eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 02:15

Batuhan'ı da alsak ne yedek bekletebilirdik , ne de bonservisiyle alabilirdik. Şu an piyasada bütçemize uygun ve Ümit Karan - Youla ikilisinden birine bir şey olduğunda onların yerini alacak bir forvet olarak görülüyor Mehmet Yılmaz bence. Piyasada Sercan gibi , İsmail Köybaşı gibi yeteneklere istenen paralar malum , Bank Asya Liglerinden getirilen Abdullah Halman ve Ömer Yalçın gibi yeteneklere verilen şans ve şans verildiğinde söylenen sözler malum. Bu sebeple , Mehmet Yılmaz bu takımın atak ayağında "joker" isim olacaksa , sadece günü kurtaracak olsa bile artık yapacak bir şey yok.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 02:15
Sizce elimizde seri bir stoper varken ve o oyuncu sağ ayaklı ise sol ayağı zayıf ise onu sol beke koyup seri stoper istemek mantıklı mı ? Oyun kurucu eksikliğimiz çok bariz belli değil mi geçen sene bunun eksikliğini Engin Baytar'la az biraz gidermiştik . Sağ kanattan bozma Aydın'ı sola koymak nasıl bir düşünce tarzı . Kocabey'den oyun kurucu olabilir ama Aydın'ın solda faydalı olması zor . Üstelik transferde adı geçen Zapo'da Aydın'da % 99 kiralık olacak . Hem yanlış isimler hem de kiralık olacak bu isimler gelirse . Şu ana kadar transferde fena değiliz . Mehmet Yılmaz'dan ben de çok memnun değilim ama Anderson'dan iyidir gene . Poljak gidecek onun yerine çift yönlü bir orta saha alınmak zorunda . Sezgin solda yapamıyor işte eminim o da hiç memnun değildir orda oynamaktan sadece idare ediyor . 4 tane iyi stoperimiz var ( El Saka-Nadarevic-Vucko-Sezgin ) . GERÇEK anlamda tek sol bekimiz Murat Önür o da bana göre çok iyi değil . Bizim 2 transfere ihtiyacımız var sol bek ve çift yönlü bir oyun kurucu . Bu açıdan bana göre Zapo ve Aydın isimleri yanlış olur .
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 02:24
Alıntı yapılan alyans999

Şu ana kadar yapılan transferlerden hiç birisinin Mehmet kadar yararı olmayacak bunu göreceksiniz.Adam ileride top tutuyor,kafa pası indiriyor,pas veriyor daha ne yapacak.Anderson gibi koca boyuyla top indiremiyecek,pas veremiyecek,ileride top tutamayacak adamımız yok artık,birazda iyi yönüyle bakın.

o işleri batuhanda yapıyordu sevgili kardeşim....ama ikisini kıyaslarsak mehmet kaç gol atmış batuhan kaç gol...mehmet iyi bir yedek olur başka bişi olmaz....hala sinir oluyorum m.yılmaz transferine nolur biri yalandı desin..
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 02:32
Alıntı yapılan ramozotti

hala sinir oluyorum m.yılmaz transferine nolur biri yalandı desin..
Abi bu kadar takma kafana Rıza Hoca alıyorsa bizim göremediğimiz ama onun görebildiği birşeyler vardır elbette.Ama biri yalandı desin demişsin, bende dünyada ölümden başkası yalan diyeyim..  LOL
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 02:37
Bir forvet daha gerekli idi takıma 3 forvetimiz oldu. Sıkıntıya düşersek Burak'da bu bölgede değerlendirilebilir. Mantıklı bir transfer yaptığımızı düşünüyorum.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 02:50
ankaragücünün yaptigi kamp yerinden arkadas aradi hikmet hoca mehmet yilmazin bizimle anlasmasina cok kizmis elimizdeki oyuncuyu kaptirdik demis!
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 03:18
ivesa ve safet yanilmiyorsam bolu kampinda yoktu daha yeni kampa katildilar
biraz abartmamislarmi tatili bunlar ya!!!!
Yukarı
iskoc26 Liste gör
Yazar

ismet koc
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 03:30
Alıntı yapılan alyans999

Rıza Zeydan, Mehmet Yılmaz ın 10 numara olmadığını bilecek kapasitede bir insandır.O yazıyı haber diye yazan gazateciyi bulup sormak lazım Mehmet Yılmaz nerede oynar diye.Rıza Zeydan 10 numara olmadığını bildiğine göre yazıyı yazan gazateci arkadaş bazı şeyleri bilmiyor.
 valla benim yönetim hakkında o kadar kafam karıstı ki eminmisiniz abicim tam tersi olmasın bizimkiler 10 numara sanıp almasınlar bunuLOLLOL
mecnun bileydi ESES sevgisini.. severmiydi leyla zillisini!! : ))
Yukarı
iskoc26 Liste gör
Yazar

ismet koc
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 03:42
sakası bir yana bu transfer acıkca gözüküyor ki ümit youlaya yedek olarak yapıldı.. bende pek memnun olmasam da sonucta transfer yapılmıstır bir ESESli olarak yakısan sekilde hayırlı olsun insallah cok basarılı olur dısında hic bir sey demeyecegim.. ama artık gereken sol bek ve cift yönlü orta saha oyuncusu direk takımda oynayabilecek isimler olmalıdır.. yabancı olacaksa umarım yönetim cok da beklemedigim ama umut ettigim seyi yapmıs ve bu isimleri güzel ve uzun bir sekilde arastırmıstır bu kez lovrek poljak gibi elimizde patlaması lüksümüz yok bence.. eger iyi bir sol bek gelirse defans da sekillenmis olacaktır sahsi fikrim el sakanın yeri garantidir nadarevici sezgin zorlar hangisi iyiyse o oynar aynı zamanda sezgin sol bekin yedegi olarak da joker olarak düsünülebilir cok sükür ki sagımızda korayla saglamdır... orta sahada geriye dönük kısım b.ertugrulla ragıp la oturmustur yine sahsi fikrim, doga da buraya iyi bir yedek olarak saklanacaktır.. sagda burak solda bülent garanti gözüküyor ileride de ümit youla umarım iyi olacak bir m.yılmazında yedekligiyle sorun yoktur gibi gözüküyor.. kadroyu bu sekilde düsündügümüzde büyük bir soru cıkıyor ortaya gecen seneden hatırladıgımız rıza hoca cift ön libero oynamayı seviyor acaba b.ertugrulu ve ragıp ı oynatıp kocabeyi yada buragı kesip enginin sagda oynadıgı gibi gelmesi muhtemel ve gereken 10numarayı bu sekilde kanatlara kaydırıp mı oynatır?? yada istedigi gibi cift yönlü hem kosup basabilecek hem oyun kurabilecek bir 10 numarayı yönetim bulup alabilirmi bu gercekten cok kaliteli bir isim olmalı anlasıldıgı üzere gercekten soruyorum yönetim bunu bulmusmudur bu isim kimdir alınabilirmi yada fikri olan varmıdır??
mecnun bileydi ESES sevgisini.. severmiydi leyla zillisini!! : ))
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 03:51
bu sayfada mehmet yılmazı beğenmeyip adamı beş para etmez diyenler başarılı maçlardan sonra bu adamı çağırınca stadta lütfen arkasını dönsün.
şimdiden haksızlık ettiniz göreceksiniz dediğinizi yutacaksınız.kaç maçını izlediniz allah aşkına oynatmasını bilmezsen işe yaramaz kaç kere ankarasporda ismi geçerken ah sesleri duyuldu şimdi batuhanla kıyaslama yapıp golcü bile değil diyorsunuz bu takımda 2 gol atmış sag açık +forvet youla 15 gol attı kupa maçlarında görüşüceğiz.yedek kadrolar çıkınca görceksiniz.
tayfun türkmenin hava hakimiyeti süperdi başka neyi vardı mehmet yılmaz eğer çok güzel sezon geçirirse bırakın ilk maçında yüreğini koyup taraftarın hoşuna giderse denilen laflar nereye gidecek.
Rıza hoca bişeyler biliyorki bu adam alındı yoksa menejer mi araya girdi bilinmez ama bonservisi yok
Batuhanı yurtdışından istiyorlar.Bizim almamızı isteyen bazı arkadaşlar hayal aleminde herhalde bizim para bastırıp yetenek alacak durumuz yok o çağlara gelmedik daha
yol katedecek çok zamanımız var.ilerleyecek çok yolumuz var
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,617 saniyede hazırlanmıştır