eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 135136137138139 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 15:23

bence artık biz bulup çıkarmalıyız piyasaya  futbolcu.. olmuşları toplayıp cepten devamlı para vermeyi bırakalım .azcıkta cebe toplamayı becerelim artık!!!!

SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
alkiza Liste gör
Yeni Yazar

umut
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 15:28

aynı bölgede serdarla burak varken aydının kiralanması çok lüks olur, onun yerine solda oynayabilen mümkünse hem bek hem açık oynayabilen biri daha iyi olur, alpaslan iyi bir aday ama gs bırakmaz bence onu..ille de ve ısrarla bir tane sağ bek almalıyız bence

Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 15:30
zapo transferinin takım içindeki dengeleri bozacağını sanmıyorum hatta bir çok futbolcumuzdan daha ucuza malolacak çünkü bjk zapoyu elinden çıkarmak için zaponun senelik alacağının yarısından çoğunu kendisi ödeyecek bize gelirse maliyeti yıllık 280 bin euro olacak.
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 15:44
alparslan çok çok iyi olur
aydın yılmaz kadar yetenekli
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 15:44

Az önce Radyo Ses haberlerde Yıldıray,Zapo ve Batuhan transferinden vazgeçildiğini söyledi.Konu hakkında bir bilgisi olan varsa aydınlatabilirmi.

SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 15:51
yıldıray bize zaten gelmez
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 15:54
          Şu ana kadar yapılan transferler için yorum yapabilmek çok zor.Mehmet Demirkolun kaygılarına hak vermemek elde değil.Ümit Karan,Mehmet Yılmaz,Burak Yılmaz ve düşünülen Yıldıray,Zapo ve Aydın gibi isimler,kendilerini göstermek için çıkış arayacak isimler.Hepsi şu an inişte.Tıpkı geçen sene başındaki Youla gibi.Bu kumar tutarsa çok keyifli bir yıl geçiririz.Aksini düşünmek bile istemiyorum.Genel kanının aksine defansımızın hiç de kötü olmadığını düşünüyorum.İvesa,Koray,Sezgin,El Saka,Nadareviç,Vucko gibi isimler hiçbir takımda sırıtmazlar.Geçen sene topu ayağımızda tutamadığımız için ve şişirme toplarla oynadığımız için çok atak yedik.Bu sene Ragıpla daha dengeli bir ortasahamız olacak.Eğer hücumda da maya tutarsa defansımız fazla aksamaz.Asıl sıkıntımız bu sene de ortasahada olacak.Enginin özelliklerinde mümkünse psikopat olmayan bir oyuncu en acil ihtiyacımız.Bu aynı zamanda rakipleri de kontrollü oynamak zorunda bırakarak defansı rahatlatır.Geçen sene Youla dışında rakibi pek tehdit edemediğimiz için ailecek saldırıyorlar ve defansda az adamla yakalanıyorduk.
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 15:56
Alıntı yapılan TARIKCAN

<FONT style=": #000000">Az önce Radyo Ses haberlerde Yıldıray,Zapo ve Batuhan transferinden vazgeçildiğini söyledi.Konu hakkında bir bilgisi olan varsa aydınlatabilirmi.

hiç sorun değil
şu gs nin kadro dışı kalanları deli iş yapar
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 15:56
Alıntı yapılan faust

Şu ana kadar yapılan transferler için yorum yapabilmek çok zor.Mehmet Demirkolun kaygılarına hak vermemek elde değil.Ümit Karan,Mehmet Yılmaz,Burak Yılmaz ve düşünülen Yıldıray,Zapo ve Aydın gibi isimler,kendilerini göstermek için çıkış arayacak isimler.Hepsi şu an inişte.Tıpkı geçen sene başındaki Youla gibi.Bu kumar tutarsa çok keyifli bir yıl geçiririz.Aksini düşünmek bile istemiyorum.Genel kanının aksine defansımızın hiç de kötü olmadığını düşünüyorum.İvesa,Koray,Sezgin,El Saka,Nadareviç,Vucko gibi isimler hiçbir takımda sırıtmazlar.Geçen sene topu ayağımızda tutamadığımız için ve şişirme toplarla oynadığımız için çok atak yedik.Bu sene Ragıpla daha dengeli bir ortasahamız olacak.Eğer hücumda da maya tutarsa defansımız fazla aksamaz.Asıl sıkıntımız bu sene de ortasahada olacak.Enginin özelliklerinde mümkünse psikopat olmayan bir oyuncu en acil ihtiyacımız.Bu aynı zamanda rakipleri de kontrollü oynamak zorunda bırakarak defansı rahatlatır.Geçen sene Youla dışında rakibi pek tehdit edemediğimiz için ailecek saldırıyorlar ve defansda az adamla yakalanıyorduk.

çok haklısın rıdvan abi.. söylediğin herşey doğru
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
emredir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 16:15
iide olmuş fazlada açılmamak lazım.. biz şimdi fazla maliyetli olmayan bir sol bek ve oyun kurucu alalım yeterlidir... ama fazla geç kalmadan..
ESES'in ESES den başka dostu yoktur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 135136137138139 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır