eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 134135136137138 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 14:08
artık defansa bir transfer haberi okuyup rahatlamak istiyorum. geçen sene çok kolay gol yiyorduk busene bu eksiğimizi giderecek hiç birşey yapılmadı. neyazık ki sol bek düşülmüyor bile. bari hızlı,sağlam bir stoper alabilsek.
ES-ES
Yukarı
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 14:12
Vanja İvesa
Kayacan Erdoğan
Atilla Koca
Veysel Sarı
Sezgin Coşkun
Murat Önür
Koray Arslan
Bülent Ertuğrul
Abdelzaher El Saka
Safet Nadareviç
Luka Vucko
Tomas Zapatocny
Mehmet Güven
Ragıp Başdağ
Adem Sarı
Doğa Kaya
Serdar Özbayraktar
Aydın Yılmaz
Bülent Kocabey
Yıldıray Baştürk
Burak Yılmaz
Mehmet Yılmaz
Süleymanou Youla
Ümit Karan
Batuhan Karadeniz

Ya bu kadroyu Hayal edemiyorum varya uefa süperlig vallahi billahi kafaya oynarız yakarız bu ligi yakarızz

BEKLE İSTANBUL ZAFER ŞARKILARIMZLA GELİYORUZ
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 14:13
Alıntı yapılan birinci kaptan

Bugün, Trabzonspor'un Batuhan'ı istediği yönünde haberler okudum. Batu, Bizden veya Beşiktaş'tan başka bir takım tercih eder mi acaba?

Bekle Gör taktiğini uygulayan bir transfer yönetimi var sanki, şartlar olgunlaşmadan kartları açmıyorlar bu sefer. Geçen senelere nazaran daha dikkatli paralar harcanıp isabetli transferler yapma savaşı içindeler. Elimizdeki kaynak (Parasal) belli o kaynak hedefler doğrultusunda harcanarak uygun yerlere nokta transferi yapma çabası içindeler sanki, Batuhan kiralık gidecekse ilk bizim takımı tercih etmeli çünkü kiralık sözleşmesi 1+1 yıl opsiyonluydu bildiğim kadarıyla, gene bilemem ama ilk biz oluruz kiralanacak olursa Batuhan bizde daha vurucu bir golcu olma şansı fazla olduğununda farkında bizde kalıp gol makinası olmaya devam ederse seneye piyayası yükselir ama başka bir takıma gidecek olursa ist. takımları veya başka bir takıma sanırım yedek kalmak onun gibi oyuncuyu bozabilir.
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 14:16
Alıntı yapılan dorlion26

Vanja İvesa
Kayacan Erdoğan
Atilla Koca
Veysel Sarı
Sezgin Coşkun
Murat Önür
Koray Arslan
Bülent Ertuğrul
Abdelzaher El Saka
Safet Nadareviç
Luka Vucko
Tomas Zapatocny
Mehmet Güven
Ragıp Başdağ
Adem Sarı
Doğa Kaya
Serdar Özbayraktar
Aydın Yılmaz
Bülent Kocabey
Yıldıray Baştürk
Burak Yılmaz
Mehmet Yılmaz
Süleymanou Youla
Ümit Karan

Ya bu kadroyu Hayal edemiyorum varya uefa süperlig vallahi billahi kafaya oynarız yakarız bu ligi yakarızz

Gerçekten Katılıyorum Yıldıray Zapo Aydın transferlerini bi yaparsak bizi kimse durduramaz demektir ..
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
krmkck26 Liste gör
Yazar

KERİM
Yer: GÖKMEYDAN
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 14:19
Alıntı yapılan ero_freestyle

Alıntı yapılan dorlion26

Vanja İvesa
Kayacan Erdoğan
Atilla Koca
Veysel Sarı
Sezgin Coşkun
Murat Önür
Koray Arslan
Bülent Ertuğrul
Abdelzaher El Saka
Safet Nadareviç
Luka Vucko
Tomas Zapatocny
Mehmet Güven
Ragıp Başdağ
Adem Sarı
Doğa Kaya
Serdar Özbayraktar
Aydın Yılmaz
Bülent Kocabey
Yıldıray Baştürk
Burak Yılmaz
Mehmet Yılmaz
Süleymanou Youla
Ümit Karan

Gerçekten Katılıyorum Yıldıray Zapo Aydın transferlerini bi yaparsak bizi kimse durduramaz demektir ..
bide batugol olsaymış daha güzel olurmuş
İSTANBUL TAKIMLARINI TUTACAĞINIZA GELİN BİZİM TAKIMLARIMIZI TUTUN...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 14:32

dorlion26
mehmet güven ne alaka ?
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 14:52
Yerel gazetelerde çıkan isimler çok güzel. Haberlerin içeriğine bakılırsa oldukça da iddialı haberler. Anlaşıldı, bitti, v.s. v.s. Umarım doğrudur. Gündemdeki Zapo Yıldıray Aydın Volkan Yaman gibi isimler çok heyecan verici. Umarım arkası boş değildir bu haberlerin. Menejer oyununu, hedef şaşırtma, kombine satmak, taraftar tepkisini azaltmak için değilse çok güzel haberler..
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 14:57
ben zapo nun transferi takım içindeki dengeleri bozacağından ötürü olmayacağını ve batu konusunda ise ısrarcı olmayacağımızı düşünüyorum..belkide şu an da eğer galatasaray tarafından kiralanacaksa  en yakın transferin aydın yılmaz olduğunu düşünüyorum...yıldıray konusuna gelince tabiki zapo gibi takım içindeki dengeleri bozacağı için ve istediği paranın kesemize uymadığından bu transferinde askıda kalacağını düşünüyorum..tabiki bu transfer olmayacağı anlamına gelmez.tabiki zapo olmaz x kişi olur defansa, yıldıray olmaz x kişi olur ortasahaya....en önemlisi takım içinde bulunan oyuncuların kafasını karıştırmayacak(parasal) açıdan oyuncular alınmasını temenni ediyorum..çünkü bu dönemde artık herkes takım sevgisinden çok kazanacağı parayı düşünüyor diğer şeylerin hepsi ikinci planda....bakın bir adem sarı kim biliyordu  kendisini ama şu anda kamptan gelen haberler çok iyi bir oyuncu olduğu ve uyum içinde çalıştığı..bence inşallah takıma almanyada katılan denen gurbetçilerden bir iki tane daha yetenekli  genç çıkar ..bizde bu gençleri kadromuza katarız...bizim için en büyük flaş  transfer bunlar olur diye düşünüyorum......!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 14:58
Alıntı yapılan ekrem yetim

dorlion26
mehmet güven ne alaka ?
ilk 11 de sürekli yer bulacağı bir takıma gitmek istediğini sölemiş, gese yönetimide onun bu isteğini olumlu karşılamış. sanırım anlaşılsa iyi olur diye düşündüğünden yazmış mehmet güveni
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 15:17
Alıntı yapılan target26

ben zapo nun transferi takım içindeki dengeleri bozacağından ötürü olmayacağını ve batu konusunda ise ısrarcı olmayacağımızı düşünüyorum..belkide şu an da eğer galatasaray tarafından kiralanacaksa  en yakın transferin aydın yılmaz olduğunu düşünüyorum...yıldıray konusuna gelince tabiki zapo gibi takım içindeki dengeleri bozacağı için ve istediği paranın kesemize uymadığından bu transferinde askıda kalacağını düşünüyorum..tabiki bu transfer olmayacağı anlamına gelmez.tabiki zapo olmaz x kişi olur defansa, yıldıray olmaz x kişi olur ortasahaya....en önemlisi takım içinde bulunan oyuncuların kafasını karıştırmayacak(parasal) açıdan oyuncular alınmasını temenni ediyorum..çünkü bu dönemde artık herkes takım sevgisinden çok kazanacağı parayı düşünüyor diğer şeylerin hepsi ikinci planda....bakın bir adem sarı kim biliyordu  kendisini ama şu anda kamptan gelen haberler çok iyi bir oyuncu olduğu ve uyum içinde çalıştığı..bence inşallah takıma almanyada katılan denen gurbetçilerden bir iki tane daha yetenekli  genç çıkar ..bizde bu gençleri kadromuza katarız...bizim için en büyük flaş  transfer bunlar olur diye düşünüyorum......!!!
  Target 26 nekadar güzel olmuş halim selim bir yazı; futbol bilgine hayran kaldım.
havada uçmayan gerçekci bir yazı. Şu soruyu sormak istiyorum Acaba bu havalı transferlerle uğraşcaz derken zaman kaybetmiyormuyuz DAHA uygun transferler için........????.....!!!!!!!...,,,

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 134135136137138 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,527 saniyede hazırlanmıştır