eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 22:17

lovreği siyağa boyayıp brezilyalı niyetine kullansak olabilir aslında. önemli olan niyet koyarız orta sahaya

sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 22:26
çağlar birinci kadro dışı denizli'de. yönetimin kafayı kullanması lazım. fazla para istediği için kadro dışıymış. (150 000 ytl alıyormuş)
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 22:29
Alıntı yapılan d0rli0n

çağlar birinci kadro dışı denizli'de. yönetimin kafayı kullanması lazım. fazla para istediği için kadro dışıymış. (150 000 ytl alıyormuş)
Bugün affedildi
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 22:50
noldu bu brezilyalılara gelcekti bakıyolardı kaç gündür transfer haberleri yok
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 22:53
Alıntı yapılan esesim-26

noldu bu brezilyalılara gelcekti bakıyolardı kaç gündür transfer haberleri yok
Buda hikaye olacak galiba artık yabancı kontenjanında boşluğumuzda var ama ne hikmetse gelen giden yok neyse almış olmak için almasınlarda sonra daha kötü olur.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 23:20
riza hoca sali dedi kac salilar gecti. ceylan caliskan iki yabanci anlastik birini kesin aliyoruz dedi ordan bir ses yok. Baskan bir brezilyali alacagiz dedi ordan da gelisme. Acaba her yerden oyaliyolarmi yoksa
ANTI BIZANS
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 00:30
Alıntı yapılan inadına_eses

<SPAN ="style50">AYDIN YILMAZ YOLDA</SPAN>

<DIV ="middle_sep">

<P ="ozet"> 

Eskişehirspor, Galatasaray’dan Aydın Yılmaz’ı renklerine bağlamak üzere. Yönetim ve teknik kadronun istediği genç orta saha futbolcusu Aydın Yılmaz’dan olumlu yanıt alındı

Eskişehirspor da gözler Galatasaraylı Aydın Yılmaz’a çevrildi. Başkan Halil Ünal ve yönetim kurulunun Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın isteği doğrultusunda Aydın ile görüşmeler yaptı.Genç futbolcunun orta sahada iyi işler yapacağına inanan yönetimin bu transferi bugün yarın bitirmesi bekleniyor.Kırmızı siyahlılar da forvet hattında sıkıntı kalmazken, orta saha, stoper ve sol açık için halen ciddi arayışların sürdüğü öğrenildi. Eskişehirspor yönetimi transferleri biran önce bitirerek yarın kamp için Almanya yolculuğu öncesi bir bombayı daha patlatmak istiyor.Aydın Yılmaz’ın kırmızı siyahlı formaya kazandırılmasının ardından alınacak üç isim ile transferi noktalamayı düşünen yönetimin önümüz günlerde sürpriz transferlerini sürdürmesi bekleniyor.Öte yandan yönetim yabancı transferi konusunda aceleci davranmazken Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın yardımcılarından Orhan Kaynak’ın Brezilya ve Arjantin de yaptığı futbolcu taraması sonucu transferi gündeme gelen bazı isimlerle görüşmelerin sürdüğü ve Eskişehirspor da sorun olan yabancı isimlerin kulüple ilişiğinin kesilmesi durumunda yabancı transferlerin de biran önce yapılacağı öğrenildi.Süper ligin bu sezon erken başlayacak olması yönetimi ve teknik kadroyu düşündürürken transferlere bir nokta konmak isteniyor.

Şehir gazetesi...

Hadi inşallah
cristiano ronaldo almışız kadar sevinirim bu çocuğu alabilirsek
fahri-aydın dedim durdum
birisi gelse bile razıyım
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 00:34
Sol açık mı o nerden çıktı? gazete yanlış yazmış heralde sol bek yazcaklardı
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 00:35
Çalımbay sıkıntılı
Siyah kırmızılı futbolcular 2. etap hazırlık kampı için bugün İstanbul´dan uçakla Almanya ya gidecek. Teknik direktör Rıza Çalımbay, bugüne kadar 3 oyuncu transfer ettiklerini fakat daha birçok eksiğin bulunduğunu belirterek, "Geçen yıl olduğu gibi bu yılda sıkıntılı bir hazırlık dönemi geçiriyoruz" dedi.

Eskişehirspor, Almanya kampı için bugün yola çıkacak. Bolu kampının ardından verilen üç günlük tatili tamamlayan ve dün Akşam İstanbul da bir araya gelen teknik kadro ve futbolcular, bugün sabah uçakla Almanya seferine çıkacak. 10 günlük 2. etapta kampta 4 özel maç yapmayı planlayan Eskişehirspor, 26 Temmuz da kampı bitirerek Eskişehir´e dönecek.
SIKINTILI BAŞLIYOR
Başarılı bir Bolu kampı geçirdiklerini ve sırada Almanya kampının olduğunu belirten Çalımbay, "Mevcut kadroyla Almanya kampına gidiyoruz. Yönetim bugüne kadar resmi olarak Ümit, Ragıp ve Burak dışında transfer yapmadı. Eksiklerimiz çok. Stoper, orta saha ve forvet bölgesine direk oynayacak isimler gerekiyor. Fakat bu transferler gerçekleşmeden Almanya kampına gidiyoruz. Tam kadro kurmadan kampa başlayacak olmamız tabi ki sıkıntı yaratacak" dedi.
İSİM YOK
Orta saha oyuncusu Mehmet Yılmaz´ın yönetimden süre istediğini sözlerine ekleyen Çalımbay, diğer mevkiler için şuanda herhangi bir isim yok. Almanya kampında bazı gurbetçi oyuncuları deneme imkanımız olacak. Yönetim ise burada bazı isimlerle görüşmeleri sürdürecek" dedi. sakarya gazetesi
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 01:33
Aydın yılmaz büyük ihtimal GeSede kalır.Hatta bi çok maçta ilk onbir çıkar. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır