eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tahir nederland Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 09:25
ilk  5 e girmek icin daha 10 sene beklenecek mi?  bu karamsarlik, asagilik kompleksi ile yola cikmayin.

sivasspor hayatinda ilk defa ciktigi birinci ligde , 2. senesinde lig ikincisi oldu. iki defa devreyi lider kapadi.

trabzon lige ciktiginin 2. senesinde lig sampiyonu oldu.

eskisehirspor da bu sene turkcell de ikinci senesi ve artik rahatlikla ilk 5 en dogal hakkimiz ve hedefimiz diyebilmelidir.

daha erken mis, biraz bekleyelim diyenler bank asya ligine ozlem duyanlar , yada geri gitmek isteyenler olabilir.

her yerde her zaman futbol takip edilir.

alanyadan selamlar.
hava  oldukca guzel burda
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 09:53
Futbolda 10 yıl yatırım yapıpda şampiyon olmuş yada başarılı olmuş takım yoktur ve olamazda. Başarı anlık birşeydir. Öyle transfer yaparsınız ki  1969 daki gibi 6-7 yıl Türkiyeyi sallayan bir takım kurarsınız. Bu takım heralde 10 yılda kurulmadı. Mesele iyi hoca+menejer+yönetim+para yı bulmaktır. Bunların hepsini bir  arada bulamadıktan sonra 20 yılda hedef koysanız ilk 5 oynayamazsınız. Bizde parasal sorun yok malesef bizdeki sorun paranın iyi ellere teslim edilmemesi yani iyi bir menejer futbolcudan anlayan bir hoca bunlar gerekli. Futbolcu ilişkileri gelişmiş bir menejer+hoca çok iyi futbolcular getirebilir. Bizdeki menejerve hoca takımı ise ancak kiralık oyuncu getirebiliyor. Tabiki bu yönetimsel sorundan da kaynaklanıyor.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 10:57
eses260 Değerli renktaşım çok yerinde tespitler yapmışsın ve doğru söze başka ne denilebilir ki bizde malesef yönetim yok yönetim ancak günü kurtarmanın peşinde. Böyle devam ederse değil ilk 6 süper ligde kalmak bile hayal olur.Transferlerden önce biz profosyonel bir yönetim ve menecer transferi yapmamız gerekir.Para var taraftar var gayet iyi sayılabilecek bir teknik direktörümüz var purofosyonel yönetim ve menecer malesef yok.Eksik olan buWink
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
yusufs Liste gör
Deneyimli Yazar

yusuf
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 11:05
SEFA ESKİŞEHİRSPOR"DA
Geçtiğimiz sezon Demirspor takımında oynadığı başarılı futbolla birçok
takımın transfer listesine giren Sefa BOZKURT Eskişehirspor"a transfer oldu

DEĞERLER YİTİRİLİYOR
Son günlerde ilimizden ayrılan futbdlcular kervanına Sefa BOZKURT "Ta katıldı. Geçtiğimiz sezon Demirspor formasıyla terfi maçlarında oynadığı mükemmel futbolla adındansöz ettiren Sefa BOZKURT Eskişehirspor"a transfer oldu. Eskişehir gibi güçlü bir takıma transfer olmasının kendisini son derece memnun ettiğini belirten BOZKURT "Öncelikle transferimde emeği geçen nerkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bana bu şansı yarattılar ve önümün açılmasını sağladılar . Allah"ın izniyle onların yüzünü kara çıkarmayacağım" dedi.

Haberi aynen yazdım yandada bir resmi bulunuyordu

12 Temmuz 2009 Pazar Gününe ait Sakarya Olay gazetesi
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 11:15

Alıntı yapılan eses260

Futbolda 10 yıl yatırım yapıpda şampiyon olmuş yada başarılı olmuş takım yoktur ve olamazda. Başarı anlık birşeydir. Öyle transfer yaparsınız ki  1969 daki gibi 6-7 yıl Türkiyeyi sallayan bir takım kurarsınız. Bu takım heralde 10 yılda kurulmadı. Mesele iyi hoca+menejer+yönetim+para yı bulmaktır. Bunların hepsini bir  arada bulamadıktan sonra 20 yılda hedef koysanız ilk 5 oynayamazsınız. Bizde parasal sorun yok malesef bizdeki sorun paranın iyi ellere teslim edilmemesi yani iyi bir menejer futbolcudan anlayan bir hoca bunlar gerekli. Futbolcu ilişkileri gelişmiş bir menejer+hoca çok iyi futbolcular getirebilir. Bizdeki menejerve hoca takımı ise ancak kiralık oyuncu getirebiliyor. Tabiki bu yönetimsel sorundan da kaynaklanıyor.

sayın ahmet abinin dediği gibi kısa ve öz PARA SAĞLAM ELLERDE DEĞİL işte bu yüzden kısır bi dönem yaşıyoruz. 

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 11:26
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Alıntı yapılan 26oldcity26

bakın selçuk fizik olarak yetersiz o yüzden oynayamıyor. oğuz bizden sonra ibb ye gitti orda da oynayamadı. sinan inşallah çok iyi bi kaleci olacak ama biraz kaleye geçmesi gerekiyo. ahmet in tecrübe kazanması gerekiyordu öyle kiralandı.sizin bu transfer olarak görmediğiniz gençler hazır hale geldiğinde kapımıza kimler nasıl gelecek göreceksiniz. rıza hoca gençlere önem veriyo ama hazır olmadan onları kaybetmek istemiyor.açıkçası ben bu sene ben bu yönetim den bu derece iyi bir transfer dönemi beklemiyordum. ben yönetimin avukatı değilim ama haklıya hakkının verilmesi gerektiğini düşünüyorum.geçen seneyi ikinci olarak bitiren sivas ın teknik direktörü bu sene bizim üst sıraları zorlayacağımızı söylüyorsa gördükleri bişey olsa gerek artık eleştiriyi bıraksakta takımın arkasında dursak nasıl olur
Yapmayın ya Rıza hoca hangi genci kazandı..ligin bizim için bittği son maçta bile 70. dk da oyuncu değişikliğinde Tayfun u kullandı..hemde kulübede selçuk,ahmet,emre,hakan,alper otururken........lütfen gerçekçi olalım..Rıza hocanın türk futboluna kazandırdığı 1 genç yazın(denizli-rize bjk dahil.......) 

rıza hoca denizli maçında 2 tane genci oynattı sonucuda gördük.maç 3-2 bitti.3 golde de  2 sinin hatası vardı.Hele sinanınki evlere şenlik,uyarılara rağmen.Tek maçta hemde.Ama amaç bağcıyı dövmekse bilemem.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 11:34
Abdullah Halman ve Alper Balaban şu anda neredeler? Kesin bir bilgisi olan var mı?
Açıkçası Bülent Kocabey'in alternatifi olmadığı şu dönemde söylenenlere göre hem sağ hemde sol kanatta oynayabilen Alper takımda kalabilirdi.Ayrıca Abdullah'ta ileri uçta alternatifimiz olabilirdi.

Kiralık gönderilip pişirilecek deniliyorsa tamam derim ama pilot takımın olacakki hep beraber yanyana oynayacaklar daha sonra Eskişehirspor'a geri döndüklerinde yabancılık çekmeyecekler.Ama sözde pilot takım anlaşması yaptığımız Bozüyük'e de hiçbir katkımız olmadı.Sonrada Onur ve Ahmet gibi futbolcuları elimizden kaçırırız.

Açıkçası Sinan,Ahmet Sağlam,Selçuk,Alper Balaban,Abdullah Halman'ı Bozüyükspor'a verilecek ücretleri paylaşmak suretiyle kiralayıp, Bozüyükspor'daki Onur  ve Ahmet gibi futbolcularla birlikte oynayıp hep beraber Eskişehirspor'a geri dönmelerini isterdim.
İnşallah kiralık gönderilen futbolcularımız gelecek için düşünülüyordur.Giden geri gelmezse hiçbir anlamı yok kiralık verilmelerinin.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 13:13
Alıntı yapılan yusufs

SEFA ESKİŞEHİRSPOR"DA
Geçtiğimiz sezon Demirspor takımında oynadığı başarılı futbolla birçok
takımın transfer listesine giren Sefa BOZKURT Eskişehirspor"a transfer oldu

DEĞERLER YİTİRİLİYOR
Son günlerde ilimizden ayrılan futbdlcular kervanına Sefa BOZKURT "Ta katıldı. Geçtiğimiz sezon Demirspor formasıyla terfi maçlarında oynadığı mükemmel futbolla adındansöz ettiren Sefa BOZKURT Eskişehirspor"a transfer oldu. Eskişehir gibi güçlü bir takıma transfer olmasının kendisini son derece memnun ettiğini belirten BOZKURT "Öncelikle transferimde emeği geçen nerkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bana bu şansı yarattılar ve önümün açılmasını sağladılar . Allah"ın izniyle onların yüzünü kara çıkarmayacağım" dedi.

Haberi aynen yazdım yandada bir resmi bulunuyordu

12 Temmuz 2009 Pazar Gününe ait Sakarya Olay gazetesi

Haberde isim yanlış verilmiş. Doğrusu Sefa Başkurt olacak. Sefa 25 Kasım 1992 Sakarya doğumlu. Futbola 2006 yılında Sakarya Demirspor takımında başlamış ve 3 sezondur bu takımın formasını giyiyor.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 13:29
Transfer sayfasında neler tartışılmış yine bir kaç sayfadır.Hala hocamızı eleştirenler var.Yapmayın lütfen Rıza Hoca bizim teknik direktörümüz.Başkasının değil.Onu yıpratmak,gereksiz yere eleştirmek bizim takımımızı etkileyecektir.Rıza Hoca sözleşmesini yeniledi ve bunu yapalı uzunca bir süre oldu.Şimdi hocamızı eleştirenleri anlayamıyorum kendi takımın hocasını daha hiç bir şey ortada yokken niye eleştirir bir insan?Özellikle yaşını başına almış biri bunun sadece kulübe zarar vereceğini düşünmez mi?Demek ki bizim bütün taraftarlarımız bilinçli değilmiş o kadar.
Gereksiz tartışmaların vakti değil.Takımın son halini bilen yok.Yok hoca bunu yapmamış zamanında şunu yapmamış.Bu takım geçen sene lig de kaldı mı arkadaş hem de o kadar soruna rağmen gerisi beni hiç ilgilendirmez.Her ne kadar yazdıklarım bu sayfaya ait olmasa da "Rı-za Çalımbay Çalımbay Çalımbay"."Hep Destek Tam Destek".Bu teknik kadro da bizim  bu oyuncular da bizim,bu yönetim de bizim(ne kadar sevmesekte).
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
murateskisehirspor Liste gör
Yeni Yazar

MURAT ÖNDOĞAN
Yer: ESKİSEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 13:33
beşiktaşın elinden çıkarmak için çaba gösterdiği zapo yu neden almaz halil başkan anlamaz değilim ya al şu adamı ya
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,055 saniyede hazırlanmıştır