eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 23:23
Eleştirmeye geldikmi mangalda kül bırakmayız maddi desteğe geldik mi yokuz malesef hem yönetime hem futbolcuya hem teknik heyete söylenmedik laf kalmadı malesef destek yok ama atış serbest..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 23:26
2 Senedir kombine alıyorum.Bu sene galiba alamayacağım Ouch
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 23:32
kardeşim bizim kızdığımız alamayanlara değil almayanlara.burda atıp tutuldu yeni transfer hakkında atılıp tutuldu.başkan a sezon biterken en çok kızanlardan biri de bendim. imzam bile onun istifasıydı. ama armama ihanet etmedim. biz bu armanın peşindeyiz halil in ahmet in gültekinin peşinde değil. biz destek olmayalımda elin ezikbahçelisi para verdim diyerek takımı istediği yere çekenlerin eline mi kalsın. birlik olalım artık.
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 23:49
sonunda kombine mi alıcam bnde hafta sonu
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:03
Alıntı yapılan inadına_eses

Eleştirmeye geldikmi mangalda kül bırakmayız maddi desteğe geldik mi yokuz malesef hem yönetime hem futbolcuya hem teknik heyete söylenmedik laf kalmadı malesef destek yok ama atış serbest..

ne zamandır bu tarz mesajlar yazıyorsunuz cevap vermeyim bosuna konuyu kirletmeyim dedim ama siz yazdıkca yazdınız.

1) kombinelere yeterli ilgi olmadıgını nerden biliyorsunuz? eger kıstasınız buradaki listeyse eminim bu sitede kombine alıp adını listeye yazmayan onlarca kişi vardır.
2)kombine almayan insanlar kulube destek olmamıs mı oluyor? ben gecen sene kombine almadım imkanım olan her maca bilet alarak girdim. bu senede muhtemelen almayacagım yine aynı şekilde param oldugu zaman macıma gidecegim. eminim benimkine benzer durumda olan bircok insan vardır.
3)hic kombine satmasak bile yine cogu macımızı kapalı gişe oynayacagımızı sizde biliyorsunuz bu yuzden "destege gelince ortada yoksunuz" diye itham ettiginiz toplulugun Eskişehirspor taraftarı oldugunu unutmayın.

kücük bir dipnot: acık tribunun kapasitesi 10bindir. gecen sene satılan kombinede yaklasık 5000dir. buna ragmen hermac 5000 den fazla bilet satılmıştır. yani sizin anlayacagınız kapasiteden fazla kişi maca girmiştir. bunları yapan taraftara "destege gelince ortada yoksunuz" demek gercekten traji komilk oluyor...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:04
2028  nolu kombıneyıde ben aldım.ınsallah bu sene daha basarılı bır yıl olacak
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:33
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan inadına_eses

ne zamandır bu tarz mesajlar yazıyorsunuz cevap vermeyim bosuna konuyu kirletmeyim dedim ama siz yazdıkca yazdınız.

1) kombinelere yeterli ilgi olmadıgını nerden biliyorsunuz? eger kıstasınız buradaki listeyse eminim bu sitede kombine alıp adını listeye yazmayan onlarca kişi vardır.
2)kombine almayan insanlar kulube destek olmamıs mı oluyor? ben gecen sene kombine almadım imkanım olan her maca bilet alarak girdim. bu senede muhtemelen almayacagım yine aynı şekilde param oldugu zaman macıma gidecegim. eminim benimkine benzer durumda olan bircok insan vardır.
3)hic kombine satmasak bile yine cogu macımızı kapalı gişe oynayacagımızı sizde biliyorsunuz bu yuzden "destege gelince ortada yoksunuz" diye itham ettiginiz toplulugun Eskişehirspor taraftarı oldugunu unutmayın.

kücük bir dipnot: acık tribunun kapasitesi 10bindir. gecen sene satılan kombinede yaklasık 5000dir. buna ragmen hermac 5000 den fazla bilet satılmıştır. yani sizin anlayacagınız kapasiteden fazla kişi maca girmiştir. bunları yapan taraftara "destege gelince ortada yoksunuz" demek gercekten traji komilk oluyor...
Siz benim adımı bile telafuz etmeden girmişsiniz cevaplamaya ama ben karşımdakine değer veririm saygı duyarım fatih kardeşim.

1.Forum üye sayımız kaç 5904
2.Şuan alınan kombine kaç 216 çoğuda forumdan değil forumdakilerin arkaşdaları sizce bu yeterlimidir www.eskisehirspor.com  ailesi olarak ben bunu anlatmaya çalışıyorum yoksa dışarısı beni ilgilendirmez zaten yazdıklarımı dikkatle okursanız ben sadece forumdaki üyeler için konuştum herkese demedim vede burda bütün taraftarları itam etmedim üstüne alınanlar zaten görevini tam yapmayanlardır saygılar...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:44
Alıntı yapılan mak

Borussia Dortmund yeni sezon için 49.500 adet kombine satmış....

BU ÜLKEDE bu ligin dortmuntu es es olurdu ama malesef 12 sene süper ligden uzak kaldık. herkesin bildiği ve büyüklerimizin söylediği gibi tam bir kuşak bu renklere bu sevdaya uzak büyüdü. 

ben kendim maç günleri gözlemliyorum. bazen erkenden çarşıya iniyorum formamla hani ilgi olurda hadi bizde maça gidelim e bi ön ayak oluruz diye ama bakıyorumda gençlerin çoğu piyasa yapcam karı kız kovalıcam diye es es bile akıllarına gelmiyor. suçlu olarak onları göstermiyorum. ama bze su 12 sene cok pahalıya patladı (pahalıdan kastım madden değil manendir)

dortmunt avrupanın en yüksek seyirci ortalamasına oynuyor. 83.000 kişi avrupada benzeri yok. ELBET BİR GÜN BİZDE.

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:46
bazı arkadaşların ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım bunu yapanlar genelde 18 yaşını geçmemiş arkadaşlar

1-açık bağırmıyor diye açık taraftarı çekirdekçi ilan edildi
2-kombine almayanlara söylenmedik kalmadı
3-eti nin sahbi firuz bey e anlayıp d,nlemeden gs damgası yapıştırıldı
4-sakın yerel basın almayın  gibi kendini bilmezce açıklamar yapıldı

site sahiplerine sesleniyorum bu forum artık iyice çığırından çıkmıştır derhal bi şeyler yapılmalı

Yukarı
sdt_eses Liste gör
Yazar

sedat şişman
Yer: İNÖNÜ
  Alıntı sdt_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 00:52
216 forum kullanıcıları arasında alınan kombine.Toplamda kaç kombine satılmış bilen duyan varmı?
Yarısı Siyah & Yarısı Kırmızı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,016 saniyede hazırlanmıştır