eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehir 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hızır HACIOĞLU
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehir 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 16:42
Kredi kartlarına
Tek çekim 280 TL:
4 ay 300 TL.
8 ay 315 TL.
12 ay 330 TL.

Esko kart yani sandık çeklerine buna benzer rakamlar uygulanıyor.10 ay taksitle almak isteyenlere 325 TL.olarak taksitlendiriyorlar.
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESES2688 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 16:55
Alıntı yapılan kabako74

Alıntı yapılan ESES2688

ya arkadaşlar siz inanıyormusunuz maç biletlerinin 25 lira olucağına LOL eğer bütün sezon 25 den aşağı olmassa biletler fenerli olayım  bukadar büyük konuşuyorum.

maca giremezsen bilet pahalı diye sonradan küfür etme...

bizim yönetime bilet konusunda hiç güvenemiyorum maalesef kombine almadım ama alıcam.hele sezon bi başlasın böyle taraftarı kandırmak çok yanlış sırf kombineye teşvik etmek için ama yalanla dolanla kombineye teşvik etmenin neresi etik oda tartışılır.artık sindiremiyorum yönetimin taraftarı kandırmasına.
ESKİŞEHİR
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 16:57
Alıntı yapılan ESES2688

ya arkadaşlar siz inanıyormusunuz maç biletlerinin 25 lira olucağına LOL eğer bütün sezon 25 den aşağı olmassa biletler fenerli olayım  bukadar büyük konuşuyorum.

Bilet fiyatlarındaki sezon içinde uygulanan değişiklikler bence normal. zaten bu süper ligteki (istanbul takımlarıda dahil) takımın ligteki durumu - istikrar - bazı maçların daha önem veya tam tersi heyecanını yitirmesi gibi v.s durumlara göre bilet fiyatları yüksekselir yada düşer buda gayet doğal.
bu konuyla alay eden arkadaşlar yada kombine almamayı buna bağlayan arkadaşlara emin olduğum noktayı söyliyeyim : evet bilet fiyatları sürekli 25 elbet olmayacak ama lig başlayınca azımsanmayacak sayıda  bir maç 25 tl olacak( bu arkadaşların sızlanmalarını şimdiden duyar gibi oluyorum zaten, neyse sizlerde artık 10- yada 15 olacak kupa maçlarını izlersiniz hafta arası.)
bu benim 3ncü sezon kombine alışım ortalama alındığında zarar yada normal biletten pahalıya geldiği tek sezon yaşamadım olaki yaşasam bile seneye yine kombine alırım, kombine almak ESKİŞEHİRSPOR için verilebilecek en büyük destektir bunu sakın unutmayın..
ben kombinemi halil ünal için değil ESKİŞEHİRSPOR için alıyorum..
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 17:00
fikstüre bakarsanız başlangış olarak bence hep dengimiz yada daha iddialı olacağımız maçlar oynayacağız yani takım oturursa iyi bir seri yakalamamız sürpriz olmaz bu seriyi yakalarsakta bilet fiyatları 25 TL den aşağı asla düşmez..
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
  Alıntı ESES2688 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 17:04

abi iyi güzel söylemişsinde geçen seneki hesaba göre kombine alanların ortalama maç biletinin altına inmicek diye çok söylediler ve kaç maç 25 lira oldu buda muamma yani geçen seneden bence ders aldılar fakat bunu belli etmemeye çalışıyolar anlıcan bu seneki 25 lira açıklaması bana göre kombine almaya teşvik etme ii güzel teşvik ediyosun ama yalan atma bari.gerçekten çok merak ediyorum kaç maç 25 olucak hem gidişata göre demişsin ama bizim gibi çok fazla takım yok bu uygulamada olan herkes kadem kademe belirliyo aslanlar gii açıklıyo sonra ona göre millet yorganına ayağını uzatıyo bizim gibi maçtan 3 gün inceden bilinmeyen bir bilet ücreti nekadar etik tartışılır.

ESKİŞEHİR
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 17:07
Alıntı yapılan ESES2688

Alıntı yapılan kabako74

Alıntı yapılan ESES2688

maca giremezsen bilet pahalı diye sonradan küfür etme...

bizim yönetime bilet konusunda hiç güvenemiyorum maalesef kombine almadım ama alıcam.hele sezon bi başlasın böyle taraftarı kandırmak çok yanlış sırf kombineye teşvik etmek için ama yalanla dolanla kombineye teşvik etmenin neresi etik oda tartışılır.artık sindiremiyorum yönetimin taraftarı kandırmasına.

yalnız bu sefer kombine fiatları gecen seneye oranla daha ucuz...
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
  Alıntı ESES2688 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 17:14
evet ucuz ama geçen sene biletlere verilen tepkileri yalnız ben vermedim bu forumdaki insanlar verdi yani anlıcan geçen seneki bilet ücretinde açıklamalarında göre bi değişiklik yok diceksinki ozaman kombine al alamayan insanlar toplu para bulamaz yada başa sebeplerden ötürü alamaz ben bi arkadaş biliyorum geçen sene 15 maça gitti kombine almadan böyle taraftarlarımız çok yani onun için bu sene bu tepkileri duymak isterlermi sanmıyorum.yönetim çıkıp kardeşim kombine alaydınız derse diyecem ama geçen seneye görede kombine satışlarında çok fark yok gibi gönül isterki 10 bin tane satılsın bakalım bekleyip görücez.
ESKİŞEHİR
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 17:17
bende gecen sene aynı durumdaydım. evimizdeki cogu maca bilet alıp gittim.sonradan hesap yaptım. kombineyle bilet almak arasında baya az fark olusuyor. bundan dolayı bu sene daha ucuza 10 taksitle aldım. anlıyorum sizi de.insallah herkes cok fazla kombine satılırda en azından taraftar olarak görevimizi yerine getirmiş oluruz.
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 00:07
  Eskişehir Atatürk Stadı turnikelerindeki kombine kart ve bilet okuyucuları lazerli sisteme geçiyor. 

Konuyla ilgili bilgi veren Aktif A.Ş. yönetim Kurulu Başkanı Emin Çokaygil, tüm turnikelerdeki kapılara bu sistemin yerleştirileceğini ve taraftarların uzaktan sadece barkotlu bölümü okutarak stada daha hızlı bir şekilde girebileceğini söyledi. Çokaygil, kombine kart satışlarının da hızlandığını belirterek, 26 Temmuz tarihine kadar indirimli kombine kart satışlarının Aktif A.Ş. Mağazalarından devam edeceğini söyledi.

Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 10:42
"Abilerim,kardeşlerim bu yıl kombine almak istiyorum herşey tamam ama bir tek kredi kartım yok onun olmamasıda kombine alamıyacağım  demek oluyor.Eğer yardım eden olursa yardımlarınızı bekliyorum eğer elinde fazladan kombine satacak olan varsa yine aynı kredi kartıyla alır gibi 12 taksitle almak istiyorum biiyorum bu devirde babana bile güvenmiyeceksin ama emin olun paranız bende kalmaz...... "

mesajı taraftarlar arası yardım talebindede yazdım ama ilgisini çeken olmadı lütfen yardım edin kombine almayı çokk istiyorum..
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır