eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Online Durum: Offline
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 22:46

Ali Kelekli Allahını seversen yapma.Kimsenin ne yönetimden,ne Ceylan Çalışkan'dan haberi yok.Hatta 9 ağustos tarihinden önce Eskişehirspor'u sakarya gazetesinden okur insanlar sonra stada gelir.Herşeye sallıyorsun.Burak'a,Rıza Hocaya,yönetime ama bu sayfada bari yapma bunu.

Rakam söylemek yanlış dedik.Zorlama insanı...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 22:51
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Ali Kelekli Allahını seversen yapma.Kimsenin ne yönetimden,ne Ceylan Çalışkan'dan haberi yok.Hatta 9 ağustos tarihinden önce Eskişehirspor'u sakarya gazetesinden okur insanlar sonra stada gelir.Herşeye sallıyorsun.Burak'a,Rıza Hocaya,yönetime ama bu sayfada bari yapma bunu.

Rakam söylemek yanlış dedik.Zorlama insanı...
rakam umrumda değil ...söylemede..........ben sezon içi ağlamaktansa şimdi senin deyiminle sallıyorum, bence gayet ölçülü ve kimseye hakaret seviyesine getirmeden eleştiriyorum...
Çünkü sezon içi hep beraber canımız yanınca kahrolup, bugün övgüler sunanların hakaretlerini okumak istemiyorum...ben kral çıplak diyorumm felaketin öncesindeyiz diyorum.. iyşallah ben yanılırım sizde bana bunları hatırlatırsınız...........
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 22:57
Merak etme kral çıplak diye bağırmaya başlayalı ben o kadar uzun zaman oldu ki...
Ama somut bilgi yoksa elinde neden şunu satamaz,bunu satarsa şapka atsın diyorsun?

Bu sitenin aktif yazanı  500 belki ama takipçisi çok ve ciddi bir nabız ölçme aracı bu site.

Bu yazdıkların neyi amaçlıyor?
Rakam umrunda değilse tahmin etmeye kalkışma.
Takım kötü de olsa,yönetim sahtekar da olsa kombine konusu başka birşey.
Yönetimin ve takımın durumuna göre davranıp kombine alınmazsa o stad dolmazdı yıllardır.

M.Aziz BOLEL...
Yukarı
sportsmedicine26 Liste gör
Yeni Yazar

MAHMUT SERTKAYA
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sportsmedicine26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 23:02

Merak etme kral çıplak diye bağırmaya başlayalı ben o kadar uzun zaman oldu ki...
Ama somut bilgi yoksa elinde neden şunu satamaz,bunu satarsa şapka atsın diyorsun?

Bu sitenin aktif yazanı  500 belki ama takipçisi çok ve ciddi bir nabız ölçme aracı bu site.

Yönetimin ve takımın durumuna göre davranıp kombine alınmazsa o stad dolmazdı yıllardır.

O stadın nasıl dolduğunu hepimiz biliyoruz ..yarısı beleş.......ha asla eses sevgisinden mahrum demek istemiyorum...ama geçen sene gibi bu senede kombine sayısı muamma olacak..çünkü sponsorlara verilenler var...........elden satış 2000 i bulmaz bundan da eminim........
Eskişehirspor herşeyin en iyisine layıktır...
Yukarı
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 23:05
Alıntı yapılan sportsmedicine26

O stadın nasıl dolduğunu hepimiz biliyoruz ..yarısı beleş.......ha asla eses sevgisinden mahrum demek istemiyorum...ama geçen sene gibi bu senede kombine sayısı muamma olacak..çünkü sponsorlara verilenler var...........elden satış 2000 i bulmaz bundan da eminim........
Benim bir amacım yok... 2000 sayısını bu sitede yazılanlardan verdim..      kombine alınca büyük taraftar olacağız gazına gelmeyeceğim bu sene.......
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 23:09
Ali Kelekli diğer nickle yazarken yazı stilini değiştir de anlaşılmasın.Angry
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
esesli26onair Liste gör
Yazar

burak
  Alıntı esesli26onair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 23:12
aklı sıra polemiğe girecek sitenin huzurunu bozacak Angry
Yukarı
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 23:13

o benim nickim değil ama açtıydım stil değilde yazı içeriği zaten cevap gibi oldu......yanlış anlama başkası yazdı sanma diye yazdım.....

ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
Yukarı
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 23:15

ya ben bu sitede kaç yıldır yazıyorum hocayıda yönetimide herkes eleştirirken ben savundum... sitenin ne huzurunu kaçırayım......açın eski mesajlarıma bakın..ben dün esesli olmadım..........

ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 23:16
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

o benim nickim değil ama açtıydım stil değilde yazı içeriği zaten cevap gibi oldu......yanlış anlama başkası yazdı sanma diye yazdım.....

...........Forum kuralları 2...........

M.Aziz BOLEL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır