eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 246247248249250 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:03
Alıntı yapılan OGK26

Herşeyi geçtim Yıldıra'a acıyorum,bu forumu takip etmeyenler,Eskişehirspor'u tutsun veya sempatizanı olsun,suçu Yıldıray'a atacaklar,küfürü Yıldıray ve ailesi yiyecek bilmiyorlar ki Yıldıray'ın transfer olayı ile yakından uzaktan alakası yok,bizim Halil ağa şov yapıyor..

Niye küfür edilsin ben onu anlayamadım. Yıldıray gelmemişse gelmemiştir bu kadar basit. Açıkçası hiçte şaşırmadım. Yıldıray ile ilgili ilk mesajımı bulursanız neden şaşırmadığımı anlarsınız.Smile 1 veya 2 transfer yaparız. Ama iyi mi olur kötü mü olur bilemem. Bu saatten sonra iyi oyuncu alabilmek için paraya kıymak gerekiyor.Smile
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:09

ARTÇI  ŞOKLAR  DEVAM  EDİYOR !........

Yönetim Kurulu Üyelerimizin günlerden beri cakalarından geçilmiyor. Özellikle transfer
    konularındaki amatörce davranışlar,verilen sorumsuz demeçler  beklentileri artırmakta,
    çıta sürekli yükselmektedir.
    Özellikle güvenilirliği konusunda kuşku duymadığımız Mesut Hoşcan'ın açıklamasından
    sonra Yıldıray transferine tüm taraftarlar olumlu bakmaya başlamışlardı.
     Ancak az önce konuyla ilgili yapılan açıklama; Batuhan şokundan sonra 8 şiddetindeki
     artçı şok gibi geldi.
     Şayet okuma gereği duyarlarsa buradan yönetim kurulu üyelerimize acizane önerileri-
     miz olacak; lütfen umut dağıtacak ÜTOPİK söylev ve demeçlerden kaçınalım. Gerçekleş-
     memiş tranferler konusunda yorumlar yaparak başka bir deyimle popülist politikalarla,
     büyük bir bölümü genç ve heyecanlı taraftarlarımız arasında gerilime neden olmayalım.

Son olarak küçük bir öneri daha ; şayet  Yıldıray  konusunda  ciddi anlamda girişimde

bulunulup başarılı olunamadıysa bir fırsat daha; Manisaspor' un  yıldız futbolcusu üstelik
     Yıldıray'la aynı bölgede oynayan  Sezer Öztürk'ün olası transferi  taraftarlarımız arasın-
     daki tepkileride büyük oranda giderecektir............    

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:12
Alıntı yapılan mak

Bir takımın böyle bizimki gibi transfer politikası olamaz......Böyle mehter marşıyla,törenle transfer görüşmesine gidilmez.......
evet bencede görüşme bu gün bugün olmadı yarına ertelendi bak haldun üstünel e govu yu getircek dedi bütün gazeteler o gitti keita yı aldı transfer politikası böyle olmalı
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:13
Alıntı yapılan Enigma1965

Yönetim Kurulu Üyelerimizin günlerden beri cakalarından geçilmiyor. Özellikle transfer
    konularındaki amatörce davranışlar,verilen sorumsuz demeçler  beklentileri artırmakta,
    Özellikle güvenilirliği konusunda kuşku duymadığımız Mesut Hoşcan'ın açıklamasından
     Ancak az önce konuyla ilgili yapılan açıklama; Batuhan şokundan sonra 8 şiddetindeki
     artçı şok gibi geldi.
     Şayet okuma gereği duyarlarsa buradan yönetim kurulu üyelerimize acizane önerileri-
     miz olacak; lütfen umut dağıtacak ÜTOPİK söylev ve demeçlerden kaçınalım. Gerçekleş-
     memiş tranferler konusunda yorumlar yaparak başka bir deyimle popülist politikalarla,
     büyük bir bölümü genç ve heyecanlı taraftarlarımız arasında gerilime neden olmayalım.

Son olarak küçük bir öneri daha ; şayet  Yıldıray  konusunda  ciddi anlamda girişimde

bulunulup başarılı olunamadıysa bir fırsat daha; Manisaspor' un  yıldız futbolcusu üstelik
     Yıldıray'la aynı bölgede oynayan  Sezer Öztürk'ün olası transferi  taraftarlarımız arasın-

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:14
Transfer görüşmesine davul, zurnayla gidilmez. Bu zamana kadar sessiz sedasız yapılan transfer rutini Yıldıray transferinde değişti. 2 hafta önceden gazeteye, televizyona çıktı haberler. Sonra bir hafta ileriye aldık diye medyada geniş yer buldu. Sonra yarına ertelendi, son teklifimizi yaptık denildi. Yani hepsi şov, reklam amaçlıydı. Başkan imkanı olsaydı görüşmeden canlı yayın yaptıracaktı neredeyse.

Bazı kişiler "imkanlar belli başkana kızmayın" demiş ama imkanlar belliyse ona göre hareket edilir. 3 yıldır peşinde koşulan Taner Gülleri'ye 1.5 milyon veremezken aldığı ücret 7 milyonun üzerinde olan Yıldıray listeye bile alınmamalıydı. Keza Yıldıray daha önceden pek çok kez Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmadığını dile getirmişti.

Bir şovdu bitti. Umarım şovun yanında icraat da yapıyordur yönetim sesiz, sedasız
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:14
Alıntı yapılan Enigma1965

artçı şok gibi geldi.

Aman hocam ne yaptın sen? Bu forum 100 sayfa Sezer Öztürk muhabbeti kaldıramaz.LOL Gelmez deyip kapatsak mı direk?TongueLOL

Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:17

böyle bir transfer politikası olmaz ya cümle alem bizim yıldıraya teklif götüreceğimizi duydu yönetimin yaptığı hatalar git gide artıyo taraftarında sabrı taşıyo

Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:20
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan OGK26

Herşeyi geçtim Yıldıra'a acıyorum,bu forumu takip etmeyenler,Eskişehirspor'u tutsun veya sempatizanı olsun,suçu Yıldıray'a atacaklar,küfürü Yıldıray ve ailesi yiyecek bilmiyorlar ki Yıldıray'ın transfer olayı ile yakından uzaktan alakası yok,bizim Halil ağa şov yapıyor..

Niye küfür edilsin ben onu anlayamadım. Yıldıray gelmemişse gelmemiştir bu kadar basit. Açıkçası hiçte şaşırmadım. Yıldıray ile ilgili ilk mesajımı bulursanız neden şaşırmadığımı anlarsınız.Smile 1 veya 2 transfer yaparız. Ama iyi mi olur kötü mü olur bilemem. Bu saatten sonra iyi oyuncu alabilmek için paraya kıymak gerekiyor.Smile
Kardeşim sen sanırım nadir bulunan iyi aile çocuğusun,senden az var bak çok değerlisin bunu bil haaBig%20smileHaberi okuduğumda Eskişehirspor'u sayemde tutmaya başlayan Kıbrıs'lı bi kardeşim kadar sevdiğim kardeşim varBig%20smileOna söyledim Yıldıray gelmiyormuş diye,hani ben yemek yemeye gittim geldim hala msnden Yıldıray'a küfür yazıyordu,gittiğimi fark etmemiş bile,yapma olum ayıptır demesem Yıldıray'ın ev adresine mektup atıcaktı bilmem artık bomba falan gönderedebilirBig%20smile
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:26
Alıntı yapılan OGK26

Kardeşim sen sanırım nadir bulunan iyi aile çocuğusun,senden az var bak çok değerlisin bunu bil haaBig%20smileHaberi okuduğumda Eskişehirspor'u sayemde tutmaya başlayan Kıbrıs'lı bi kardeşim kadar sevdiğim kardeşim varBig%20smileOna söyledim Yıldıray gelmiyormuş diye,hani ben yemek yemeye gittim geldim hala msnden Yıldıray'a küfür yazıyordu,gittiğimi fark etmemiş bile,yapma olum ayıptır demesem Yıldıray'ın ev adresine mektup atıcaktı bilmem artık bomba falan gönderedebilirBig%20smile

Yok ya belki başka birisi reddetse bende aynı şeyi diyebilirdim. Ama bu Yıldıray be usta.LOL

Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 19:32
bu yıldıray konusu bence yönetimin bi şovuydu yönetim şov yapmayı zaten çok seviyor 15 gün önceden yıldırayla görüşülcek diye haber çıktı görüşme bugün dendi sonra yarına ertelendi diye haber çıktı sonra son teklifimizi yaptık olumlu gelişmeler yaşandık deiler aynı batuhandaki gibi ama batunun açıklamaları hiçte öyle değildi hiçbir girişimde bulunmadılar dedi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 246247248249250 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,586 saniyede hazırlanmıştır