eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 23:59
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/-Eskişehirspor'da-Batugol-sürprizi_3_HDetail_88_139202.htm 
arkadaşlar bu haberin doğruluk derecesi nedir bilen varmı
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 00:02
Alıntı yapılan 26oldcity26

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/-Eskişehirspor'da-Batugol-sürprizi_3_HDetail_88_139202.htm 
arkadaşlar bu haberin doğruluk derecesi nedir bilen varmı

sanırım gazetenin bir sayfasının bir köşesi boş kalmış, zaten bilinen bir olayı ısıtmışlar servis etmişler.Wink
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 00:07
http://www.fotomac.com.tr/tra102.html      buda fotomaçın haberi:)) maşallah bütün gazateler yalan yazmaya devam ediyor:))                                                                                                                                                        
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 00:08
bugün mactaydim tartismasiz en iyi oyuncumuz sezgindi hem görevini yapti hemde golünü  atti. biz ideal kadroyala maca ciktik antalya biraz yedek agirlikliydi. yeni transferlerimize gelince rakip bildigimiz gibi mücadeleci ve iyi kesici.

ümit karanin kalitesi hemen belli oluyor topu alisi verisi arkadaslari belliki lider olarak benimsemiler onu.

adem sari pek uzun süre almamasina ragmen doganin ara pasiyla kaleci ömer ile karsi karsiya kalip sik bir vurusula golünü atti bu önemliydi onun icin ama bisey söylemek icin daha henüz erken.

transferlere gelince menejer kerem atilmazla kisa bir sohbet firsati buldum orta saha ve sol beke oyuncu ariyoruz dedi ama öncelikle elimizdeki yabancilari göndermemiz gerekiyor dedi orta saha oyuncusu büyük ihtimalle yabanci olacak dedi, eger safet giderse birde stoper ihtiyaci duyacagiz dedi. Batuhana gelincede gelme ihtimali yüzde 51 dedi bakalim dedi.

Özetle cok sicak bir ortamdi herkes cok cana yakin davrandi insallah yeni sezonda yüzümüz hep güler ve hep beraber seviniriz

saygilar
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 00:35
batuhanın kesınlıkle gelmesi lazım,bu iş mehmet yılmazla olmaz.
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 00:48
Alıntı yapılan Ersin26

bugün mactaydim tartismasiz en iyi oyuncumuz sezgindi hem görevini yapti hemde golünü  atti. biz ideal kadroyala maca ciktik antalya biraz yedek agirlikliydi. yeni transferlerimize gelince rakip bildigimiz gibi mücadeleci ve iyi kesici.

ümit karanin kalitesi hemen belli oluyor topu alisi verisi arkadaslari belliki lider olarak benimsemiler onu.

adem sari pek uzun süre almamasina ragmen doganin ara pasiyla kaleci ömer ile karsi karsiya kalip sik bir vurusula golünü atti bu önemliydi onun icin ama bisey söylemek icin daha henüz erken.

transferlere gelince menejer kerem atilmazla kisa bir sohbet firsati buldum orta saha ve sol beke oyuncu ariyoruz dedi ama öncelikle elimizdeki yabancilari göndermemiz gerekiyor dedi orta saha oyuncusu büyük ihtimalle yabanci olacak dedi, eger safet giderse birde stoper ihtiyaci duyacagiz dedi. Batuhana gelincede gelme ihtimali yüzde 51 dedi bakalim dedi.

Özetle cok sicak bir ortamdi herkes cok cana yakin davrandi insallah yeni sezonda yüzümüz hep güler ve hep beraber seviniriz

saygilar
Bizim iki yabancımız Anderson tamamen Poliac' ta kiralık olarak gitmedimi bu durumda kadromuza 2 yabancı katılabilir daha ne bekliyorlar acaba kampın bitmesinimi
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 01:33
Kerem abinin açıklamaları içime su serpti . Demekki sol bek ve oyun kurucu almak istiyoruz umarım öyle olur . Zapo hakikaten iyi oyuncu ancak kiralık gelecek gelirse bu transferi ısrarla isteyen arkadaşların bunu bilmesini isterim . Kiralık oyuncuların çokluğundan dolayı bu sene çok transfer yapmak zorunda kaldık . Bu şekilde gidersek klübün maddi açıdan bunu kaldırması zor . Her sene 10 transfer yapamayız , bu nedenle kiralık oyuncular bize uzun vadede zarar verir .
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 01:41
bence bizim batuhan işi olmadı ondan aldılar mehmet yılmazı
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 01:51

bu sene yönetim istediği oyuncuyu alıyor hiç hüsran yaşamadık Taner hariç. O da zaten kendi kişiliği yüzünden kaybetti. Anlaşılamama durumu değil.  Bu yüzden biraz rahatım.

Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 01:59

eskişehirsporun şu ana kadar güzel transferler yaptığını düşünüyorum,m.yılmaz güçlü ve hırslı bir oyuncu iş yapacaktır, burak'ın eski haline döneceğini düşünüyorum çünkü tamamen anadolu oyuncusu, olmazsada serdar var..ü.karan da kaptanlık ve abilik yapar, ragıpta idare ederse gayet iyi...gelelim gerekli yerlere ilk önce endişelenmemeliyiz bu işler hemen olmaz yavaş yavaş olacaktır transferler, ne kdr dikkate alınır bilemem ama yenal tuncer, serhat gülpınar, murat ceylan, barbaros barut..yabancı olarakta christian zurita, youssouf hadji, mounir diane, paulo santos(N.Recife takımı), daniel stucki (zurich takımı)

ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır