eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTribün Grupları Birleşmek İçin Neyi Bekliyor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
level26 Liste gör
Yazar

levent
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 08:17
[QUOTE=OgnEStanbul] [QUOTE=mmt26] ben açıkcası şu grupların arasındaki farklarıda anlamış değilim !

hani bu insanların dini mi farklı? milleti mi farklı? yada aralarında senelerdir süren bir kan davası varda bizim mi haberimiz yok? yada özel ailevi sebepleri yüzünden mi bu insanlar ayrı gruplarda takılmak zorunluğundalar ? anlamıyorum.

gerçi bir hafta alteste maç izleyen biri, bir diğer maç gelir nefer-kızılcıklı da öbür maç gider o dunpazar da yer alabiliyor yani bence zaten grupların sağlam tayfası bin (belkide 500) kişi bile yoktur.

tabi aramızdan benim gibi düşünmeyenlerde çıkabilir, evet bu gruplar birleşmemeli çünkü bu grubun farkı şu diyenlerde olabilir. onlara sorum şu, bu farklar neden canım yurdumda belkide bir tek bizim tribumüzde var ?

elin teksası tommiksi,  çarşısı pazarı, gençi yaşlısı , ultrası megası  vs takım taraftarlarında yokta,  neden bizde bu gruplar arasında birlikte maçta kolkola olamayacak farklılıklar bizmkilerde var?

neyse hep aynı terane lafı uzatmayalım zaten bir sonuç alınacağı falanda yok...
bu düzen kurulmuş bir kere düzene çomak sokan olmadıkçada devam eder böyle.

WinkWinkWinkWinkWinkClapClapClapClap
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 10:18
Hiç ama hiç kimse tribün grupları birlessecek diye beklemesin.Geçen sene bir önceki sene ne zaman böyle bir konu açılsa forumda sayfalarca yazı yazılır.Görüsler ortaya  konur ama tribün gruplarının içinde olanlar cıkar buraya acıklama yapar.Klavye basında kolay oluyor birslestirmek derler, herseyin zamanı var derler,yavaş yavaş derler.Sanki bana kuzey kıbrıs türkiye cumhuriyeti ile kuzey kıbrıs rum kesmini birlestiriyorlarda, yavas yavas ve zaman diyorlar.İsterseniz sizlere birlesmis milletlerden birde arabulucu gönderelim tribün grupları  cofi annan  bu işi becerebilir belki.Gülüyorum sadece  sanki ayrı  sehir taraftarlarını birlestirmek icin cabalıyoruz.Aynı sehrin  cocukları aynı suyu iciyor,aynı havayı soluyor,aynı mekana aynı ortama takılıyor ama ne hikmetse atatürk stadına geldimi kanlı bıcaklıymıs gıbı birslesmeden yana olunmuyor ustune ustluk bırde cam bölme konuluyor araya.Bence hic burda yazmayın dedıgım gibi BİRLESMIS MİLLETLERE MAİL ATALIM BIR ARABULUCU GÖNDERSİNLER  BELKI ONLAR CÖZER BU İŞİAngryAngry
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 10:19
arkadaşlar yılaardır söylüyoruz .şu trübünde tek ses çıksın diye.her gurup ayrı bağırınca zaten bir şey anlaşılmıyor
bu özellikle kapalı için geçerli.ne olur yani beraber hareket edilse.hem daha güçlü ses çıkar hem dayanışma sağlanır.şu ayder ile kızılcıklının arasındaki camlar da kaldırılsın tamam işte.orada bir bütünlük msağlanmış olur.bakın açık trübün bu konuda bir hayli yol kat etti.bir de lider 10 tane olmaz kardeşim çıkar adam gibi birisi aslanlar gibi bu işi organize edr ,yoksa bizim trübünler deki durumumuz giderek bozuluyor.bir çok takım bu konuda bizden daha iyi  duruma gelmeye başladı.

Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 10:41
Alıntı yapılan level26

[QUOTE=OgnEStanbul] [QUOTE=mmt26] ben açıkcası şu grupların arasındaki farklarıda anlamış değilim !

hani bu insanların dini mi farklı? milleti mi farklı? yada aralarında senelerdir süren bir kan davası varda bizim mi haberimiz yok? yada özel ailevi sebepleri yüzünden mi bu insanlar ayrı gruplarda takılmak zorunluğundalar ? anlamıyorum.

gerçi bir hafta alteste maç izleyen biri, bir diğer maç gelir nefer-kızılcıklı da öbür maç gider o dunpazar da yer alabiliyor yani bence zaten grupların sağlam tayfası bin (belkide 500) kişi bile yoktur.

tabi aramızdan benim gibi düşünmeyenlerde çıkabilir, evet bu gruplar birleşmemeli çünkü bu grubun farkı şu diyenlerde olabilir. onlara sorum şu, bu farklar neden canım yurdumda belkide bir tek bizim tribumüzde var ?

elin teksası tommiksi,  çarşısı pazarı, gençi yaşlısı , ultrası megası  vs takım taraftarlarında yokta,  neden bizde bu gruplar arasında birlikte maçta kolkola olamayacak farklılıklar bizmkilerde var?

Clap
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 10:44

Tribündeki her bir kişi ''ÖNCE ESES'' mantalitesini kafasına sokmadıkça biz orda burda daha çooook konuşuruz, tartışırız sonra bir bakarız ki hala aynı yerdeyiz.

Yukarı
Mrtrance__26 Liste gör
Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 11:05
kapalıda kemik tayfadaki herkes kişisel olarak şekil,reklam peşinde olduğu sürece, yok ben böyleyim yok ben şöyleyim havalarında olduğu sürece bu iş olmaz...burda fikirlerimizi tartışmaktan öteye gidemeyiz..(önceden olduğu gibi)..bu olay harbiden sanal alemde anketle manketle forumla morumla çözülecek iş değil..çookk şey yazarım bu konu hakkında ama burada çözüme ulaşamayacağımız için gerek yok..
en başta her grubun TEK reisi olması lazım..ama maşallah bizde kapalının demiri baştan sona doluyo..
Eski mevzulara bir sünger çekilmeden,reisler gelin kardeşim olumsuz her şeyi unutalım geçmişe sünger çekelim Aleme tribün nasıl olurmuş gösterelim demeden bir sonuca varılmaz bence,şöyle yürekten bir şekilde Dosta Düşmana Karşı Omuz Omuza denilmedikçe..Her Grup un reis(leri)i elini taşın altına koymadığı sürece malesef ama malesef bu iş  olmaz...
Milletin Etiket Olduğu Yerde Biz Fiyat Koyarız!..
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 11:08

Tribün grupları neden açıkta birleşiyor..?? Yoksa açık tribünden kimse memnun değil mi?

Bence geçen sene Türkiye'nin en büyük grubu açık tribündü ve tribüncülüğü açık taraftarı yaptı...Bu saatten sonra kimse açığın üstü kapansın gruplar oraya gelsin birleşsin hikayeleri yapmasın...Açık tribün geçen yıl yolunu almış ve Türkiye'nin en büyük grubu olmuştur bana göre...Aralarına girecek her türlü grup burayı bozar...Gruplar nerede birleşirse birleşsin ama açık tribünde kesinlikle birleşmesin...
Açıkcası kimse bana "ayağa kalkın bağıran lannn" dediğinde benim hiç bağırasım gelmiyor...Ben kişilerin telkini ile değil sahada takımın ne zaman tezahurata ihtiyacı olduğuna bakarak ayağa kalkarım...Ben ayağa kalktığımda ise herkes bana vokal yapar...Bırakın bu açıkta birleşme işlerini bozmayın buranın ahengini çok istiyorsanız yaptırın kale arkasını gidin oraya birleşin...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 11:41

Gruplar arasında fark yok diyenler yanlış düşünüyo. Neden diye soranlar olcaktır ama açıklamam çünkü gruplar arasında kavgaya dönüşür bu konu.

Ve bunları tartışmanın yeri sanal değildir toplantıya gelin sorun neden birleşmiyonuz diye burda sayfalarca tartışıp sebebi aramak yerine orda 5dk da sebebi öğrenirsiniz.
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 11:54
Alıntı yapılan scetintas

Tribün grupları neden açıkta birleşiyor..?? Yoksa açık tribünden kimse memnun değil mi?

Bence geçen sene Türkiye'nin en büyük grubu açık tribündü ve tribüncülüğü açık taraftarı yaptı...Bu saatten sonra kimse açığın üstü kapansın gruplar oraya gelsin birleşsin hikayeleri yapmasın...Açık tribün geçen yıl yolunu almış ve Türkiye'nin en büyük grubu olmuştur bana göre...Aralarına girecek her türlü grup burayı bozar...Gruplar nerede birleşirse birleşsin ama açık tribünde kesinlikle birleşmesin...
Açıkcası kimse bana "ayağa kalkın bağıran lannn" dediğinde benim hiç bağırasım gelmiyor...Ben kişilerin telkini ile değil sahada takımın ne zaman tezahurata ihtiyacı olduğuna bakarak ayağa kalkarım...Ben ayağa kalktığımda ise herkes bana vokal yapar...Bırakın bu açıkta birleşme işlerini bozmayın buranın ahengini çok istiyorsanız yaptırın kale arkasını gidin oraya birleşin...

Ne olacak açıkta birleşilirse Suat abi ? Çekirdekçilerin huzurumu bozulacak ? Doğru ya huzurları kaçar Maç izleyemezler (!)

Ben birleşme taraftarı değilim fakat yinede bu sözünü okuyunca çekirdekçi taraftar kimliğinden nefret ettiğimi tekrardan anladım. Açıkta 1 grup Kapalıda 1 grup olur bizim stadımızda ancak. İnönü gibi bir stadımız olsaydı evet birleşme kesinlikle olurdu. Fakat stadımızda akustik yok. En çok karşılıklı bestelerde takım ateşleniyor bunu herkeste açıkça görüyor...

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 11:58
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Gruplar arasında fark yok diyenler yanlış düşünüyo. Neden diye soranlar olcaktır ama açıklamam çünkü gruplar arasında kavgaya dönüşür bu konu.

Ve bunları tartışmanın yeri sanal değildir toplantıya gelin sorun neden birleşmiyonuz diye burda sayfalarca tartışıp sebebi aramak yerine orda 5dk da sebebi öğrenirsiniz.
Cihat Tebrikler kardeşim iyi demişsin ..
Böyle şeyler forumda konuşulmaz.Ben X trbün ile ilgili olumlu birşey söylerim Y trbünü böyle değil derim ..
Y Trbününden birisi hopp kardeşim ne diyosun sen asıl siz böylesiniz biz böyleyiz der uzar gider ..
Bundan da forum zarar görür.
O yüzden merak ettiğiniz şeyler varsa grupların toplantılarına katılıp.Tamamen durmasanız bile toplantı başında söz alıp sorularınızı sorabilir seviyeli bi şekildede cevaplarınızı alıp,ister toplantıya katılmaya devam edebilir,istersenizde teşekkür edip ayrılabilirsiniz ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır