eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 22:15
Çağıl Abi gerekli açıklamayı yapana kadar, Yıldıray haberine asparagasgözüyle bakıyorum.
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 22:18
arkadaşlar oyuncuların parasını öderiz ama ilk5 e oynarsak yıldıray için yıldız transfer için konuşuyorum eğer kötü giderse takım çok büyük borcun altına gireriz
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 22:20
Alıntı yapılan KuRBaN

Çağıl Abi gerekli açıklamayı yapana kadar, Yıldıray haberine asparagasgözüyle bakıyorum.
Alıntı yapılan EsEsliyim

Yıldıray konusunda bir bilgim yok ama bana hiç de mantıklı gelmiyor çünkü bugün yıldırayı almak isteyecek bir sürü kulüp var, bu transfer düşüncesi ciddi olsaydı sessiz sedasız görüşme tarihinde görüşme yapılır anlaşılırsa imza attırılırdı. Basına 31 Temmuz da görüşeceğiz diye bir beyanat vermenin amacı nedir bilemiyorum ama mantıklı ve inandırıcı olmadığını çok iyi biliyorum..

Keşke Yıldıray'ı alabilsek ama hiç zannetmiyorum...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 22:22
Melih Abi, teşekkür ederim. Okumuştum, ancak tam demek istediğim o değildi. Çağıl Abi ne zaman kesin olarak doğru der, o zaman inanırım demek istemiştim.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 22:25
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 22:27
Yıldıray 2 milyon avrodan aşağı gelmez bence . Bizim bu parayı karşılamamız söz konusu bile değil . Bence başkanın amacı taraftarı susturmak . 31 Temmuz'a kadar bunla oyalansınlar sonra istedik ama alamadık diyerek sıyrılmak amacında . Ona vereceğimiz para ile hem savunmaya hem orta sahaya 2 tane üst düzey oyuncu alırız . Alın bi oyun kurucu ve sol bek kapatalım artık transferi . Yok Yıldıray yok Batuhan'la geçiyor günler haftalar . Transferde adı geçen 4 ismin 3'ü kiralık 1'i de Yıldıray palavrası ve buna alkış tutan kişiler var inanılır gibi değil .
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 22:53
transferi olsun -olmasın, haber asparagas olsun olmasın herşeye rağmen ES-ES iminin isminin yıldıray transferi için geçmesi güzel bir haber ..
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 22:58
Aydın Es-Es yolunda!
Eskişehirspor, Galatasaray'ın genç futbolcusu Aydın Yılmaz'ı kadrosuna katmak için düğmeye bastı.
18/07/09 09:59
Eskişehirspor Kulübü Mali Asbaşkanı Ayhan Can, Ankaragücülü Mehmet Yılmaz’dan sonra G.Saraylı Aydın ve Beşiktaşlı Zapotocny’yi de alacaklarını söyledi.

Habertürk ten alıntıdır...
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 22:59
Başkanın amacı taraftarı oyalamak. Yıldıray'ı alacak kadar paramız varsa neden hep kiralık ve bonservis bedeli olmayanların peşinde koşuyoruz? Ayrıca 31 Temmuz diye tarih verilerek transfer görüşmesi yapıldığını ilk kez başkandan duyuyoruz. Muhtemelen 31 Temmuzda Yıldırayla görüşmüş olmak için görüşme yapılacak belki o da yapılmayacak. Ve haberin çıktığı 19 Temmuzdan 31 Temmuza kadar Yıldıray'ı konuşan taraftara ve basına "Çok para istedi, anlaşamadık" denilecek. Sonra burada "Her şey para değil Yıldıray" gibi mesajlar yazılacak. Halil Başkan ise ortalıktan kaybolacak.

Gerçekten transferde adı geçen isimler(eğer gerçekse) kötü görünüyor. Çünkü Zapo(kiralık), Batuhan(kiralık), Aydın(kiralık), Yıldıray(palavra). Ve bunları duyunca havalara uçan, şampiyonluk, ilk 5, Türkiye Kupası hayallerine kapılan arkadaşlarımız var. Tamam bu isimleri aldık ve şampiyon olduk. Eee sonra? Bu adamlar kiralık gelecek ve Burak'la toplam 4 kiralık olacak. Sene sonunda kulüplerine geri dönecekler. Yanlarında El Saka, Ragıp, B.Ertuğrul, Ümit Karan, İvesa, Mehmet Yılmaz gibi daha kaç yıl oynayacağı belli olmayan futbolcular var. Topladığımızda 10 kişi belki de sonraki seneyi çıkaramayacak.

Sol bek, oyun kurucu transferleriyle transferi kapatabiliriz. Sol açık için de gitmiyorsa Poljak yedek olarak kalabilir, genç olarak Selçuk ve Adem de sol açıkta oynuyorlar.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Gelibolu Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 23:01
Geçen sezon Bank Asya gol kralı Bruno'nun bonservisi sadece 200 bin dolar.....
Bu oyuncuyu Karşıyaka kadrosuna katmak için herşeyi seferber etmiş taraftarları kendi aralarında para toplayarak 50 bin Tl yi bu trasfer için vermeye hazırlar.Bizde ise anca bu konuda oyuncu tavsiye edilir kimse elini cebine sokmaz.Uzun süredir karşıyakanın sitesine göz gezidiriyorum gerek oyuncu antreman videoları, gerek oyuncu röportajları, gerek önemli maçlardan önce oyuncuların taraftara mesajlarını sitelerine video şeklinde ekliyorlar.Bizde ise sakarya gazetesi....
Ne kadar güzel değil mi ? Süper Ligdeyiz ama bence sadece ligdeyiz süpere daha ulaşamadık. 2 espana 100 kombine ile olmaz bu işler.

Saygılar........
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır