eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İtiraflarınız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 18:56
Alıntı yapılan uayuay

itiraf ediyorum.. maalesef hala çift takım tutuyorum. hatta bunun için kendimden utanıyorum ama elden bişey gelmiyor ki. 

Ümit ediyorum ki genç arkadaşımızın, ikinci takımı ya Bozüyükspor yada Kasımpaşa'dır...

Yukarı
krmkck26 Liste gör
Yazar

KERİM
Yer: GÖKMEYDAN
  Alıntı krmkck26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 18:57
Alıntı yapılan xxvıESES

antalyaspor maçının biletleri nasıl olsa 5 ytl deyip bilet almayı cuma gününe bırakan sonra bir arkadaş bulup içeri girmeye çalışan ancak 2'ye 1 yapmayı bile beceremeden tıpış tıpış eve dönen daha sonra evde maçı dinleyince hem yendik diye sevinen ama niye giremedim diye üzülen kişi benim ayrıca İBB maçınada beleş bilet bulmaya çalışıp giremeyen sonra telefonla arkadaşını arayıp çarşıda sürten maçın sonuna Atatürk mesleğin önünde skoru öğrenince birden OHA diyen ve yine karışık dugular içinde olan arkadaşta benim :D:D
hacım aynısı benim başıma geldi ibb maçında kız arkadaşım aradı buluşalım die bende kırmadım ama skoru duyunca deliye dönmüştüm. antalya maçındada aynı şekilde biletin biteceği hiç aklına gelmeyen safta bendim :)
İSTANBUL TAKIMLARINI TUTACAĞINIZA GELİN BİZİM TAKIMLARIMIZI TUTUN...
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı cihaneskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 19:00
bir itirafta benden:

konyaspor maçında polisten hoperlörü alıp ...... ye konya yaptırıp aynı şeyi maç çıkışında da yaptırıp görüntüler intenete çıkınca yaptığımdan pişman olanda benim
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 19:01
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Alıntı yapılan uayuay

itiraf ediyorum.. maalesef hala çift takım tutuyorum. hatta bunun için kendimden utanıyorum ama elden bişey gelmiyor ki. 

Ne kadar saçma ya sanki zorla tutturuyolar sana o takımı
Televizyondan izleyerek takım tutanları hiç anlamıyorum

arkadaş tvden tutmuyor oguzhan istanbulda yasıyor. ve bu zamana kadar o takımın tribune girdiginden bahsetmişti forumda. sende takrdir edersinki biraz cetrefilli bi mevzu.

ama ne mutluki dogru yolu bulma yolunda onemli adımlar atmış gordugum kadarıyla. bu konuda destege ihtiyacın olursa bir pm kadar yakınımSmile

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 19:05
Alıntı yapılan bozüyük26

Alıntı yapılan uayuay

Sen değil sana İstanbul takımı tutmayı empoze eden, boyalı basın utansın. Eğer Eskişehirspor sevgisi daha ağır basıyorsa, diğer takımı unutursun yakın zamanda.

inşallah..
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 19:06
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan uayuay

Ümit ediyorum ki genç arkadaşımızın, ikinci takımı ya Bozüyükspor yada Kasımpaşa'dır...

Big%20smile
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 20:58
geçen yıllarda kan vermeye gittiğimde kanı vermeden önce doldurulan bilgi testinde ki daha önce hiç eşcinsel ilişki yaşadınız mı? sorusunu hiç cinsel ilişki yaşadınız mı? diye okuyarak evet diye cevaplayıp sonra verdiği kanda bir dünya ilave test yapılan dengesiz benim :D

-Alacaksanız alın kanı, niye ahret soruları soruyorsunuz kardeşim...
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
AsosyaL Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert VARİŞ
Yer: Eskişehir
  Alıntı AsosyaL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 21:12
bir itiraf da ben yapayım, arkadaşın doğum gününe gidicem diye babamdan para aLıp maça gitmiştim, büyük bir şey sayıLmaz ama oLsun Tongue
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 21:15
Alıntı yapılan yankee2222

geçen yıllarda kan vermeye gittiğimde kanı vermeden önce doldurulan bilgi testinde ki daha önce hiç eşcinsel ilişki yaşadınız mı? sorusunu hiç cinsel ilişki yaşadınız mı? diye okuyarak evet diye cevaplayıp sonra verdiği kanda bir dünya ilave test yapılan dengesiz benim :D

-Alacaksanız alın kanı, niye ahret soruları soruyorsunuz kardeşim...

SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 22:30
itiraf ediyorum bank asyaya çıktığımız ilk sene gb oftaşla oynayıp içerde 2-0 kaybettiğimiz maça açık tribünün yanındaki kafenin üzerinden atlayarak üç arkadaşımla beraber girdim gerçi onlar polisi görüp kaçtı ben yakalandım ama polis abi saolsun biraz götürüp sonra bıraktı beniBig%20smile
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır