eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dumansız hayata merhaba

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
old city Liste gör
Yazar

hamid
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı old city Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 17:07
hükümeti bu kararından dolayı tebrik ediyorum geçen gün kahveye girdim ilk defa böyle güzel kokuyordu.tebrkler başbakan yaşasın dumansız hava sahası...
Eskişehire söyle değerini bilsin Eskişehir değerliyse sebebi sensin...
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 15:41
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
  Alıntı Co®®ateC Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 16:04
Bircok kahve,bar eğlence mekanları calıstırdıkları eleman sayısını yarı yarıya düşürüyor.İşin bu kısmı düşünülmüyor malesef..
www.esesim.org
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 17:27
%100 dumansız hava çok olmadımı ? Bari %80 %85 falan olsaydı...
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 18:16
http://www.havanikoru.org adresine girip sigara yasağına desteğinizi gösterebilirsiniz.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 18:25
bana kalırsa sıgara içimi plajlarda da yasaklanmalı. gecenlerde alanyada guneslenırken kafamı yere koydum ve agır bır sıgara kokusu duydum. sole dıkkatlıce baktıgımda kumun ıcınde okadar cok sıgara izmarıtı vardıkı. temızlenmesı ımkansızdı. kum zaten yapaydı bu nedenlede denızın temızlemesı ımkansız.
anlıcagınız sahıllerımızde sıgara coplugune donuyor.
DK
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 19:25
Şahsen çok mutluyum...Bence açık havaya karşı da kısıtlamalar yapılmalı Smile
Nefer
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 19:49
Sigara kullanıyorum ama bu yasağı destekliyorum.Bazı yerlerde oksijen sıfır..
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 20:22
Alıntı yapılan olumune_eses

Kahveci esnafı sanırım bu durumdan hiç hoşnut değil bi yerde kazancına neşter vuruldu. Yakında buralara bir esneme gelir kanaatindeyim.

Restoran,Birahane gibi yerler, eleman çıkartmaya başladı.
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
  Alıntı eses esin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 20:24
     Ben bir işletmeciyim ve işyerimi sigara içilen ve içilmeyen olmak üzere 2 ye ayırmayı şart koştu belediye ruhsat için.Bende öyle yaptım.Pvc ile 2 ye ayırdım dükkanı.İçilen kısma havalandırma yapmak için 5 bin lira harcadım.Ekonomik krize rağman çalışan sayısını azaltmadım.Bu son yasaktan sonra eleman çıkartmaz zorunda kalıcam.Umarım BÜYÜK devletimiz öder maaşını...
     Dumansız hava sahasına karşı değilim ama içilen ve içilmeyen üzere ayırmak varken neden tamamen yasak.Ben içmiyorum ve işyerlerinde içilmeyen kısımlara oturuyordum.Bu hiçbir rahatsızlık vermiyor.
     Dünya ülkeleri ile kıyaslama yapanlar hangi devletlerde kahve kültürü var onu da yazsınlar bir zahmet.O zaman anlarlar neyin ne olduğunu belki...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır