eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 00:47

Mehmet Yılmaz transferinin olumlu sonuclanmasından yanayım. Trabzonspor'dayken cok takip etmesemde gerek Ankaraspor gerek Ankaragücü formalarıyla cıktığı maclarda performansı kötü değildi dar alanda bazen o kadar seri davranıyorki ilk zamanlar bu hepimizin bildiği Mehmet Yılmaz mı diye şaşırdığım cok olmustur:) ayrıca hava hakimiyeti de olan bi futbolcu batuhan olmassa youla veya ümit karanın sakatlandığı durumda kesinlikle boyle ligi iyi bilen bir futbolcuya cok ihtiyacımız var. Andersonla Tayfunun topa hakimiyetini topla bir Mehmet Yılmaz etmez Lovrek iyidir veya kötüdür anlayamadık maalesef ama şu cok acık Rıza Hocamızın sisteminde koşmayan, -yeri geldiğinde- kontraatak futbola yatkın olmayan dayanıksız futbolculara yer yok o yüzden lovrek bu saatten sonra düşünülmemeli diye düşünüyorum

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 00:47
Alıntı yapılan ES_Kadir

Kaleci : İvesa , Atilla , Kayacan
Sol bek : Murat Önür , TRANSFER
Stoper : El Saka , Vucko , Nadarevic , Sezgin
Sağ bek : Koray Arslan ,
Ön libero : Doğa Kaya , Bülent Ertuğrul , Ragıp Başdağ , Veysel Sarı
Sağ kanat : Serdar Özbayraktar , Burak Yılmaz , Özgür Öçal
Sol kanat : Bülent Kocabey , TRANSFER
Oyun kurucu : Selçuk Alibaz , Adem Sarı , TRANSFER
Forvet : Ümit Karan , Youla , TRANSFER

Koray'ı Sezgin , Ertuğrul ve PAF'dan Tarık yedekleyebilir . Alper Potuk var belki hocamız onu da A takımda tutabilir Tarık'la beraber . Özgür Öçal ve Selçuk Alibaz kiralık yollanabilir duruma göre . Alternatif forvet pivot tipi bir oyuncu olursa iyi olur . Alınacak oyun kurucu skorer ve asist özelliğinin yanında top rakipteykende aktif olmalı yoksa çok gol yeriz .

Not : Burdaki insanların amacı hocamıza akıl vermek değil yapıcı eleştiridir . Transfer döneminde Dünya'nın her takımının taraftarı gibi biz de transfer konuşuyoruz garip olan ne anlamak zor .

Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 01:19
Mehmet Yılmaz transferi eğer gerçeği yansıtıyorsa artık gülmek istiyorum.Sahaya herhalde sadece forvetler ile çıkacağız bu gidişle.Sol bek bölgesi bas bas bağırırken ve gündeme bile alınmazken Mehmet Yılmaz o bölgeye iyi olur..!
Yukarı
EsEs__26 Liste gör
Yazar

Semih
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 01:23
Arkadaşlar Burhan Eşer Transfer gündeminde mi görüşme yapıldı mı kulüple bilgisi olan varsa lütfen paylaşssın
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 01:27
Alıntı yapılan LeeSuger

Mehmet Yılmaz transferi eğer gerçeği yansıtıyorsa artık gülmek istiyorum.Sahaya herhalde sadece forvetler ile çıkacağız bu gidişle.Sol bek bölgesi bas bas bağırırken ve gündeme bile alınmazken Mehmet Yılmaz o bölgeye iyi olur..!

Kimmiş o forvetler. Ben şuanda Ümit ve Youla dışında forvet göremiyorum. Lovrek büyük ihtimal gönderilecek. Burak ise kanat oyuncusu olarak düşünülüyor. Yedek bir forvet ihtiyacımız vardı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 01:28

Adem Sari da forvet oynayabilen bir oyuncu o da olmassa koyarsin Burak Yilmaz i 1-2 macligina

bence hic gerek yok Mehmet Yilmaz transferine onun yerine oyun kurucu ve sol bek almak lazim
Yukarı
emremix26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emre çalışır
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 01:47
hala mı forvet konuşuyoruz?
bir orta saha bir defans adamı almadan forvet almak israftan başka birşey olmaz...
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 01:48
Alıntı yapılan omerbihlar

Kimmiş o forvetler. Ben şuanda Ümit ve Youla dışında forvet göremiyorum. Lovrek büyük ihtimal gönderilecek. Burak ise kanat oyuncusu olarak düşünülüyor. Yedek bir forvet ihtiyacımız vardı.
Öncelikle Lovrek'in gönderileceğini düşünmüyorum.Lovrek bu sezonda bizde ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.Bunun dışında Abdullah Halman ve Ömer Yalçın'ın durumları da belli değil.Ayrıca Batuhan haberleri de gündemde.Bunun yanısıra aradığımız yedek forvet Mehmet Yılmaz olmamalıydı.Yedekte oturmayı kabullenecek diye o kadar parayı ona vermemeliyiz.Mehmet Yılmaz'ın tekniği yok, adam eksiltme özelliği yok anca kafa topları ile iş yapabilir bu yüzden de onun yerine Ömer Yalçın'ı alırım daha iyi.Sol bek'e parasızlıktan transfer düşünmeyen ve stoper sezgini oraya montalamaya çalışan teknik heyet yedek forvet yerine sol bek bölgesine adam almalıdır.
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 01:57
Evet bence de Ömer Yalçın'a neden fırsat tanınmıyor anlayamıyorum.. Bank Asya liginde geleceğin Hakan Şükür'ü olarak lanse edilen Ömer bizi süper lige çıkaran oyuncuların başında geliyor ama biz andersonlara ve hatta tayfunlara güvenip ömer'e şans vermedik..
Bu sene yedek ve kaliteli bir forvet isteniyorsa bence Ömer birkez daha düşünülmeli.. 
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 02:23
Sol kanata en iyi alınabilecek futbolcu, Aynı zamanda genç milli ve Shalke 04 'te oynayan 1992 doğumlu,Nurettin Kayaoğlu....Takımımız içinde iyi bir yatırım olur......                                                      Ayrıca Ömer Yalçın'ın takımda kalması gerekir.....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,543 saniyede hazırlanmıştır