eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Özgür ÖCAL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ero_freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 22:59
Özgür öcal gercekten serdardan daha kaliteli turkcell super lig tecrubesi olan bir futbolcu sağ bekdede sağ açıkdada oynayabiliyor .. inşallah rıza hoca ona bu sene şans verir ..
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 23:33
Umarım kafa olarak rahattır ve iyi çalışıyordur Özgür.
Ondan bu sene çok iyi işler bekliyoruz.
Ben Rıza Hoca ile problemi olduğunu düşünmüyorum.
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 23:45
Eintracht trier maçı Özgür için çok iyi olmuş çok sevindim umarım önümüzdeki sezon Rıza Hocamız Özgür'den bol bol faydalanır. Rıza hoca geçen sene de ilk dönemlerde B. Kocabeyi yedek bırakmıştı ama Bülent Ankaragücü ile yaptığımız kupa maçı ile başlayan başarılı performansını devam ettirmişti ve poljaktan formayı almıştı inşallah Özgür Öçal'da önümüzdeki sochaux maçı ve diğer hazırlık maçlarında verilen şansları iyi değerlendirir ve forma savaşında ben de varım der. onda boyle bir potansiyelin olduğunu çoğumuz biliyoruz bu sezon hem kendi adına hem de ESESİM adına iyi bir sezon geçirmesini çok isterim.
Yukarı
esk.asımpasa1921 Liste gör
Yazar

3n35 apaci
Yer: kasımpaşa
  Alıntı esk.asımpasa1921 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 00:00
özgür mükemmel bir görev adamı kasımpaşamızdada oynamıştı cokda seviyorduk onu Rıza hoca şans verirse gelen teklifleri oda görecektir 
ßu Semt böLe aşk qöRmedi..!eses-paşa
Yukarı
pasha Liste gör
Yazar

Abdullah
Yer: Turkey
  Alıntı pasha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 11:53
özgür esesimizin son hazırlık maçında takımının ikinci golünü kaydetti.Bu sene bence eskişehirimizin en iyi transferi özgür olacaktır.. Özgürümüz hem karakter olarak, hemde futbol becerisi olarak 4 4lük bir insandır. Başarılar özgür kardeşim..
Ne Süper Lig,Ne LigA, Amatöre düşsende peşindeyiz.
&KASIMPAŞA&
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 11:56
Arkadaşlar tamam Özgür gol attı ama gerçekten nasıl oynadığı hakkında sağlıklı bilgiler varmı?Özgür'ü bence çok beğeniyordum ve umutluydum,inşallah busene beklediğimiz patlamayı yapar...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 12:51
şu başlığı 2009-2010 sezonu Özgür Öcal olarak değiştirsek..
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 12:51
özgür rıza hoca nın çok şey beklediği bir futbolcuydu...vede sezon başında ilk olarak onu aldırtmıştı...
ama özgür kapasitesinin dışına çıkmak için fazla çaba sarfetmedi...yani belli bir tempoda işi götürmek istedi...oysa rıza hoca onun daha fazla çalışmasını vede çok diri olmasını istiyordu...

mesela bülent kocabey de aynı şekilde ilk zamanlar oynamıyordu...fakat çalıştı didindi vede formayı kaptı...rıza hoca özgür ü daha fazla çalışsın diye kızağa çekti...özgür de bu durumdan çok memnun bir şekilde iyice yattı vede küstü...sonrası malum...ankaragücüne gitti...ordada aynı gevşekliği gösterince kulübeye demir attı...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
kuzu77 Liste gör
Yazar

Tarkan
  Alıntı kuzu77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 14:17
Alıntı yapılan esmaris

Arkadaşlar tamam Özgür gol attı ama gerçekten nasıl oynadığı hakkında sağlıklı bilgiler varmı?Özgür'ü bence çok beğeniyordum ve umutluydum,inşallah busene beklediğimiz patlamayı yapar...

kendisini Trier macinda göremedim, daha dogrusu ben maca gidemedim... ama bad dürrheim macinda kendisini gösterdi...birebir durumlarda rakibini gecmeyi bildi...cok hirsliydi ve o yüzden kesinlikle kadroda kalmali...ilk 11 olmasa bile süper bir yedek oyuncu. serdar ne kadar sempatik birisi olsa bile özgür´ün futbolu kesinlikle daha iyidir. Clap
Avrupalı Eskişehirliler Derneği
www.es26.eu
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 21:56
Bu yıl kadroda kalacağına ve fırsatını kendisinin yaratacağına inanıyorum.
Yanıltma bizi Özgür,başarılar...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır