eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 15:50
Alıntı yapılan mgd

Esataes çok dogru yazmışsın ben Sivas ı gerçekten sevmiyorum.Ne halleri varsa görsünler .Futbolla alakası olmayan bir yer.Bence ESES in oldugu yerde adı bile anılamaz bu forumda bile olmamalı burda daha öncede belirtmiştim bu sene düşmemek için şeylerini yırtacaklar.Allah yardımcıları olsun.
Olay budur süpersin Clap
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 15:51
Alıntı yapılan teamsah87

ben açıkça söylemeliyim ki bursasporlu olarak sivassporu rakip görüyorum ve sevmiyorum.türkiyede eses ve bursaspor varken daha 3 yıldır süperligde oynayan sivas ın taraftarları en büyük anadolu takımı olduklarını iddaa ediyorlar,kan beynime sıçrıyorAngry
sanada helal dostum Clap
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 16:48
çekebilecekleri en iyi kurayı çektiler, anderlechti geçme şansları var ancak sivasın bir dahaki turda karşılaşacağı rakiplerden bir tanesine bile gol atabileceğine inanmıyorum, en azından bu turu geçsinler de ülke puanına katkı yapsınlar.
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 16:52
sivasspor bu turu geçerlerse bira daha havalarından yanlarına yaklaşılmaz bu sene ligi 2 . sırada bitirdiler diye anadolunun en büyük takımı ilan ettiler kendilerini.

ne diyelim hayırlısı olsun
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 16:53
anderlecht gecensene bateyi hafife aldigi gibi busene sivasi hafife alirse elenir aksi takdirde anderlecht bu turu rahat gececegini dusunuyorum
ANTI BIZANS
Yukarı
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
  Alıntı loading Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 17:06
Bu maç Sivas için, 1993'deki GS-ManU maçına benziyor. GS elemişti, olay olmuştu. Güç dengelerine ve iki takımın  geçmişine bakarsak Sivas'ın eleme şansı % 5.. Ama işte bu % 5 olurmu olmazmı bilemem..
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO
Yukarı
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 18:39
sivaslılar çok antipatikler başarı yok ligi ikinci bitirdiler anadolunun 5.büyüğüz diyorlar aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış bunlarınki o misalTongue
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 10:11
Anderlecht tam dişimize göre rakip diyor..
Görelim bakalım:)
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 11:10
Bana kalırsa Anderlecht ile Sivas kıyaslanamaz bile.Hadi bu turu geçseler diğer turda rezil olacaklar biliyorum.Hazırlık maçlarını izledim ilki yedek kadro ağırlıklıydı ama çok vasatlar.Yani kıskanmak filan değil bu.Şöyle bu durumda Bursaspor,Ankaragücü gibi takımlar olsa sonuna kadar desteklerim.Ama Sivas'ın insanların gölnünü kazanacak bir tarafı yok.Belkide takımın başında ki Bülent Uygun denilen varlıktandır bilemiyorum...
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2009 saat 18:34
Sivasspor-PSV maçında hakemin sivasa 2 tane gereksiz kırmızı kart vermesinden sonra olaylar çıktı
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır