eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 02:01
Alıntı yapılan ES_Kadir

Kerem abinin açıklamaları içime su serpti . Demekki sol bek ve oyun kurucu almak istiyoruz umarım öyle olur . Zapo hakikaten iyi oyuncu ancak kiralık gelecek gelirse bu transferi ısrarla isteyen arkadaşların bunu bilmesini isterim . Kiralık oyuncuların çokluğundan dolayı bu sene çok transfer yapmak zorunda kaldık . Bu şekilde gidersek klübün maddi açıdan bunu kaldırması zor . Her sene 10 transfer yapamayız , bu nedenle kiralık oyuncular bize uzun vadede zarar verir .

Eğer Zapo bizde 1 sene kiralık oynarsa inan bu bizim işimize gelir . En basitinden önümüzde Youla örneği var , geçen sene kiralık olarak gelmişti. Geldi, 1 sezon boyunca canavar gibi topunu oynadı ve sonunda Lille'den bonservisi alındı.Ha eğer Youla bizde tutmasaydı , iş yapmasaydı bu sefer Lille' e geri gönderecektik ve bundan yine biz karlı çıkacaktık . Ama şükür ki tuttu, ve bonservisini aldık.

Zapo'nun da bence 1 sene kiralık oynamasında hiç bir zarar görmüyorum.Aksine bizde 1 sene oynar, şehri sever takımı sever taraftarı sever ( ki sevmeme gibi bi lüksü yok :)  ,en önemlisi takımımız içinde faydalı olur. Seneye yine yapacağımız ilk transfer Zapo'nun bonservisini almak olur...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 02:13
Satın alma opsiyonlu kiralamalara karşı değilim öyle olacaksa eyvallah ama ben bunu Zapo'yu isteyenler için söyledim . Hemen hemen hergün forumda sol bek ve oyun kurucu eksikliğimizden bahsettim . Bana göre stoper yerine sol bek almak daha akılcıdır . Tabi bu benim düşüncem başkaları daha farklı düşünebilir tabiki . Kerem abi sol bek ve oyun kurucu arıyoruz demiş bence de doğru olanı bu . Alacağımız oyun kurucu yabancı olacak muhtemelen demiş Kerem abi . Brezilya'lı bir oyuncu vardı ama problem çıktı sanırım transferinde . Bu hafta en azında 1 transfer biterse iyi olur lig başlayana kadar uyum sağlama fırsatı yakalar gelen oyuncu(lar) . 
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 10:02
Solbek için Özbek Vitali Denisov(22), İranlı Şiraz'da oynayan Satter Zare(27), Norveçte Lynde oynayan Avustralyalı Shane Peter Stefanutto(29), Ganalı Horrison Afful (23), Mısırlı Sayad Moawad (30) ucuz ve kaliteli alternatifler olabilir.

Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 11:27
Alıntı yapılan mike

Solbek için Özbek Vitali Denisov(22), İranlı Şiraz'da oynayan Satter Zare(27), Norveçte Lynde oynayan Avustralyalı Shane Peter Stefanutto(29), Ganalı Horrison Afful (23), Mısırlı Sayad Moawad (30) ucuz ve kaliteli alternatifler olabilir.

Mısırlı Sayad Moawad takip etmiştim konfedarasyon kupasında gerçekten güzel oyuncu bizim türk sol beklerden iyi olduu kesin en iyisinin i.üzülmez olduğunu kabul edersek Tongue
BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 11:40
Alıntı yapılan Murat2616

Bizim iki yabancımız Anderson tamamen Poliac' ta kiralık olarak gitmedimi bu durumda kadromuza 2 yabancı katılabilir daha ne bekliyorlar acaba kampın bitmesinimi

yok abi bizde Kerem abiyle konustuk  Poljac i daha gönderememisler, insallah gider de yabanci kontenjani bosalir dedi ve de 1 stoper 1 de orta saha alacagiz dedi, sol bek ten bahsetmedi hic
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 12:08
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Eğer Zapo bizde 1 sene kiralık oynarsa inan bu bizim işimize gelir . En basitinden önümüzde Youla örneği var , geçen sene kiralık olarak gelmişti. Geldi, 1 sezon boyunca canavar gibi topunu oynadı ve sonunda Lille'den bonservisi alındı.Ha eğer Youla bizde tutmasaydı , iş yapmasaydı bu sefer Lille' e geri gönderecektik ve bundan yine biz karlı çıkacaktık . Ama şükür ki tuttu, ve bonservisini aldık.Zapo'nun da bence 1 sene kiralık oynamasında hiç bir zarar görmüyorum.Aksine bizde 1 sene oynar, şehri sever takımı sever taraftarı sever ( ki sevmeme gibi bi lüksü yok :)  ,en önemlisi takımımız içinde faydalı olur. Seneye yine yapacağımız ilk transfer Zapo'nun bonservisini almak olur...
Yalnız kiralayıp da elimizde tutamadığımız Batuhan, Engin örnekleri de var. İlla kiralanacaksa satın alma opsiyonu da olmalı. Ya da satın alınıp 1 yıllık sözleşme imzalanır. Sezon içindeki durumuna göre oturulup tekrar görüşülür.

İnşallah çok geçmeden orta saha ve sol bek transferi de tamamlanır.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 12:10
103. Sayfadaki Ersin26 arkadaşımız Kerem bey ile görüşmüş bir orta saha bir sol bek alacağız demiş. 104. sayfadaki Cello26 arkadaşımızda yine Kerem bey ile görüşmüş  onada 1 ortasaha ve 1 stoper alınacak demiş burada bir yalnışlık var ama nerede?
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 12:18
Alıntı yapılan Murat2616

103. Sayfadaki Ersin26 arkadaşımız Kerem bey ile görüşmüş bir orta saha bir sol bek alacağız demiş. 104. sayfadaki Cello26 arkadaşımızda yine Kerem bey ile görüşmüş  onada 1 ortasaha ve 1 stoper alınacak demiş burada bir yalnışlık var ama nerede?

valla ben de onu anlamadim Murat abi ama bize öyle dedi, 1 stoper ve ortasaha
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 12:18
Alıntı yapılan Cello 26

Alıntı yapılan Murat2616

Bizim iki yabancımız Anderson tamamen Poliac' ta kiralık olarak gitmedimi bu durumda kadromuza 2 yabancı katılabilir daha ne bekliyorlar acaba kampın bitmesinimi

yok abi bizde Kerem abiyle konustuk  Poljac i daha gönderememisler, insallah gider de yabanci kontenjani bosalir dedi ve de 1 stoper 1 de orta saha alacagiz dedi, sol bek ten bahsetmedi hic

Poljak'ı Sloven Belupoya geri verip Alan Maras veya Lapic'i alalım en azından. Ya da NK Zagreb'ten Vedran Ivankovic'i. Alan Maras ile Vedran Ivankovic'in menajerleri Lovrek'in de menajeri. Menajer hatasını telafi etmeli en azından.

Defansa Boşnak Boris Pandza düşünülebilir. Elimizdeki Hırvatları göndermenin en kolay yolu Hırvat ligine yönelmemiz.
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 12:32
valla arkadaslar dünkü macta sezginin sol bekte oynadigi maci seyretseydiniz burda bir kisidaha sol bek adam  alalim diye yazmazdi okadar net ve acik yazayim iciniz rahat olsun
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır