eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Üniversiteye gidecek arkadaşlarımız(Önemli)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
Online Durum: Offline
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 02:27

Alıntı yapılan scarface_hkna

İstanbula gelen arkadaşlar hemen forumda kendilerini tanıtıp aramıza katılsınlar.İstanbulda EsEsli olmanın tadı başkadır

valla çok istedim olmadı be abi Smile nasip anadolu'ymuş artık yapacak birşey yok..

Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
Salih Ersin Liste gör
Yazar

ERSİN
Yer: merkez
  Alıntı Salih Ersin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 02:55
bünyamin kardeşim sen takma kafana istanbul olmazsa izmire gidersin ordan desteklersin boşver hem bizansı :)
Yukarı
Salih Ersin Liste gör
Yazar

ERSİN
Yer: merkez
  Alıntı Salih Ersin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 02:58
özer kardeşim ben kütahyaya geleceğim sanırım da nasıl eses li çok mu orda bide üniversite ortamı nasıl bir sorum daha deplasmana otobüs kaldırıyonuz mu ?
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 02:58
Yada Bünyamin Olmadı İzmir Gel Kütahyadan Destekle Hem Daha yakın Burası :=)
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 03:00
Alıntı yapılan Salih Ersin

özer kardeşim ben kütahyaya geleceğim sanırım da nasıl eses li çok mu orda bide üniversite ortamı nasıl bir sorum daha deplasmana otobüs kaldırıyonuz mu ?

Ersin Kardeşim Kütahyada Esesli Çok Zaten Birçokta Organizasyon yaptık ama çoğu mezun oldu inşallah toplanıp daha sağlam olucaz bu sene Herzaman Beklerim kardeşim haber ver gelirken :) her türlü ortamda yaparız ayık ol anladın sen Wink
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 03:01
İstanbulda Esesli olmak çok güzel birşey ama üniversiteli olamamak daha da başka birşey.Unhappy
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 03:07
neyse hepınıze hayırlı geceler kutahyaya gelecek arkadasları herzaman beklerım ozelden ulasmanız yeterlı :)
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 03:07
Ben geçen sene kütahyada okuyordum valla geldim bu sene anadolu üniversitesine çok rahat ettim ne gurbetlik derdi çekiyon ne ESESten uzak kalıyosun ohh valla Big%20smile
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 03:10
Alıntı yapılan esesim-26

Ben geçen sene kütahyada okuyordum valla geldim bu sene anadolu üniversitesine çok rahat ettim ne gurbetlik derdi çekiyon ne ESESten uzak kalıyosun ohh valla Big%20smile

hayırlı olsun kurtuldun yanı bu memleketten darısı basımızaaa SmileSmile
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 03:12
Dumlupınar kampüsüne eskişehirden otobüsler gidiyormuş. Git gel yapılabiliyor mu arkadaşlar? Hatta İsmail Ayaz aylık servis gibi para alıyormuş diye duydum. Kardeşim tercih yapacakta bilgilendirirseniz sevinirim...
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,439 saniyede hazırlanmıştır