eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:54
1035 numaralı kombineyide ben aldım.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:54
Kombineyi nerelereden alabilirim?Birkaç adres verebilirmisiniz.Sonunda denkledik parayı :)
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
zaferr222 Liste gör
Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Kapalı
  Alıntı zaferr222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:55
Alıntı yapılan erahnes

bazı arkadaşların ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım bunu yapanlar genelde 18 yaşını geçmemiş arkadaşlar

1-açık bağırmıyor diye açık taraftarı çekirdekçi ilan edildi
2-kombine almayanlara söylenmedik kalmadı
3-eti nin sahbi firuz bey e anlayıp d,nlemeden gs damgası yapıştırıldı
4-sakın yerel basın almayın  gibi kendini bilmezce açıklamar yapıldı

site sahiplerine sesleniyorum bu forum artık iyice çığırından çıkmıştır derhal bi şeyler yapılmalı

Akıl yaşta değil baştatır arkadaşım, bunu bi anlıyalım ilk öncelikle yaş konusuna takmış gözüküyorsun. Benim yaşım 19 sol tarafta yazdığı gibi sende istersen yaşını yaz nasıl olsa senin için önemli bir mevzu bizde ona göre hitab edelim sana.
Yukarı
zaferr222 Liste gör
Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Kapalı
  Alıntı zaferr222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:56
Alıntı yapılan ofyunus

Kombineyi nerelereden alabilirim?Birkaç adres verebilirmisiniz.Sonunda denkledik parayı :)
Stadın karşısındaki Beko Aktif A.Ş köprü başında Şale otelin altındaki Aktif A.Ş İki Eylül Caddesindeki Turkcell Aktif A.ş camlarında zaten yazıyor Eskişehirspor Kombine satışları diye görürsün mutlaka
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:57
@ Zaferr222

Saolasın kardeşim ;
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 01:01
Alıntı yapılan inadına_eses

Siz benim adımı bile telafuz etmeden girmişsiniz cevaplamaya ama ben karşımdakine değer veririm saygı duyarım fatih kardeşim.

1.Forum üye sayımız kaç 5904
2.Şuan alınan kombine kaç 216 çoğuda forumdan değil forumdakilerin arkaşdaları sizce bu yeterlimidir www.eskisehirspor.com  ailesi olarak ben bunu anlatmaya çalışıyorum yoksa dışarısı beni ilgilendirmez zaten yazdıklarımı dikkatle okursanız ben sadece forumdaki üyeler için konuştum herkese demedim vede burda bütün taraftarları itam etmedim üstüne alınanlar zaten görevini tam yapmayanlardır saygılar...

1)senin ismini yazmaktan niye imtina edeyim abi? alıntıyı senin postundan yaptıysa yazımda sana hitebendir. ayrıca senin tahtında seninkine benzer mesajlar atanlardır.
2)yukarıdada yazdım herkes bu listeye ismini yazmayan bircok kullanıcı mevcuttur. almayanların onemli bi kısmıda alamamamıstır  muhtemeken.
3)bu şekilde mesajlar yazarak milleti kombine almaya yonlendirmeye calısıyorum diyorsan o zamanda uslubun uygun degil diyorum abi
4)üstüne alınanlar kısmı benimle ilgili degildir umarım...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 01:03
kombine alacak para yok yine para sorunu yaşayacağız anlaşılan
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 01:09
Fatih alamayanlara zaten sözümüz yok önemli olan alacak gücü olupta almayanlara diyoruz örnek yok açığın üstü kapanmadı kombine almam yok transferleri beyenmedim kombine almam yok başkana kızdım kombine almam  diyenler için kızgınız sadece bu ayrıca ikli tartışmaya girmeye gerek yok nede olsa aynı takımın taraftarıyız. Söylediklerinde sende haklısın saygılar...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
BurakCAN Liste gör
Yazar

Burak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı BurakCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 01:19
Kombinemizi aldık allahın izniyle bu sene Şampiyonluğa oynayacağız...zapoda takımımıza hayırlı olsun 26 numaralı formanın sahibi geldi BJK dede 26 giyiyordu.
:.....EskİşeHiR.....:
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 01:21
bazı yanlış anlasılmalar var sanırım abi. bahsettigin tarzda davranıp kombine almayanları bende tasvip etmiyorum. ilk attıgın posttan daha degişik seyler anlamıştım. neyse seninde dedigin gibi uzatmanın anlamı yok...
saygılar bizden...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır