eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 247248249250251 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:34
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan OGK26

Kardeşim sen sanırım nadir bulunan iyi aile çocuğusun,senden az var bak çok değerlisin bunu bil haaBig%20smileHaberi okuduğumda Eskişehirspor'u sayemde tutmaya başlayan Kıbrıs'lı bi kardeşim kadar sevdiğim kardeşim varBig%20smileOna söyledim Yıldıray gelmiyormuş diye,hani ben yemek yemeye gittim geldim hala msnden Yıldıray'a küfür yazıyordu,gittiğimi fark etmemiş bile,yapma olum ayıptır demesem Yıldıray'ın ev adresine mektup atıcaktı bilmem artık bomba falan gönderedebilirBig%20smile

Yok ya belki başka birisi reddetse bende aynı şeyi diyebilirdim. Ama bu Yıldıray be usta.LOL
Haklısında gel adama anlat ağlamaya başlamışLOLSusmuyodaBig%20smile
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
ahmet-KKŞ Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: K.K.Ş.
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:37
gerçekleri konuşmalıyız yıldıray yıllık 3 milyon euro parayı bırakıp geleceğini hiç zannetmiyorum 2 senelik anlaşması var    yıldıray transfer olmak ıstemedıkce stuttgart bu parayı ona vermeye mahkum haaaa yıldıray tamam ben paraya doydum artk türkiyede top oynayayım derse bu transfer olur obur turlu cok zor bu transfer   butcemiz yetmez yıllık en az 2 mılyon euro vermelıyızkı gelsin bizimde bir futbolcuyu 2 milyon euro vercek paramız yok(unakıtan faktoru veya sağlam bir sponsor desteği olursa ayrı bir faktor ki boyle bir destek zor daha acığın ustunu kapatıcak sponsor bulamadık kac aydır halıl unal erşenin bir boşluğunda kapakladı ona :)  ) hadi verildi o para takım içindeki dengelerde bozulabilir
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:06

.....EDİT

Yukarı
emredir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:11
bakıyorum hala boş işlerle uğraşıyoruuz... bize 3 tane iyi adam lazıım... SOL BEK , OYUN KURUCU , ORTA SOL .. MUHAKKAK alınmalııı  yoksa yine devre arası takımı doldururuz kiralıklarlaaa YAZIK OLUR BİZLEREEE...
ESES'in ESES den başka dostu yoktur.
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:19

Çalımbay'dan Yıldıray açıklaması!

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, geçen yıl yaşadıkları sıkıntıları yaşamamak için bu yıl lige iyi bir giriş yapmaları gerektiğini söylerken, gündemlerindeki Yıldıray Baştürk hakkında kesinleşen bir şey olmadığını belirtti..

Tarih28 Temmuz 2009 , 20:06

Çalımbaydan%20Yıldıray%20açıklaması!

Rıza Çalımbay, Eskişehirspor Kulübü Tesisleri'ndeki antrenman öncesinde düzenlediği basın toplantısında Bolu, Almanya ve İsviçre kamplarının kendileri için çok iyi geçtiğini belirterek, takımda uyum sorunun yaşanmadığını bildirdi.

Takıma yeni katılan Ümit Karan, Ragıp Başbağ, Atilla Koca, Adem Sarı, Veysel Sarı ile Mehmet Yılmaz'ın çok kısa sürede takıma uyum sağladıklarını ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu:
''Almanya ve İsviçre'de yaptığımız hazırlık kampında takıma yeni katılan arkadaşlarımız çok kısa sürede uyum sağladılar. Gerçekten takımda arkadaşlık çok iyi, inşallah bu hava lige de yansır. Hazırlık döneminde yaptığımız maçlarda elde edilen netice bizim için çok önemli değildi. Bizim tek hedefimiz Turkcell Süper Lig'in ilk haftasındaki Manisaspor maçı. Başka hiçbir maç bizi ilgilendirmiyor. Yurtdışı hazırlık kampları sırasındaki maçlarda skordan çok bizim oynadığımız futbol çok önemliydi. Maçların geneline baktığınız zaman iyi oynadığımız maçlar da oldu zaman zaman hata yaptığımız da oldu. Hazırlık maçlarında hatalarımızı gördük. Lige kadar bu hatalarımızı telafi ederek, hafta sonunda Ankara'da düzenlenecek TSYD Ankara Şubesi 4'lü Futbol Turnuvası TBMM 90. Yıl Kupası'nın ardından lige başlayacağız. Bu yıl lige iyi bir giriş yapmamız gerekiyor ki geçen yıl yaşadığımız sıkıntıları yaşamayalım.''

Oyuncularına güvendiğini belirten Çalımbay, sözlerini şöyle tamamladı:
''Ben bütün arkadaşlarıma güveniyor ve inanıyorum. Yeni gelen arkadaşlarımız iyi duruma geldiler. Kadromuzda 25 oyuncumuz var. Belki buradan 2 arkadaşımız sürekli oynasınlar diye PAF takıma gidip gelebilirler. Yıldıray Baştürk ile ben de başkanımız Halil Ünal da konuştu. Yıldıray ile milli takımda beraber çalıştık, ancak şu anda ortada net birşey yok. Sadece konuşma var. Bu transfer zor olabilir, nedeni ise Yıldıray'ın çok büyük bir mukavelesi var takımıyla. Teklife Yıldıray da
sıcak baktı. Bu konuda şu anda net birşey yok.''

kaynak ajans spor
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
alisafak26 Liste gör
Yazar

şafak
Yer: Burses
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:29
Yıldıray'dan Es-Es's ret!

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Yıldıray Baştürk’ün tekliflerini kabul etmediğini söyledi. Radyospor'da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklamalarda bulunan Çalımbay, “Yıldıray’la görüştüm. Gelmek istemiyor. Çünkü Stuttgart’la anlaşması çok iyi” dedi. 
Rıza Çalımbay, Yıldıray Baştürk transferinin gerçekleşmeyeceğini söyledi. “Yıldıray’la birebir görüştüm. Stuttgart’la sözleşmesi 1 yıl daha devam ediyor. Kendine göre çok iyi bir anlaşması var. Oradan ayrılmak istemiyor” diyen Çalımbay, Eskişehirspor için bu transferin gerçekleşmeyeceğini belirtti.

Batuhan Karadeniz’in Beşiktaş dışında Türkiye’de sadece Eskişehirspor’da oynayacağını düşünüyorduk, ama Beşiktaş bu futbolcuyu Gaziantepspor’a vermeyi tercih etti. Beşiktaş böyle bir karar verebilir, ama keşke bize daha önceden haber verseydiler, biz de ona göre tedbirimizi alırdık” diyen tecrübeli teknik adam, “Biz transfer bitti diye düşünürken, Batuhan’ın Gaziantepspor’la anlaştığını duyduk. Şaşırdık. Üzüldüğümüz nokta girişimlerimizden Mustafa Denizli ve Genel Sekreter Kenan Öner’in haberinin olmasıydı. Bizi arayıp, cevap vermediler. Keşke bize daha önceden haber verselerdi” şeklinde sitemde bulundu.

Batuhan’ın tercihinin Eskişehirspor’dan yana olduğunu ifade eden Çalımbay, “Bu transfer gerçekleşmediği için biz de Mehmet Yılmaz’la anlaştık” dedi.

Galatasaray’dan Aydın Yılmaz’ı almak istediklerini ifade eden Çalımbay, sarı kırmızılı kulübün bu transfere çok sıcak bakmadığını söyledi. 

Burak ve Ümit Karan’ın durumlarına da değinen Rıza Çalımbay, “İki futbolcunun da maç eksiği var. Özellikle Burak uzun süredir maç oynayamıyor. Bu nedenle iki futbolcu da biraz sıkıntı yaşıyor. Ümit takım kaptanı oldu. Tüm sorumluluk onda… İki futbolcudan da çok memnunum, ama şu anda tam olarak hazır değiller. 10 gün içerisinde yüzde yüz hazır hâle geleceklerini umuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

ESES ULAN!
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:30
maraton.com da iki haber var biri yıldırayın teklifi kabul etmediği diğeri teklife sıcak baktığı işin ilginç yanı iki haberde rıza hocanın ağzından.
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
alisafak26 Liste gör
Yazar

şafak
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:32
Alıntı yapılan alisafak26

Yıldıray'dan Es-Es's ret!

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Yıldıray Baştürk’ün tekliflerini kabul etmediğini söyledi. Radyospor'da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklamalarda bulunan Çalımbay, “Yıldıray’la görüştüm. Gelmek istemiyor. Çünkü Stuttgart’la anlaşması çok iyi” dedi. 
Rıza Çalımbay, Yıldıray Baştürk transferinin gerçekleşmeyeceğini söyledi. “Yıldıray’la birebir görüştüm. Stuttgart’la sözleşmesi 1 yıl daha devam ediyor. Kendine göre çok iyi bir anlaşması var. Oradan ayrılmak istemiyor” diyen Çalımbay, Eskişehirspor için bu transferin gerçekleşmeyeceğini belirtti.

Batuhan Karadeniz’in Beşiktaş dışında Türkiye’de sadece Eskişehirspor’da oynayacağını düşünüyorduk, ama Beşiktaş bu futbolcuyu Gaziantepspor’a vermeyi tercih etti. Beşiktaş böyle bir karar verebilir, ama keşke bize daha önceden haber verseydiler, biz de ona göre tedbirimizi alırdık” diyen tecrübeli teknik adam, “Biz transfer bitti diye düşünürken, Batuhan’ın Gaziantepspor’la anlaştığını duyduk. Şaşırdık. Üzüldüğümüz nokta girişimlerimizden Mustafa Denizli ve Genel Sekreter Kenan Öner’in haberinin olmasıydı. Bizi arayıp, cevap vermediler. Keşke bize daha önceden haber verselerdi” şeklinde sitemde bulundu.

Batuhan’ın tercihinin Eskişehirspor’dan yana olduğunu ifade eden Çalımbay, “Bu transfer gerçekleşmediği için biz de Mehmet Yılmaz’la anlaştık” dedi.

Galatasaray’dan Aydın Yılmaz’ı almak istediklerini ifade eden Çalımbay, sarı kırmızılı kulübün bu transfere çok sıcak bakmadığını söyledi. 

Burak ve Ümit Karan’ın durumlarına da değinen Rıza Çalımbay, “İki futbolcunun da maç eksiği var. Özellikle Burak uzun süredir maç oynayamıyor. Bu nedenle iki futbolcu da biraz sıkıntı yaşıyor. Ümit takım kaptanı oldu. Tüm sorumluluk onda… İki futbolcudan da çok memnunum, ama şu anda tam olarak hazır değiller. 10 gün içerisinde yüzde yüz hazır hâle geleceklerini umuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: www.ligtv.com.tr
ESES ULAN!
Yukarı
alisafak26 Liste gör
Yazar

şafak
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:33
Alıntı yapılan arslankaya_26

maraton.com da iki haber var biri yıldırayın teklifi kabul etmediği diğeri teklife sıcak baktığı işin ilginç yanı iki haberde rıza hocanın ağzından.
enteresan bir durum ya, oyun mu oynuyorlar
ESES ULAN!
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 20:37
Aklımı kurcalayan sorular var. Bilen varsa paylaşsın.
Rıza Hoca Yıldray'ı istiyormuydu? istemiyormuydu ?
İstemiyor ve bunuda karşı tarafa hissettirmiş ise sonuç malum.
Yıldıray'ın Problemi iyi sözleşmesi ve para ise niye baştan  reddetmedi ?
Ayrıca Rıza hoca Ümit Karan'ı istedi mi? istemedi mi?
Burak' istedi mi? istemedi mi?
bunlar isteği dışı alınmış ise önümüzdeki sezon bizi hangi sorunlar bekliyor ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 247248249250251 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır