eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 00:32
Alıntı yapılan ES_Kadir

Ya bi bilen varsa çıksın şu Aydın Yılmaz , Mehmet Yılmaz isimleri doğrumu yanlışmı onu bayli söylesin . Sırf sağ kanat ve forvet olacak takım . Brezilya'lı orta saha yakında gelecek dendi ondan da bi haber yok ismi bile yok . 

Aydın Yılmaz ve Mehmet Yılmaz transferleri dogru transfer haberlerıdır Aydın Yılmaz icin klubu ıle görüsmeler sürüyor Mehmet Yılmaz ise süre istedi
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
iskoc26 Liste gör
Yazar

ismet koc
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 00:41
söyledigimizde yönetim karsıtı olmakla suclanıyoruz direk karsıtlıkla... Allah askına biz ESESimiz icin kücücük birsey yapanın hakkını ne zaman vermemisiz.. ama zarara ugratanı da ne zaman unutmusuz!! asıl karsıtlık yönetim yanlılarında asıl karsıtlık medyada ve bu ne zamandır biliyoruz ki calımbay karsıtlıgıdır... ne zaman ters bi sonuc cıksa basları sıkıssa at calımbayın üstüne.. bu mu yani!! yapıldı transfer diyorlar su bu diyorlar lütfen söyleyin ya ne yaptılar da yapıldı... yoksa asıl etken biz büyük taraftar ve sehrimizin güzelligimiydi.. youla!! Allah askına verdigimizin 10 katını veriyorlardı youlaya bu arap ekipleri falan süper ligden vardı bizden cok fazla para verenler adam taraftar ona özel kac tane beste yaptı diye bu sehirde huzurluyum diye gitmedi.. ü.karan!! gülleriye 1.5 2 katımızı veren belediye ona cok fazlasını verirdi veren kluplerde vardı biliyoruz adam muhtesem taraftara geldi belediyede 0 taraftarla oynayacagına mesela... bonservis vermedik ümit buna ikna oldu yanlısmı!!! diger transferler kapalı kutu bakıp görücez adem falan denildigi kadar iyiyse elbette alkıslayacagız bu yaptıklarını da ama su ana kadar yaptıkları basardıkları tek transfer kendi baslarına ragıp tır... bunu da alkısladık zaten.. süper lig takımları da yapmadı transfer bi 3ezikler yaptı yazılıyor Allah askına bakın bi o anadolu takımları kac paraya kac bin kisiye oynamıs maclarını biz napmısız karsılıgında!!! 2trilyon yazıyor yaa saka gibii 2 trilyon tribün geliri yazıyor!! biz 2trilyon tribün gelirini o 3eziklerin macında yaptık be toplam hesap edin kafanızda en az 2 trilyon bu 3 macın hasılatı!!! nerede geriye kalan 14 mac 25 ten oynadıgımız maclar stadın hep full oldugu nerede bu gelirler!!! 19trilyona yakın bir miktar yazıyor futbolculara ödenen paralara batu engin yarım sezon oynadı en fazla para youlaya verildi onu da 1.6 mı 1.7 trilyon mu ne olarak biliyorum nasıl bu 19 trilyon hadi diyelim dogru madem biz 1trilyon kar ettik neden 4 ay 5 ay ödenmedi bu paralar da biz düsme potasına girdik!! olayı bet bildirisine cevirmedim zaten o da unutuldu gitti ya!! dedigim sadece bu paralar kasamızda olsa simdi hazır süper bir takımımız vardı alın size transferle baglantısı.... bu arada bu sivas nasıl oluyor da basarıyor bu isi bu kadar desteksizlikle bu kadar az tribün geliriyle taraftarla akıl almıyor bizdeki doluluga fiyatlar bakınca!! ya ben futbol bilmiyorum(kac sene bende top oynadım deplasmanlarda dahil hemen her macımıza gittim sabah aksam futbol izlerim ESESi takip ederim) ya ben hesap matematik bilmiyorum(eskisehir fen lisesi mezunuyum matematigim hic sasmadı) yada biz bu kadar insan enayiyiz bi bunlar akıllı!!!! kusura bakmasınlar da buraya kadar geldi is bu sivas falan bu halde sampiyonluga oynuoda biz parasızsak geldi bu noktaya!!! 
mecnun bileydi ESES sevgisini.. severmiydi leyla zillisini!! : ))
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 00:45
Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan ES_Kadir

Ya bi bilen varsa çıksın şu Aydın Yılmaz , Mehmet Yılmaz isimleri doğrumu yanlışmı onu bayli söylesin . Sırf sağ kanat ve forvet olacak takım . Brezilya'lı orta saha yakında gelecek dendi ondan da bi haber yok ismi bile yok . 

Aydın Yılmaz ve Mehmet Yılmaz transferleri dogru transfer haberlerıdır Aydın Yılmaz icin klubu ıle görüsmeler sürüyor Mehmet Yılmaz ise süre istedi

Teşekkürler bilgilendirme için . Ancak transfer politikamızı anlamış değilim sağ kanat ve forvetten başka isim yok . Orta sahanın ortasına ve sol beke transfer yapmayacağız bu gidişle heralde Confused
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 00:49
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan ES_Kadir

Teşekkürler bilgilendirme için . Ancak transfer politikamızı anlamış değilim sağ kanat ve forvetten başka isim yok . Orta sahanın ortasına ve sol beke transfer yapmayacağız bu gidişle heralde Confused

iki sayfa geride bilgilendirme amaclı birsey yazdım. transfer yapılacak elbette suan sadece piyasadakı artışın ve istenilen topçuların mac bası ve yıllık istedikleri ücretler yüzünden anlasma saglanmıyor maksimum 1 hafta ya kalmaz transferımız biter düsüncesindeyim
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 01:15
Alıntı yapılan iskoc26

sinan gecen sene gercekten yetersiz heyecanlıydı.. simdi orada gercekten cok tecrübe kazanacak satılmadı kiralandı!!! eger bekledigimiz kadar yetenekliyse kendi öz evladımız seneye ya takımın 2.kalecisi yada 1 2 seneye as kalecisi olacaktır.. yıllar sonra icimizden futbolcu cıkmıs olacaktır süper lig kalitesinde.. yapılan sey cok dogrudur ne demek yuhh!!!!!! ayrıca benim sahsi fikrimdir bence kayacan sinandan da iyi.. insallah seneye onu da direk oynayabilecegi bir takıma kiralarlar insallah o da cok iyi piser 2 3 sene sonra kalemizde sinanı ve kayacanı görürüz insallah.. ama bilmeden etmeden sırf ortalık karıstırmak istermis gibi gözüken bir sekilde yok yuhh yok bilmem ne olmuyor soldier!!!
açıkçası soldier,asker rumuzunu direk red soldiersa bağlamak yanlış. Ama bu yorumunuza tamamen katılıyorum. Sinan satılmadı arkadaşlar, kiralandı !. Ki bu tamamen hem Sinan için, hemde büyük Eskişehirspor camiası için hayırlı bir haber. Sinan'ın hala pişmesine gerek yok diyenler varsa, bende onlara yuh diyorum.
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 01:20
Alıntı yapılan Sakarya Gazetesi

ÜNAL DA GİDECEK
Başkan Halil Ünal ise 24 kişilik futbolcu kadrosunun (İvesa, Kayacan, Atilla, Koray, Sezgin, El saka, Vucko, Safet, Doğa, B.Kocabey, B. Ertuğrul, Ragıp, Serdar, Burak Yılmaz, Youla, Ümit Karan, Paf takımdan Hüseyin, Tarık ve Alper, Adem Sarı, Veysel Sarı, Selçuk, Murat Önür ve Özgür Öcal) Almanya mesaisinin başladığını belirterek, "Bende 23 Temmuz da kampa katılarak transferi gündemde olan bazı oyuncular ile görüşüp, özel maçları izleyeceğim. Şuanda iyi bir forvet, ortasaha ve savunma oyuncusuna ihtiyacımız var. Kafamıza yatacak oyuncular ile anlaşacağız" dedi. 
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 01:22
Alıntı yapılan toci26

Alıntı yapılan Sakarya Gazetesi

ÜNAL DA GİDECEK
Başkan Halil Ünal ise 24 kişilik futbolcu kadrosunun (İvesa, Kayacan, Atilla, Koray, Sezgin, El saka, Vucko, Safet, Doğa, B.Kocabey, B. Ertuğrul, Ragıp, Serdar, Burak Yılmaz, Youla, Ümit Karan, Paf takımdan Hüseyin, Tarık ve Alper, Adem Sarı, Veysel Sarı, Selçuk, Murat Önür ve Özgür Öcal) Almanya mesaisinin başladığını belirterek, "Bende 23 Temmuz da kampa katılarak transferi gündemde olan bazı oyuncular ile görüşüp, özel maçları izleyeceğim. Şuanda iyi bir forvet, ortasaha ve savunma oyuncusuna ihtiyacımız var. Kafamıza yatacak oyuncular ile anlaşacağız" dedi. 

Hiç eksik kalır mı o .... LOL
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 01:25
Alıntı yapılan kayhanes

Orta sahaya iyi bir oyun kurucu alınmazsa saga alınan Burak solda Bülent kocabey hatta forvetteki Youla ve Ümit transferi bile boşa gider pozisyon üretemezlerki gol atılsın doldur boşalt şeklinde ataklarla çok sıkıntı çekeriz kanatları kaçıracak araya akılı paslar atacak bir orta saha olmazsa olmazımız yoksa karambollerde Ümit ustalıgını konuşturacak Youlada uzun toplarda sprint atacak diye bekler dururuz... bence şuan itibariyle geçen seneki kadrodan eksigimiz var ( oyunu istedigi şekilde ofansif yönlendirebilen Engin baytar ) fazlamız yok .. bence defans bi şekilde idare eder çokda kötü degil, forvet ve kanatlarda tamam belki yedekleri düşünülüp uygun geleni alınılabilir ama orta sahanın ortasına bi banko transfer şart...
Yönetimin ve rıza hocanın tavırlarını beğenmiyorum ama bu yılki takımımız daha iyi. Buyılki bazı sıkıntılarda geçen yılki yanlışlardan kaynaklanıyor. Yönetim+ rıza hoca nokta transfer diyor nerdeyse kırka yakın oyuncumuz oldu. Bence bu yılki durum daha iyi . Varsayalımki stoper özgür veya benzeri 30 luk oyuncular alındı. Bunların zaten kalitesi belli. Bunlarmı nadareviç,elsaka ve vuckoyu kesecek . Bizim alacağımız futbolcular stoperde 25 yaşlarında kaliteli geleceği olan bir oyuncu olmalı,orta alanda  direk oynayacak bir oyuncu ,birde forvete alternatif aldıkmı bence yeterli. Yoksa geçen yılki yula+andersonlu forvetle yula+ümitli forvet birmi .  Geçen yıl bize sadece iki maçta olan engin ve özgürlü orta alanla ragıp ve burak yılmazlı orta alnın bir olmadığını ligler başlayınca göreceğiz. Bunlara birde bence Adem iyi çıkarsa çok daha iyi olur. Bence Takım iyidir ama hoca ve yönetim sorunu var. Bu sorundada  yönetim bence haklıdır. Çünki yönetim rıza hocanın geçen yıl yaptığı cumhur  vb hataları yapmasını istemiyor. Mesele budur. Tabiki bunlar benim görüşlerimdir. Hocanın açıklamalarından bunu çıkarıyorum. Yoksa bu yılki takım bile bence ilk 8 'e rahat oynayacak bir takım.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 01:26
Alıntı yapılan iskoc26

evet abilerim sakin olmak akıllı transfer yapmak dediginiz gibi en dogrusu.. fakat!! sizce beklemek dogruyken 3eziklerin begenmediklerini kiralaya kiralaya ilerlemek dogrumudur? günü kurtarmaktan baska bir manası varmıdır? sizce bu ilerlemek mi günü kurtarmakmıdır??

canını sıkma bu sene sadece burak kiralık geldi... onunda opsiyonu bizde...
batu da kiralanırsa kiralanır... Kiralık futbolcuyu kimse istemez.... ama Milan gibi zengin kulüpler bile yeri geliyor kiralıyor (beckham gibi) yönetim abartmadıktan, bjknin fbnin paf takımı yapmadıktan sonra (1995-1996'da küçük gs gibiydik) sorun olmaz 1-2 kaliteli kiralık...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 01:31
O değil de beyler EsEsliyim nickli Çağıl abimiz hiç bilgi vermez oldu artık...
Tatile gittiğini duyduk 1 hafta 10 gün ortalarda yoktu ...
Şimdi 2-3 gündür online ama bizi hiç bilgilendirmez oldu hiç yüreğimize su serpmez oldu!
Abicim hayırlı haberlerini bekliyoruz...
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır