eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 14:55
Arkadaşlar bu mehmet yılmazın durumu ne oldu kimisi geldi diyo kimisi askıda diyo net bi durum yokmu daha????bilgilendiren olursa sevinirim...
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 14:58
Alıntı yapılan SeLcuk_026

Arkadaşlar bu mehmet yılmazın durumu ne oldu kimisi geldi diyo kimisi askıda diyo net bi durum yokmu daha????bilgilendiren olursa sevinirim...

Şu anda takımla birlikte kampta.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 15:03
Mehmet Yılmaz ile 1+1 opsiyonlu sözleşme imzalanmış ve Mehmet Yılmaz Almanya'da takıma katılmıştır...

http://img529.imageshack.us/img529/6034/mylmaz.jpg
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 15:05
hayaldeki takım
                  ümit           youla
                          burak
 mehmet yıl.         ragıp               aydın
                        fahri tatan
sezgin                 el saka                zapo
                           ıvesa
hedef ilk beş.
içerde herkese 3,       
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 15:09
Adem veVeysel ile daha imza atılmadı değilmi bira an önce atılsın bizim takımda iş yapacaklar öyle görülüyor sonra katakulleye gelinmesin
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 15:42
Artık ofsansif oyuncu almaya pek lüzum yok . Olursa Batuhan olsun yeterli . Orta sahamızın direncini arttırmalıyız bunun içinde koşan mücadele eden kuvvetli ama iyi pas dağıtan bir oyuncu alınmalı . Aynı şekilde savunmaya iyi bir takviye gerekli . Kocabey'in yedeği olarak Adem Sarı düşünülebilir . Koray'ın yedeği olarakta başarılı performans gösterdiği söylenen PAF takımdan Tarık düşünülebilir . 
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 16:15
benim anlamadığım hep birbirimizle tartışmamız neden tartışıyoruz şu gelse bu gitse iyi yok küme düşeriz yok kalırız yaşım 19 esesimi süper ligde daha bu sene izlemeye başladım ama kendimi bildim bileli esesliyim düşsek ne olacak takımızdan vaz mı geçeceğiz geçen sene daha mı iyiydi sanki takımımız bence tartışmayı bırakalım biz desteğimizi verelim gersini takımımıza bıraklım ben inanıyorum bu sene başarılı olacağız
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 16:22
Hayalimde kadro ...

İvesa
Koray                          Zapo                                        El Saka                     Ç.Birinci

R.Başdağ

B.Yılmaz                                               Y.Baştürk                                       A.Yılmaz

Youla                        Ü.Karan
kadromuz bu sekilde olsun uefaya katılır şampiyonlar ligini bile zorlarız .. 4-1-3-2 sisteminde .. dorlion26 nın dediklerine tamamen katılıyorum .. başkan bu takıma yıldıray baştükü getiricek sergen yalçın,ümit karan,süleyman youla nasıl geldiyse bu takıma yıldıray baştürkde gelir .. alabileceğimiz en idaal 10 numara oyun kurucu .. brezilyadan arjantinden 10 numara oyun kurucu bulmak kolay değil .. yıldıray alexden lincolden delgadodan daha iyi bence .. tabata nın türk versiyonu .. dribbling ve hücum özelliği ayağa pas dağıtma .. uzakdan şutları cok tehlikeli teknik bir futbolcu ..herhalde ronaldinho gelse dişlek diye onuda beyenmiyecek bu millet ..                    
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
iskoc26 Liste gör
Yazar

ismet koc
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 16:35
Alıntı yapılan erman123

Alıntı yapılan furkan_26_26

ya ne yıldırayı... Başkan yine stratejik olmaya çalışıyor..amacı kombine satışını arttırmak o kadar. 31 temmuzda kombineler pahalı olacak diyor yıldıray transferi içinde aynı tarihi veriyor.
Yıldıray konusu acıldıktan sonra kombineye sıcak bakan cok kişi vardır eminim..
"Aa yıldırayı alıyomusuz bu sene maçlar izlenir..Pahalı olmadan bi kombine alayım" diyenler sınıfını çekmeye çalışıyor halil başkan.. Anlaşılan sıcak paraya ihtiyacı varAngry

Halil Ünal hangi futbol takımının başkanı?
Kombine satışları arttırılmak istenen futbol klübü hangisi?

EE dostum sen Antalyaspor lumusun neden sinirleniyorsun_?
(Eleştiriyorsun ama ne dozu belli ne doğrultusu.)

Başkan asparagas transfer haberi yayıp kombine satışlarını mı arttırmak istiyor?
Bunu Sayın Başkanın Eskişehirspor'a yaptığı gelmiş geçmiş en akıllıca hizmet olarak görüyorum.
Tebrikler Başkan.ClapClap Tebrikler yönetim, ilk defa tebrikler.

kabul etsek de etmesek de evet baskan ESESimiz baskanı... rezil olmak var ucunda diyenlere katılıyorum eger direk bir balonsa yani ates olmayan yerden duman cıkmaz demisler ya ortada bir kıvılcım bile yokken duman cıkartıyorlarsa hakkaten rezil oluruz bizim baskanımız da olsa kusura bakma kardesim buna da cevap veremez bu baskan... ayrıca kombinemi bende aldım insallah herkes alır ESESimize sıcak para akar diyecegim diyemiyorum.. neden mi o büyük baskan önce BET i cevaplasın kac trilyon nereye aktı bi yanıtlasın biz de sevinelim o zaman ESESimize sıcak para akıyor diye ama bu para nereye akıyor bilmeden sevinemem kimse kusura bakmasın ESESimden bugüne kadar 1 kurus ucaran varsa eger iki cihanda elim yakasından ayrılmasın hakkım helal olmasın..!!!
mecnun bileydi ESES sevgisini.. severmiydi leyla zillisini!! : ))
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 16:39

eğer yıldırayı alırsak alırsa yönetim büyük iş yapar hiçbirşey diyemeyiz bidaha yönetime,lakin alınamazsa vee 31 temmuza kadar oyalama taktiği falansa allah göstermesin bir başarısızlık durumunda halil ünal ve yönetim bunu kaldıramaz ne yapabileceğimizi tahmin bile edemez....

BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır