eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 250251252253254 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:35
Çalımbay'dan Yıldıray açıklaması!

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, geçen yıl yaşadıkları sıkıntıları yaşamamak için bu yıl lige iyi bir giriş yapmaları gerektiğini söylerken, gündemlerindeki Yıldıray Baştürk hakkında kesinleşen bir şey olmadığını belirtti..

Oyuncularına güvendiğini belirten Çalımbay, sözlerini şöyle tamamladı:
''Ben bütün arkadaşlarıma güveniyor ve inanıyorum. Yeni gelen arkadaşlarımız iyi duruma geldiler. Kadromuzda 25 oyuncumuz var. Belki buradan 2 arkadaşımız sürekli oynasınlar diye PAF takıma gidip gelebilirler. Yıldıray Baştürk ile ben de başkanımız Halil Ünal da konuştu. Yıldıray ile milli takımda beraber çalıştık, ancak şu anda ortada net birşey yok. Sadece konuşma var. Bu transfer zor olabilir, nedeni ise Yıldıray'ın çok büyük bir mukavelesi var takımıyla. Teklife Yıldıray da sıcak baktı. Bu konuda şu anda net birşey yok.''

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
tahir nederland Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:48
yildiray trasfer olsaydi iyi olurdu. olmadi ama cok da onemli degil.  cunku yildiray simdiki kadrodaki oyunculardan fazla ustunlugu yok  , belki zayif noktalari  var.

yildiray eskisehirspora gelseydi milyon euro luk oyuncu sifatiyla ve star oyuncu imajiyla takimda surekli farkli davranacakti, buda uyumlu duzenli es es in sistemine ters duserdi.

yildiray kendi isteye isteye eskisehire gelseydi, iyi olurdu, basarili olurdu.
yildiray gelmedi diye es es in kaybi olmaz, daha kári olacak.

kadroya en fazla 2 yada 3 oyuncu  daha lazim olabilir,
ama lig baslayinca ara transferde istanbul takimlarinin kadro disi kalacak bir suru oyuncusu var,  onlarla takviye edilebilir.

kadroya giremeyecek oyuncuyuda tarnsfer etmek , super yanlis.

belki orta saha ve sol defans-kanat olarak uyumlu olabilcek kondisyonu yuksek bir oyuncu alinsaydi super olurdu.

simdi kadro ile calimbay hocanin istedigi oyunu oyantip, taraftarin  her zamanki super destegi ile lige iyi baslamak ve her maci kazanarak ilk haftalardan itibaren her maci kazanarak , ligin zirvesine goz koymak hedef olmali.

takima artik enegel degil destek olarak basariyi zamaninda  yakalamak lazim.

calimbay hoca istedigi hedefi disiplin ve oyun anlayisi ile bu sene cok daha fazlasiyla yakalayacagina ben inaniyorum.
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:25
Alıntı yapılan inadına_eses

Çalımbay'dan Yıldıray açıklaması!

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, geçen yıl yaşadıkları sıkıntıları yaşamamak için bu yıl lige iyi bir giriş yapmaları gerektiğini söylerken, gündemlerindeki Yıldıray Baştürk hakkında kesinleşen bir şey olmadığını belirtti..

Oyuncularına güvendiğini belirten Çalımbay, sözlerini şöyle tamamladı:
''Ben bütün arkadaşlarıma güveniyor ve inanıyorum. Yeni gelen arkadaşlarımız iyi duruma geldiler. Kadromuzda 25 oyuncumuz var. Belki buradan 2 arkadaşımız sürekli oynasınlar diye PAF takıma gidip gelebilirler. Yıldıray Baştürk ile ben de başkanımız Halil Ünal da konuştu. Yıldıray ile milli takımda beraber çalıştık, ancak şu anda ortada net birşey yok. Sadece konuşma var. Bu transfer zor olabilir, nedeni ise Yıldıray'ın çok büyük bir mukavelesi var takımıyla. Teklife Yıldıray da sıcak baktı. Bu konuda şu anda net birşey yok.''
  180 derece  olmuş
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:46
valla ben bu sene en çok bozulmayan kadromuza güveniyorum takım %90(batu ve anderson hariiç) aynı kaldı ilk 11de oynayanlar olarak bu bir sene tecrübe takıma çok faydalı olacak en büyük transferimiz kadromuzu bozmamak bence şahsi fikrim takıma bu sene çok güveniyorum
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:49
 Yıldıray uzun süredir futbol oynamıyor,bundan sonra oynayabileceğine kendisi bile inanmıyor.
 Biz hala neyin peşindeyiz. Başkan ne için bu konuyu gündemde tutuyor,kendisini tanıyanlar az çok tahmin edebilir.Bence basında haber olmanın kolay yolu bu. ES kaza yıldırayı trasfer ederlerse Es Es in parasını sokağa atmış olurlar.Umarım ES ES için doğru olan gerçekleşir.
since1965
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:53
herkes transfer allah transfer 5 oyuncu daha alınsa
hala transfer beklenir. gecen yıla oranla daha oturmus takıma sahibimiz bu neden
yetmıyor. her sene ustune koyarak gıdılır  deli gibi oyuncu alınarak bir yere varılamaz.
lütfen daha mantıklı gecerli sonuçlar bekleyelım. süperligte ki 2. senemiz
Yukarı
alisafak26 Liste gör
Yazar

şafak
Yer: Burses
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:27
Alıntı yapılan emrahblk_26

hala transfer beklenir. gecen yıla oranla daha oturmus takıma sahibimiz bu neden
yetmıyor. her sene ustune koyarak gıdılır  deli gibi oyuncu alınarak bir yere varılamaz.
örnek sivasspor...takımın iskeleti bozuldu,dibe çakılıyorlar.
ESES ULAN!
Yukarı
26euro Liste gör
Yazar

Timur
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:29
Sivas macini seyrettikce kodromuzu bozmadigimiza $ükrediyorum!!! Belki orta sag ve defansa bir takviye yabilabilir? Ama cok karamsar olmaya gerek yok! Bakalim cuma günü en son durumu görücez!! Forza ES-ES
taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:32
rıza hoca genç oyuculardan yararlanabilir eksik mevkilerde  .biz onları hiç hesaba katmıyoruz.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:32
Alıntı yapılan emrahblk_26

Yanlız bu takımdan engin gitti onu unutmamak lazım onun yerine en az onun kadar yetenekli bir transfer yapılması şart. Elbette eksik bu takım ve transfere ihtiyacı var...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 250251252253254 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,574 saniyede hazırlanmıştır