eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 16:41
yıldırayın bizde iş yapacağını düşünmüyorum ama hadi hayırlısı zaten fos haber gibi
ne zaman gelecek o büyük gece
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 16:48
Alıntı yapılan ero_freestyle

Hayalimde kadro ...

İvesa
Koray                          Zapo                                        El Saka                     Ç.Birinci

R.Başdağ

B.Yılmaz                                               Y.Baştürk                                       A.Yılmaz

Youla                        Ü.Karan

Eray,
Hayalindeki kadro dizilimi, burda senin dışında kimseyi ilgilendirmiyor.
Çünkü burası transfer başlığı.
KKŞ
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 16:52

Ben görüşlerimi herkezle paylasmaya calısıyorum ..

Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 17:06
takımımıza kimi alırsak alalım taraftar olarak transfer beklentisi bitmiyor
yöneticilere bu konuda taraftar olarak haksızlık yaptıgımızı dusunuyorum.
yok onu alalım yok bunu alalım devam lı alalım. herşey transferle bitmedigini cok ıyı bılıyoruz öyle olcak olsa real her yıl avrupa sampıyonu olurdu. aksıne çok transferın takıma zarar verecegini dusunuyorum. bu konuda bekelntılerımızı azaltmaktan yanayım. ayrıca bütçemizi zorlayarak oyuncularımıza paralarımızı veremezsek işte o zaman cümle aleme rezil oluruz..
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 17:08
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 17:09
Ümit karan gençlerbirliğindeki performansıyla oynasın,mehmet yılmaz trabzondaki oyununu oynasın,rağıp kayserideki türkiye kuapsını aldıklarındaki performasıyla oynasın;attila diyardaki sakaryadaki permansıyla oynasın ivasa iyi bir altartif olur ve zorlar.Yula geçen yıl ki perfonmansını sergeisin.Buna bir de yıldıray transferi yapılsın ve gerçek ten bildiğimiz yıldıray gibi oynasın.Büyük ihtimalle biz ligi ilk altıda bitiriz yüksek ihtimalde 5. oluruz derim.Yıldıray transferi olmazsa büyük ihtimal 7. 8. olarak liği bitirebiliriz daha fazlası hayalcilik olmaz sans bu %20 de olsa olabilirizBig%20smile  
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 17:10

Alıntı yapılan harun 26

yıldırayın bizde iş yapacağını düşünmüyorum ama hadi hayırlısı zaten fos haber gibi

bencedeThumbs%20Up

Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 17:11
Her yil aynisi degilmi arkadaslar?

Hep yeni sezon öncesi taraftarlar yeni sezona umutlu giriyor! Neymis yeni transferler falan filan! Ama gecmis bakildiginda akilli olan takimlar basarili oldugunu gösteriyor! Para ile sampiyonluk kazanilmiyor! Hele hele, bir yilda zorla basari yakalamak isteyen cok takim borca bataginda kaybolup gittiler!

Bundan dolayi benim tercihim isime degil, perfomansa güvenmek! En cok sevindigim oyuncu su an Adem. Insallah takima faydali olur. Tabiiki hazirlik döneminde hersey belli olmaz ama yinede Adem kendini gösteriyor anlasilan!

Yildiraya gelince, dün macini izledim TVde. Pek hosuma gitmedi. Eski hizi kalmamis. Üstelik yedek takimda oynadi. Takim arkadaslari ile uyum saglamis denilmez. Biraz kendini begenmis gibi horoz horoz dolaniyordu sahada! Üstelik bizim bütceyi asar!

Benim tercihim, madem almanyadasin cogu takimda kiralik oyuncular var. Ben almanyadan ve baska takimlarindan bir yilligina kiralik oyuncu alirdim. Kiraladigim zamanda satin alma opsyonunu da eklerdim! Bütün piyasalarda su an Sol Bek araniyor! Adam akilli sol bek oynuyan star oluyor zaten! Bundan dolayi sol ayak gerek. Sol ayagi Sol beke egitilmesi gerek! Ama bizim takimda kimde sol ayak varki?

Orta saha icin yine de benim tercigim klassik 10 numara degil, akilli ve cok kosan 6 numarayi tercih ederdim!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 17:11

Reza Fazeli, menajeri olduğu milli futbolcu Hamit Altıntop, Yıldıray Baştürk ve Nuri Şahin hakkında önemli açıklamalar yaptı..

"YILDIRAY'I TÜRKİYE'DEN İKİ KULÜP İSTİYOR" 
Fazeli, adı Beşiktaş'la anılan ve Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal'in görüşeceklerini söylediği Yıldıray Baştürk hakkında da konuştu. 

Stutgart'ta forma giyen Yıldıray Baştürk'ü Türkiye'den iki takımın istediğini, bu kulüplerle görüşmelerinin sürdüğünü söyleyen Fazeli, "Yıldıray Baştürk, iki sene önce Stuttgart'a geldiğinde kimse unutmamalıdır ki kendisini sayısız takım istiyordu. Hertha Berlin kendisinin sözleşmesini uzatmak istedi, yine aynı şekilde Bayern Münih kendisini istedi, ama Yıldıray bu takımları istemedi. Bu zamana kadar kendisi küçük sakatlıklar yaşadı, ama bu sakatlıkların hepsi arka arkaya geldi. Formda olduğu zaman örneğin Bayer Leverkusen'de olduğu gibi herkes neler yapabileceğini biliyor. Şu an sağlığı çok iyi ve Türkiye'den iki takım kendisiyle ilgileniyor. Bu takımlarla görüşmelerim devam ediyor. Bu takımları açıklamam hoş olmaz. Kendisini isteyen takımlar bunu açıklamalı. Ama şu kadarını açıklayabilirim bu takımlardan biri İstanbul'dan" diye konuştu.

Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 17:20
Bu Yıldıray'ın kaç tane menajeri var ? Dspor'daki röportajında Halil Ünal, "Yıldıray'ın menajeri Harun Bey benim çok kıymetli dostumdur görüşmelerimiz devam ediyor" demişti...Yukarıdaki haberdede Reza Fazeli diye bir zat daha çıktı ortaya...? Smile
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır