eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İtiraflarınız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 07:48
antalya'daki maçta sivil polisin üstüne su şişesi atıp stad dışına atılan,sonsa bir kamyon yalakalıkla tekrar içeri giren benim.
krasny molnya
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 10:04

İtiraf ediyorum;itiraf edeceğim şeyi buraya yazarsam forum birbirine girer onun için yazmıyorum Clap

SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
emre1965 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Ankara
  Alıntı emre1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 12:21
Çevremdeki bütün insanlar ESES sevgim için; ''Takım bana ne kazandıracak'', ''Boş işler bunlar'', ''Zaman kaybı''... benzeri şeyler söylüyorlar. Aslına bakarsanız mantıklı düşününce haklılar. Biraz fazla abartıyoruz belki bu sevgiyi ama ASLA BU SEVDADAN VAZGEÇMEM AKSİNE SEVGİM HER GEÇEN GÜN ARTIYOR. ÇÜNKÜ BİZ ESKİŞEHİRLİYİZWink
AnkaraESES / Emre
Yukarı
eskörfez26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şahin
Yer: kocaeli
  Alıntı eskörfez26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 12:27
itiraf ediyorum :)
alemin kralı geliyor....
Yukarı
eskörfez26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şahin
Yer: kocaeli
  Alıntı eskörfez26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 12:31
olaylı yalova maçında kocaelinden 5 arkadaş 41 plakalı araç ile gelmiştik maçtan sonra stadın karşısında bir grup yalovalının arasında kalan arabamıza ulaşmak için askerlerin güvenlik çemberini aşmak için abi biz yalovalıyız kimsenin haberi yok izin verin çıkalım diye yalan söyledik sonra arka sokaktan arabamızın yanına gittik yalovalılar bize pislik yaptı . ama o kalabalıktan arabamızla çıkmayı bildik :) 
alemin kralı geliyor....
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 19:41
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Alıntı yapılan uayuay

itiraf ediyorum.. maalesef hala çift takım tutuyorum. hatta bunun için kendimden utanıyorum ama elden bişey gelmiyor ki. 

Ne kadar saçma ya sanki zorla tutturuyolar sana o takımı
Televizyondan izleyerek takım tutanları hiç anlamıyorum

1. si tv den izleyerek falan tutmadım o takımı.. maçlarına da gittim..
2. şimdi neden eses'i tutuyosun diyeceksin.. annem babam eskişehirli her ne kadar istanbulda yaşasakta.. ve eskiden 4-5 sene önce Ahmet Amcam vardır orada..  ailecek Eskişehir'e gelmişken düğün için biz Ahmet Amca'yla düğünden kaçıp maça gitmiştik   Es-Es- Yeni Nazilli (1-1 bitmişti son dakikada yediğimiz penaltıyla). Öyle önemsiz gibi görünen alt lig maçında bu kadar fazla taraftara inanamamıştım..
3. sü diğer takımı bırakmanın zorluğu.. bunun nedeni şu anda çevre arkadaş baskısıdır. ben eskiden millete karşı o takımı savunup rakiplerle kavgaya girerken, bu dönmeyi Es-Es süper lige çıktı o yüzden tutuyosun diye söyleyenler var.. bu da koyuyo insana.. hakkaten Es-Es'e olan sevgim geçen sene arttı aslında play-off lara gidince anladım ki bu benim takımım olmalı.. oynanan futbol rezaletti ama bu camianın bi parçası olmak gerçekten harikaydı.

sürç-i lisan ettiysek affola!
Yukarı
onderby26 Liste gör
Yazar

Ali Önder Biliroğlu
Yer: Estanbul
  Alıntı onderby26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 19:49
Alıntı yapılan uayuay

1. si tv den izleyerek falan tutmadım o takımı.. maçlarına da gittim..
2. şimdi neden eses'i tutuyosun diyeceksin.. annem babam eskişehirli her ne kadar istanbulda yaşasakta.. ve eskiden 4-5 sene önce Ahmet Amcam vardır orada..  ailecek Eskişehir'e gelmişken düğün için biz Ahmet Amca'yla düğünden kaçıp maça gitmiştik   Es-Es- Yeni Nazilli (1-1 bitmişti son dakikada yediğimiz penaltıyla). Öyle önemsiz gibi görünen alt lig maçında bu kadar fazla taraftara inanamamıştım..
3. sü diğer takımı bırakmanın zorluğu.. bunun nedeni şu anda çevre arkadaş baskısıdır. ben eskiden millete karşı o takımı savunup rakiplerle kavgaya girerken, bu dönmeyi Es-Es süper lige çıktı o yüzden tutuyosun diye söyleyenler var.. bu da koyuyo insana.. hakkaten Es-Es'e olan sevgim geçen sene arttı aslında play-off lara gidince anladım ki bu benim takımım olmalı.. oynanan futbol rezaletti ama bu camianın bi parçası olmak gerçekten harikaydı.

sürç-i lisan ettiysek affola!

Aman be kardeşlik, ne sürç-i lisanı... Sen doğru yolu bulmuşsun, sana zamanında doğru yolu göstermeyenler utansın.. Hani bazen derler ya "ne anlıyorsun futboldan, sana paramı veriyorlar?!!" diye.. İşte sen ne anladığını zaten Nazilli maçında öğrenmişsin, kendin diyorsun.. Senin kanında var bi kere, istesende inkar edemezsin.. Seninde küçüklüğün 1996-2000 GS fırtınasına denk gelmiş. Hem Avrupa, hem Türkiye Ligi.. O dönemdeki çocukların çoğu GS li değilmi zaten.. Hem İstanbul'da yaşıyorsun sen kabahatin yok. Ama gel sen bırak o kaka takımı LOL Bir ipte iki cambaz yürümez. Şöle bir dön geriye hatırla.. Youlayı hatırla, Lovrek'i hatırla.. 4-2 yi hatırla, 0-1'i hatırla.. LOL Bana kızma, ben senin itirafını takdir ettim..

ESES'li olmak bir yaşam biçimi, bir ayrıcalıktır. Bunu doyasıya yaşa, arkadaşlarının dedikleride umurunda olmasın, nanikStar yapar geçersin LOL

Beklenen Gün Gelecekse, Çekilen Acılar Kutsaldır...

Biz €sKiS€hiRLiYiZ iste Farkımız...
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 20:13
İtiraf ediyorum,Batuhan'ın Gaziantepspor'a gidişiyle,renkdaşlarıma olan sevgim bitti.Bu noktadan sonra nefretim başladı da diyebiliriz.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
samet26eses Liste gör
Yazar

samet
Yer: eskişehir
  Alıntı samet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 20:22
itiraf ediyorum siteye daha ilk mesajımı yazdıktan sonra bi kişi benim görüşlerime ters olduğu için bana demediğini bırakmamıştı ve benim siteye yazma şevkimi kırmıştı o günden beridir de hiç içimdenden yazmak gelmiyor halbuki sizlerle büyüklerimle görüşlerimi o kadar çok paylaşmak istiyordum ki ama ne yazık ki o kişinin yazdıklarından sonra içimden hiç yazmak gelmiyor bu da benim nacizane itirafım
Sadece ESES
Yukarı
ultras Liste gör
Yazar

şahin
Yer: Yıldıztepe
  Alıntı ultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 20:39

geçen sene antalyadaki antalya maçında maç bittikten sonra otobüslere binip geri dönerken antalyadanda çıkmadan taşlama başladı o sırada camı kırıp hızla giden otobüsten aşagı atlayan ve 07lileri kovalayan  BENBig%20smile

dostmu dedin sen:@:@
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır