eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 19:56

iyi bir oyun kurucuda herkes hem fikir gerçi hem fikir olduğumuz diğer mevkilerde var ama iyi bir oyun kurucu alınmazsa ve banner abinin deği gibi altarnatifli(ademe soru işareti koyuyorum) gol atmakta çok sıkıntı yaşayabiliriz  

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 20:46
Aydın Yılmaz Galatasarayın UEFA kupası maçında ilk 11 de ilk yarı sol kanatta oynadı ama bu maçta gördüğüm kadarıyla yoksa görmediğimmi diyeyim Aydının varlığı hiç belli değil bize böyle gelecekse hiç gelmesin sol kanatta B.Kocabey oynadığı en kötü maçta bile 10 gömlek üstün. 2.Yarı sanırım sağ kanatta oynayacak
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 21:32

Aydın 2. yarıda yokları oynadı. 2. Yarının ortalarında Alpaslan kırmızı kart görünce Reicard (Yalnış yazmış olabilirim kusura bakmayın) taktik gereği Uğurla değişikliğe gitti. Yani bu maçta Aydın 0 diyebiliriz gerçi tek maç belirleyici olmaz ama işte ?????

Kırmızı Şimşekler
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 21:34
Ankaragücünde Elyasa Süme, Mehmet Yılmaz ve Metin Akan ile sözleşme imzalanmamış daha. Bir ofansif orta saha, bir stoper, bir de forvet. Kaynak: Milliyet Gazetesi

Daha ne isteriz ki?

Yukarı
soldier Liste gör
Yazar

kamil
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 22:10
Çalımbay sıkıntılı. Başlık bu.Kaç zamandır transferde çok kötü olduğumuzu söylüyordum.Tepki alıyordum.Kazan kaynamaya başladı.Rıza hoca yönetime bu lafları ediyorsa hemde sezon başında başımıza gelecekleri tahmin ediyordur.Resmen transferde battık.Zaten para da yok.hayırlısı. Ayrıca sinan ıda gönderen zihniyeti anlamak mümkün değil. Olmadı rıza hoca. İçimizden birini böyle göndermemeliydin.Yuh
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 22:33
Orta sahaya iyi bir oyun kurucu alınmazsa saga alınan Burak solda Bülent kocabey hatta forvetteki Youla ve Ümit transferi bile boşa gider pozisyon üretemezlerki gol atılsın doldur boşalt şeklinde ataklarla çok sıkıntı çekeriz kanatları kaçıracak araya akılı paslar atacak bir orta saha olmazsa olmazımız yoksa karambollerde Ümit ustalıgını konuşturacak Youlada uzun toplarda sprint atacak diye bekler dururuz... bence şuan itibariyle geçen seneki kadrodan eksigimiz var ( oyunu istedigi şekilde ofansif yönlendirebilen Engin baytar ) fazlamız yok .. bence defans bi şekilde idare eder çokda kötü degil, forvet ve kanatlarda tamam belki yedekleri düşünülüp uygun geleni alınılabilir ama orta sahanın ortasına bi banko transfer şart...
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 23:08
arkadaşlar durumumuz kötü değil ben inanmıyorum buna süper lig takımlarına bakın dört büzükler dışında doğru dürüst transfer yapana kaç takım var ki. burak hem forvet hem de kanatta oynayabiliyo iki yönlü kullanabileceğimiz bi oyuncu.bir oyun kurucu alabilirsek takım gayet  iyi alamazsakta çok büyük eksiğimiz yok. yanlız medya da ve taraftarımızın bazı kesimlerinde sanırım yönetim baskısı ile oluşan bir yıpratma kampanyası başlatılmış. bugün sakaryayı okudum engin bayrı ya kadar hepsi saldırıya geçmiş. rıza hoca sinan a çok büyük iyilik yaptı. şimdi sinan kalede daha fazla oynayacak güveni gelecek kendisine geldiğinde birinci kaleci olarak teslim alacaktır umarım.
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 23:24
Alıntı yapılan soldier

Çalımbay sıkıntılı. Başlık bu.Kaç zamandır transferde çok kötü olduğumuzu söylüyordum.Tepki alıyordum.Kazan kaynamaya başladı.Rıza hoca yönetime bu lafları ediyorsa hemde sezon başında başımıza gelecekleri tahmin ediyordur.Resmen transferde battık.Zaten para da yok.hayırlısı. Ayrıca sinan ıda gönderen zihniyeti anlamak mümkün değil. Olmadı rıza hoca. İçimizden birini böyle göndermemeliydin.Yuh

Şu yazdıklarını bir kere daha okusana sen bakalım bi..

Senin diğer görevin felaet tellallığımı ?

+ soldier nickini görünce ve mesaj sayını gorunce nedense sende bi antalyalılık sezdim.
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 23:28
arkadaşlar takım almanyaya gitti mi geçmiş sayfalara bakamadım yazıldıysa özür dilerim
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 23:31
Alıntı yapılan 26oldcity26

arkadaşlar takım almanyaya gitti mi geçmiş sayfalara bakamadım yazıldıysa özür dilerim

Evet kemal gittiler suan almanyadalar.
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır