eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İlginç akıl oyunları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 11:21
Alıntı yapılan nörones

Kadının saat yönüne doğru döndüğünü görüyorsanız beyninizin sağ tarafını, tersi yöne doğru döndüğünü görüyorsanız da beyninizin sol tarafını kullanıyormuşsunuz.
Bazı insanlar her iki yönde de döndüğünü görüyorlar. Fakat çoğu insan sadece tek yönde görür.
Eğer siz diğer yönde de görmeye çalışırsanız ve görürseniz, IQ' nuz 160' ın üzerine ve hemen hemen dahi derecesindesiniz demektir

İki yönde de döndüğünü görmeyi başardım dahiyim ben dahiyim :Big%20smileLOL
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 11:37
Bendede 3 kere terse döndü , ama tekrar gördüğüm şekilde görmeye başladım.
3 kerede olsa gördüm 2 yana döndüğünü Smile
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 11:43
Ben 1 saat önce ilk baktığımda saat yönü tersine dönüyor görüyordum şimdi saat yönüne döndüğünü görüyorum istesemde öbür tarafa döndüremiyorum.
Beyin yarım saat sol lobu yarım saat sağ lobu çalıştırıyor galiba. Smile
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 11:51
İlk baktığımda saat yönünün tersine döndüğünü görüyorum. Ancak istersem saat yönünde de döndüğünü görebiliyorum. Bugüne kadar IQ'mun düşük olduğunu sanırdım. Kendime haksızlık etmişim.
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 11:54
   Hatuna dans bile ettiryorum da:-)şu topu geri getiremedim.çözen varsa yazsın yoksa einstein gibi 24 saatimi harcıcam galiba.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
miller Liste gör
Yazar

Yusuf URAŞ
Yer: Anywhere
  Alıntı miller Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 11:55
Alıntı yapılan redeagle

Alıntı yapılan nörones

Site yönetimimizden özür dileyerek başlamak istiyorum. Eğer buna benzer başka bir başlık varsa konu silinebilir.

Nette rastladığımız ilginç akıl oyunlarını , falları , adresleriyle birlikte burada paylaşalım istedim. İlki benden olsun.

Bu adrese tıklıyoruz ve amaç aklımızdan 2 haneli bir rakan tutup, tuttuğumuz rakamları tek tek toplayarak asıl sayıdan çıkarıp, elde ettiğimiz rakamın yanda bulunan rakama denk gelen semboü aklımızda tutarak mavi daireye tıklıyoruz ve.... Ben kafayı yemek üzereyim bulabilen varsa naıl olduğunu paylaşalım.

örnek olarak tuttuğumuz sayı 26 olsun . (2+6=8), (26-8=18) 18'e denk gelen sembole bakarak mavi butona tıklayın.

İyi eğlenceler...
adres:
http://img20.imageshack.us/img20/5718/psychic2tl.swf

bende yanlış işaret verdi

Yanlış işaret çıkması imkansız Siz hangi iki basamaklı sayıyı tutarsanız tutun cevap 9 numaralı semboldür. (10-1=9) (11-(1+1)=9) 12,13, boyle gider 20 lerde de ise 18 numara cevaptır o da 9 ile aynı semboldür :) 30 larda 27 40 larda 36 vs. vs. 45, 54, 63, 72, 81 dikkat ederseniz hepsi aynı semboldür. o bakımdan yanlış cevap yoktur işlem hatası vardır Wink
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 12:01
Alıntı yapılan forum26

Hatuna dans bile ettiryorum da:-)şu topu geri getiremedim.çözen varsa yazsın yoksa einstein gibi 24 saatimi harcıcam galiba.

ben cozdum abi
önceki sayfada cvp ıda vermıstım

Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 12:17
ReprimonD ben senin çözümü anlamadım. Senin yol dışarı çıkmış
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 12:18
Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Bendede 3 kere terse döndü , ama tekrar gördüğüm şekilde görmeye başladım.
3 kerede olsa gördüm 2 yana döndüğünü Smile

Altta ki gölgeye bakınca yönü değişebilir bir dene
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 12:24
Alıntı yapılan erman_26

ReprimonD ben senin çözümü anlamadım. Senin yol dışarı çıkmış

bu soruda bi ip ucu yazılmamıs..
ip ucu sınırlarınızı asın dıyo..
daha once bu soruyla birsürü kısıyı deli etmiştimBig%20smile
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz