eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mesleklerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bekm_es Liste gör
Yazar

bkm0626
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı bekm_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:23

sos.bil.öğrt bitirdim boştayız suan :)) sınavı beklioz bakalım umitsizim ama klask laflarla geçiştirioz hayırlısı :))

Yukarı
beyti_webster Liste gör
Yazar

beytullah
Yer: Turkey
  Alıntı beyti_webster Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:28
Matematik bolumu ogrencisiyim 3.sınıf..Suan bi dersanede stajerlik yapıorum bakalım.. Bitirincede hayırlısı programlamaylada ilgileniyorum ikisinde birinde iş bulmaya calşicagız artık:D
esogü matematik//uniESES//ESOGÜ eskişehirsporlular//
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:37
Alıntı yapılan esesberk

Psikolog..

Sevgili Berk ,sen  elimizin altinda her zaman hazir ol abicim....LOLLOL
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
es_ali Liste gör
Yazar

ali uysal
  Alıntı es_ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:29
Alıntı yapılan onurakut

Alıntı yapılan es_ali

askeri personel (uzman jandarma birinci kademeli çavuş (2004-57))
ali abicim bende uzman jandarma olmak istiyorum bu sene o kadar uğraştım ama çok az bi farkla kaçırdım seneye inş.ama jandarma kapancak dediler gerçeklik payı nedir bilgilendirirsen sevinirim abi....saygılar

onurcuğum allah gönüne göre versin kardeşim öncelikle..jandarmanın kapanması diye bişey söz konusu olamaz ama bazı yapısal değişiklikler olabilir.benim de aslında çok net bir bilgim yok.şu an söylentiden öteye geçen bişey değil yani...
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:24
Turizmci en rakılısından (Hüsnü abime itafen)
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
memolb Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: İstanbul
  Alıntı memolb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:15
İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum.. İTÜ'de 4 senedir de yüksek lisans yapıyorum.. :) Herhalde bi 4 sene daha devam eder.. :(

Şu an Bursa'da çalışıyorum.. Renkdaşlarımdan ve takımımdan uzak hasretle yaşıyorum.. Buna da yaşamak denirse.. :(
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:21
tcdd afyonda yardımcı makinistim
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:26
Alıntı yapılan es_ali

Alıntı yapılan onurakut

Alıntı yapılan es_ali

askeri personel (uzman jandarma birinci kademeli çavuş (2004-57))

ali abicim bende uzman jandarma olmak istiyorum bu sene o kadar uğraştım ama çok az bi farkla kaçırdım seneye inş.ama jandarma kapancak dediler gerçeklik payı nedir bilgilendirirsen sevinirim abi....saygılar
onurcuğum allah gönüne göre versin kardeşim öncelikle..jandarmanın kapanması diye bişey söz konusu olamaz ama bazı yapısal değişiklikler olabilir.benim de aslında çok net bir bilgim yok.şu an söylentiden öteye geçen bişey değil yani...

jandarma sınıfı çok meşakatli bir sınıftır, hem polis gibi görev yapar, hem askeri eğitimi vardır, sınır karakollarında sınırı bekler, ilçelerde hırsız uğursuz kovalar, hapishanelerin dış güvenliğini sağlar, tercih yaparken bunları da düşünmek gerekir. Ama karacı sınıflarının en iyi bölümüdür jandarma.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
old city Liste gör
Yazar

hamid
Yer: Türkiye
  Alıntı old city Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:58
siyasetçiyim.her türlü Türk ve dünya siyasetiyle ilgili sorularınızı beklerim :)
Eskişehire söyle değerini bilsin Eskişehir değerliyse sebebi sensin...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:59
Alıntı yapılan old city

siyasetçiyim.her türlü Türk ve dünya siyasetiyle ilgili sorularınızı beklerim :)

Siyasetçilerden korkulur Big%20smileTongue
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,465 saniyede hazırlanmıştır