eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTribün Grupları Birleşmek İçin Neyi Bekliyor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 17181920>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 16:38
Gerek yok bu tarz tartışmalara.Bize yarardan cok zarar verir bu tarz konuşmalar.En iyisi kapatın konuyu daha fazla gerginlik yaşanmasın.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 16:40
Sayın Mod.
Uyarınız için teşekkür ederim yoksa  kapanmayacaktı konu.
Ancak kimsenin üstünlük kurmaya calıştıgı yok gercekleri söyledim ben ..
Tekrardan forumdan özür diliyorum ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 16:49
Alıntı yapılan Sessiz

Gerek yok bu tarz tartışmalara.Bize yarardan cok zarar verir bu tarz konuşmalar.En iyisi kapatın konuyu daha fazla gerginlik yaşanmasın.

Çok haklısın aslında hiç diyolaga girmemek gerekir.ancak bazı arkdasşar alışmışlar üste cıkmaya Zeytin Yagı Gibi, kendileri hakkında eleştiri yapılınca adam aşşağalamaya.Ne diyelim gelecek sezon başarılar Trübün gruplarına....
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 16:55
Fesuphanallah .. Smile
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 17:50

volkan kardeşim kardeşim diyorum yaşın ben den küçük bak kardeşim ben sana güzelce bir soru sordum ne dedim bilmediğimiz neler var anlat herkes  öğrensin dedim değil mi  bu kadar insan tartışarak birbirini kırmaya devam etmesin sen bana ne dedin klavye başında sallmakla olmuyor toplantılara katılsaydınız  falan filan...iş olan var gücü olan var her maç büyük bir mutlulukla tribünlere koşan insanlar onlar hakkından bilgi almak için illahki toplantılara katılmak zorundamı veya TRİBÜN REİSLERİNİN PEŞİNDEN Mİ KOŞMALI yapmayın arkadaşlar.söylersem çok kişinin canı yanar gibi bir ifade kullanıyorsun o zaman bunu açıklayacaksın arkdaşım o zaman yazmasıydın.Ayrıca hepmizi ES ES sevdalıyız bu tür polemiklere gerek yok kimse kimseyi kırmasın küçük küçüklüğünü büyük büyklüğünü bilsin

Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 18:02
Alıntı yapılan erahnes

volkan kardeşim kardeşim diyorum yaşın ben den küçük bak kardeşim ben sana güzelce bir soru sordum ne dedim bilmediğimiz neler var anlat herkes  öğrensin dedim değil mi  bu kadar insan tartışarak birbirini kırmaya devam etmesin sen bana ne dedin klavye başında sallmakla olmuyor toplantılara katılsaydınız  falan filan...iş olan var gücü olan var her maç büyük bir mutlulukla tribünlere koşan insanlar onlar hakkından bilgi almak için illahki toplantılara katılmak zorundamı veya TRİBÜN REİSLERİNİN PEŞİNDEN Mİ KOŞMALI yapmayın arkadaşlar.söylersem çok kişinin canı yanar gibi bir ifade kullanıyorsun o zaman bunu açıklayacaksın arkdaşım o zaman yazmasıydın.Ayrıca hepmizi ES ES sevdalıyız bu tür polemiklere gerek yok kimse kimseyi kırmasın küçük küçüklüğünü büyük büyklüğünü bilsin

Üye özelliklerinize yaşınızı yazmayı becerebilseydiniz benden büyük oldugunuzu anlayıp küçüklüğümü bilebilirdim.Gerek duymadığınız için bende gerek duymadım ..
İlla toplantılara katılmak zorunda değil tabi zamanı oldugu zaman derneklere gidip yada trbünden büyüklere ulaşıp gidip bi çaylarını içip konu hakkında görüş bildirebilir,gercekleri ogrenebilir..
Ama bunun yeri forum değildir..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 18:05
Alıntı yapılan Şafak

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan Şafak

Ben böyle forum köselerinden sallamam biz dogruları söylüyoruz burda realde de sallarız.tabi sen ne yazdıklarını bilmiyon biz ne sorduk sen ne anlatmışın güldürme beni volkan Big%20smile Atar Gider yapma. Sordugumuz Soruya Cevap veremiyorssan bilmiyorum de Trübüncülük oynama

Sen ilk önce Türkçe'yi öğren sonra bu konuları konuşuruz.Hesap sorar gibi tavırlara bakın LOL Ne yaranız var anlamadım ama derinden olduğu kesin.Benim,Volkan kardeşimin ve bizim yaptığımızı yapan her insan gibi sizde bir deneyin; ADIM ATIN.

Ne yaram olcak kardeşim anca eskişehirsporun ismini kötülersiniz veya kötülerler ..

Biz eskişehirspor için burdayız . sizin yaranız varki konuları saptırıyonuz

Aylardır sanaldan sürekli saldırıp forumda ortalığı karıştıran bizler değiliz.
Neyse konu gene hiçbir yere varmıyor.
Günahımızı alanlar ahımızı da fazlasıyla alıyor bunu unutmasın kimse...
Allaha havale Wink
Nefer
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 18:11
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan Şafak

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan Şafak

Ben böyle forum köselerinden sallamam biz dogruları söylüyoruz burda realde de sallarız.tabi sen ne yazdıklarını bilmiyon biz ne sorduk sen ne anlatmışın güldürme beni volkan Big%20smile Atar Gider yapma. Sordugumuz Soruya Cevap veremiyorssan bilmiyorum de Trübüncülük oynama

Sen ilk önce Türkçe'yi öğren sonra bu konuları konuşuruz.Hesap sorar gibi tavırlara bakın LOL Ne yaranız var anlamadım ama derinden olduğu kesin.Benim,Volkan kardeşimin ve bizim yaptığımızı yapan her insan gibi sizde bir deneyin; ADIM ATIN.

Ne yaram olcak kardeşim anca eskişehirsporun ismini kötülersiniz veya kötülerler ..

Biz eskişehirspor için burdayız . sizin yaranız varki konuları saptırıyonuz

Aylardır sanaldan sürekli saldırıp forumda ortalığı karıştıran bizler değiliz.
Neyse konu gene hiçbir yere varmıyor.
Günahımızı alanlar ahımızı da fazlasıyla alıyor bunu unutmasın kimse...
Allaha havale Wink

Big%20smile Big%20smile kardesim kim foruma saldırıyor. Konuyu yine saptırıon.Ne dedigini bilmion sen ben 1 diom sen 20 dion tamam haklısın . nediyeyim . daha . Big%20smile Big%20smile allah allah foruma saldırıomusuk
Clap  Big%20smile
Big%20smile
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 18:28
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan erahnes

Üye özelliklerinize yaşınızı yazmayı becerebilseydiniz benden büyük oldugunuzu anlayıp küçüklüğümü bilebilirdim.Gerek duymadığınız için bende gerek duymadım ..
İlla toplantılara katılmak zorunda değil tabi zamanı oldugu zaman derneklere gidip yada trbünden büyüklere ulaşıp gidip bi çaylarını içip konu hakkında görüş bildirebilir,gercekleri ogrenebilir..
Ama bunun yeri forum değildir..

suç bende 18 yaşındaki biriyle tartışırsan olacağı budur

Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 18:43
Akılın yaşta olmadığını çok güzel kanıtlıyorsunuz
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !