eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTribün Grupları Birleşmek İçin Neyi Bekliyor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 22:32
Samet kardeşim söylediklerim senin yanından yörenden geçmiyorsa neden alınganlık gösteriyorsun yazdıklarım ile sana bile tersden doğruyu gösterebiliorsam ne mutlu bana...
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 22:35
Alıntı yapılan mecek

Samet kardeşim söylediklerim senin yanından yörenden geçmiyorsa neden alınganlık gösteriyorsun yazdıklarım ile sana bile tersden doğruyu gösterebiliorsam ne mutlu bana...
Senin mutlu olabilcegin bişey yok be abim ben bunları kendi deger yargılarımla zaten görebiliyorum. Sorun su ki siz koskoca grubu 50-100 kişi için karalayark yanlıs yapıyorsunuz ah bide siz dogruyu görseniz işte o zaman hersey güzel olacak.
Alınganlık gösterme sebebim yazdıklarınızla koskoca grubu zan altında bırakmıs olmanız.
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 22:36
Alıntı yapılan Ati_Kaan

1 - Hepimizin annesi babası arkasında bekleyeni var.Demek istediğimiz 18 değil 45 yaşında bir abi tarafından saptıralacaksa helal olsun diyorum.
2 - Beste konusuna girmeniz bile hata,ne bestelerimiz ne tezahuratlarımız var.Bunları da şu anda savunduğunuz şeyler yapmadı.
3 - Eskişehirspor taraftarının önceden ve halen TEK lider-amigo olarak gördüğü kişi Amigo Orhan'dır ve bu halen devam etmektedir.Ondan bu zamanlara gelen süreçte de bütün taraftar önünde TEK lider olarak görülecek kimse yoktur.
4 - Çok şükür dinlediğim ve araştırdığım kadarıyla tarihimi mükenmel derecede olmasa da biliyorum.Tarihe sövmek değil alehine laf söylemek bile kimseye düşmez.Ben açık tribünde büyüdüm,hayal meyal eski Kızılcıklı'yı gördüm,kurulduğundan bir süre sonra da NEFER tribünün de yerimi aldım,inşallah da sonuna kadar devam edeceğim.
5- Futbolu sadece futboldan ibaret görmek,yıllar boyunca hiçbir şey görmemişsiniz demektir.Bir deplasmanımıza katılın derim.
6- Atan kişi atılan insan anlık ve olmayacak şeydir,bu bizim ayıbımızdır ki böyle bir şeyin yeniden olacağı da düşünülmez.Her maçta birine saldırmıyoruz.
7- Yaşımızdan büyük insanlara her zaman her yerde saygımız sonsuzdur.Bağlı olduğumuz yere de bu vakte kadar saygı ve sevgi ile geldik,yine böyle devam edecek.

Biz böyleyiz,peki siz gençlere ve gruplara bilmediğiniz halde her türlü bu kadar yüklendiniz...Siz neysiniz ?

Göz atın derim..Güncel
Nefer
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 22:40
Samet siz o azınlıktaki 50-100 kişiyi temizleyemezseniz bu damgalar daha çok vurulur size.

Ayrıca sen de "Acık tribune gidenlerin cogu biz deplasmana giderken enayiler deplasman yapıyor gozuyle bakıyolr" yazmışsın 10.000 kişilik tribünü 3-5 kişi ile karalamaya çalışıyorsun. Gerçi o 3-5 kişi bile yoktur dediğin gibi düşünecek insan sayısı.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 22:40
45 yaşına gelmişiz hiç deplasman görmemişiz bir tek siz deplasman yapmışsınız. Biz gençken deplasmanlara yönetim parası ile değil kendi harçlıklarımızla giderdik deplasmanda (ankaragücü maçı emsal) rakip amigolardan alınan bedava biletleri 25 liradan satan kişiler yoktu deplasmanlarda. Bizim tribünlerimizde sadece ESES renkleri ve forması vardı milan juve formaları değil.
Hala diyorum biz futboldan tribünden anlamıyoruz.
!!!!!!!!!!!!
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 22:42
Bu konuya başka mesaj yazmıyacağım....
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 22:43
Bunca deplasmana ve içerdeki maçlar dahilinde armam,şerefim üzerine yemin ederim ki elime yönetimden gelen para,bilet geçmemiştir.Aynı şeyleri yaşıtım ve benimle birlikte olan kardeşlerim için de söylerim.Başkaları otobüs alıp bize vermiyorken biz 3 otobüs kendi paramızla gittiğimiz deplasmanları,paramız yokkende bizzat kendi otobüsümüzü kardeşlerime feda ettiğimi biliyorum.

İlk dediğinizi dalgaya almışsınız ama 45 yaşında bir abi görmeden bilmeden nasıl herkesi bir kalemde çiziyor herkes şahit oluyor.Satan alan varsa diyorum ya takip edin bizleri,görün gösterin bütün camiaya rezil edin.

Aynı taşlara dönmekten bıkın artık,bu kadar yeter.
Nefer
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 22:44
Alıntı yapılan erman_26

Samet siz o azınlıktaki 50-100 kişiyi temizleyemezseniz bu damgalar daha çok vurulur size.

Ayrıca sen de "Acık tribune gidenlerin cogu biz deplasmana giderken enayiler deplasman yapıyor gozuyle bakıyolr" yazmışsın 10.000 kişilik tribünü 3-5 kişi ile karalamaya çalışıyorsun. Gerçi o 3-5 kişi bile yoktur dediğin gibi düşünecek insan sayısı.
Biz temizlemek için elimizden geleni yapıyoruz netten sallamıyoruz ha basarılı oluyoruz olmuyoruz orası ayrı.

O dedigim kişilere gelincede 300-500 lerle ifade edilmez.

Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 22:47
Alıntı yapılan mecek

45 yaşına gelmişiz hiç deplasman görmemişiz bir tek siz deplasman yapmışsınız. Biz gençken deplasmanlara yönetim parası ile değil kendi harçlıklarımızla giderdik deplasmanda (ankaragücü maçı emsal) rakip amigolardan alınan bedava biletleri 25 liradan satan kişiler yoktu deplasmanlarda. Bizim tribünlerimizde sadece ESES renkleri ve forması vardı milan juve formaları değil.
Hala diyorum biz futboldan tribünden anlamıyoruz.
!!!!!!!!!!!!
Yönetimden para alan bi otobuste en fazla 5 kişidir gerisi kendi sekliyle gider zaten 5 kişide bi otobusun 10da biri eder.

Kızılcıklıda yada neferde milan,juve vs vs formasıyla gelen 20 kişiden fazlaysa ben tribunu bırakırım 2000 kişilik tribunde 100 de 1 eder buda pireyi deve yapmakda ustunuze yok harbiden.

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 22:48
Bir olmak zorundayız...
İri ve diri olmak zorundayız...
Hiç kimse ES ES'in üzerinde değil diyorsak ki bu böyledir; özellikle EStanbul deplasmanlarında omuz omuz gelen gruplarımız, derneklerimiz yuvamızda oynadığımız maçlarda da kudretli inancımızın yani "ES ES"imizin en yüksek desibelle haykırılmasını sağlamalıdır. Bu da birlikle olur, ayrışmayla, parçalanmakla olmaz ES ES sevdalıları.

bck'nın taraftarı bir tek çatı altında, dost ve kardeş Bursa taraftarı yine bir tek isimle yoluna devam ediyor. Bizse grup ve dernek sayarken 5-6 ismi sıralarken yoruluyoruz. Bu grupların hepsi bizimdir. Derneklerin hepsi bizimdir. Azcık gerçekçi olalım ve bu kadar farklı sesin stadın farklı yerlerinde ne kadar baskı unsuru yaratabileceğini görmenin ötesinde artık ES ES için idrak edelim.

ESKİŞEHİRSPOR'un en büyük gücü hepimiz biliyoruz ki taraftarıdır... Deplasmanda yeri göğü inleten, evinde oynadığı maçlarda potansiyelinin %30-40'ını ancak sahaya yansıtan tribün hem güç kaybıdır hem de ES ES'in, yani haykırışımızın ümüğümüzde kalmasıdır. Bu ligde BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR taraftarının yapacağı birçok güzellik olduğunu aramızda düşünmeyen yoktur. Bu lige renk kattığımız aşikârdır. O zaman...
TAVAN BİRLEŞMİYORSA
TABAN BİRLEŞMELİDİR.

YAŞASIN ESKİŞEHİRSOR

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır