eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 02:03
herkes aklını başına alsın, es es'in dışına çıkan her oluşuma şiddetle karşıyım; amigo orhan için bile kimse kendimi keserim dememiş -ki dedirtmez zaten, öyle muazzam bir şahsiyet-
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 02:09
Alıntı yapılan Dorylaion

Aslında en başta problem varya neyse.Bir bayan grubu nasıl kendine DİŞİ diyebilir aklım almıyor...
Ne diyebilirlerdi,merak ettimConfused
Bırakın kardeşim şu sayfayıAngry
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 02:15
Hakikaten ben buraya daha önce yazdım mı hatırlamıyorum.Fakat 39 sayfalık topicte bayan taraftarlar toplasanız 9 sayfa yazmamış.

Bıraksakta onlar kendi konuları ile ilgilenseler ? Smile
Nefer
Yukarı
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 23:12

Bu beste bizim Merve Reise yazdığımız bir bestedir. Bizim sevdamız belli buda tabikide EsEs. Kurulma amacımızda Eskişehirspor 'a en güzel desteği vermektir. Bu yoldan asla sapmadık sapmıcazda. Herkes kendi tribün liderine reis dediği için bizde reis diyoruz, yoksa ortada ne siyasi bir görüş vardır ne de başka bişey. Merve bizim ablamızdır, annemizdir. Neticede bizi toplayan bir araya getiren ve tüm zorluklara göğüs geren bizi hiç yanlız bırakmayan Merve ablamızdır. Biz sempatimizi kaybettiğimizi düşünmüyoruz hala aynıyız hala destek için burda varız. Eskişehirspor'a yaptığımız çok güzel yeni sezon besteleride vardır. Ama söyletmeye fırsat vermeden her zamanki gibi eleştirip durmuşsunuz. Bırakında bizim sayfamızı biz kullanalım. Tabikide eleştiri yapıcaksınız hepsini dikkate alıyoruz ama lütfen kırıcı olmayın artık bırakın köstek olmayı. Dişi Şimşekler yeni sezondada artan sayılarıyla tribündeki yerlerini alacaklardır.

Siyahta varsa kırmızı Dişi ŞimşekLer bu yoLdan dönmez asLa..!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 23:16
Hepsi iyi hoş da, atarlı giderli kelimeler yakışmamış besteye hepsi o.
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 23:19
dişi şimşeklere bi sorum olacak merve reisiniz çarşıda neden a.gücü formasıyla geziyor reis dediğinz kişi başka takımın formasıyla gezermi
Yukarı
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 23:24

Ogün yanında bizde vardık. Dikkat ettiysen tek kişi değildi. Ankaragücünden kardeşlerimiz gelmişti ki ogün nerden baksan bi 10 kişiydik. Karşılıklı formalar değişildi,onlar bizimkini giydi bizde onlarınkini.. Bunda ters bişey göremedik biz. Ankaragücü bizim kardeş takımımız değilmi. Bir sürü tribünden insanlar hala bursalı yada ankaragüçlü atkı takıp gezerken 10 dklık bi olay mı görüldü? Nedense zaten herkes herşey yapıyo biz yapınca suç oluyo anlamadıkkı biz bu işi ..!

Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 23:37
Alıntı yapılan Tuqba26

Ogün yanında bizde vardık. Dikkat ettiysen tek kişi değildi. Ankaragücünden kardeşlerimiz gelmişti ki ogün nerden baksan bi 10 kişiydik. Karşılıklı formalar değişildi,onlar bizimkini giydi bizde onlarınkini.. Bunda ters bişey göremedik biz. Ankaragücü bizim kardeş takımımız değilmi. Bir sürü tribünden insanlar hala bursalı yada ankaragüçlü atkı takıp gezerken 10 dklık bi olay mı görüldü? Nedense zaten herkes herşey yapıyo biz yapınca suç oluyo anlamadıkkı biz bu işi ..!

ben kendi adıma söyliyeyim sizlerle gurur duyuyoruz böyle bi oluşumu başlattığınız için, ama ankaragücü bizim kardeş takımımız değil ayrıca siz gezerken ben orda ES ES forması giyen birinide görmedim reis dediğimiz kişi kimsenin formasını giyemez hele hele merve reis adlı arkadaşımız buradaki maçında sadece olay çıkartmaya gelen maçta sadece taraftarımızla uğraşan küfürler eden,ankaraya gittğimizde kendi sahalarında bize küfürer eden ankaragücü takımının forması ise ,yaptığınız yanlış ha bu arada bursa ile ankaragücü arasında dağlar kadar faark biizim gözümüzde
Yukarı
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 23:44
sen görmemişsin işte ben de sana olayın doğrusunu anlatıyorum . EsEs forması giyen arkadaşları trene bırakmıştık sonrada reisin evine gidiyorduk sen de o esnada görmüşsün sanırım . bir de neden acaba a.gücü macında bize küfür ettiklerinde bizim tribun böyle olmaz başkent diye bagırdı kardeşimizsiniz dediler gerçekten anlayamıyorz artık kim kardeşimiz kim düşmanımız ? kim seçio kardeşleri neye göre bir kurul mu var noluyor ne bitiyor biri bize açıklayabilir mi ? a.gücü düşmanımızsa eger söyledigin iyi oldu teşekkür ederiz giymeyiz bi daha .
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 23:44
ank.qücünden kardeş mardeş olmaz onlar bize o kadar küfür ederken siz onlara kardeş diyorsunuz yapmayın ankarada yaşayan bilir zaten bunu her maçlarında korktular kaçtılar bizi görünçe rizede izmirde eskişehirde diye bağırıyolar   ve son ankarada ki maçta eskişehir tribünüde yer kalmadıydı ankqücüne girdiydim hep bize ve bursa ya küfür etmiştiler  zor tuttum  kendimi o küfürleri duyunca nevsim döndü
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır