eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Online Durum: Offline
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 20:48
885 ve 895 numaralar arası 11 adet kombine ben ve  arkadaşlarım için tarafımdan alınmıştır.

888 numara benim diğerleri sahiplerine teslim edildi.

“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 20:59
Alıntı yapılan inadına_eses

Yönetime yakın kaynaklardan elde ettiğim bilgiye göre açık tribün kombine kartlarına çok büyük ilgi varmış pek rakam telefi edilmedi ama tahmini 4000veya 5000 gibi açık kombinesi bitmiş ayrıca kapalı bitmiş numaralı az sayıda kalmış 65 liler ise 900 tl lik bölüm bitmiş diyer 2000 tl lik biletleri kulüp satacakmış satışlar şu sıralar yoğunmuş...

Dediğinize göre 5-6 bin satılmış fena bir rakam değil şu aşamada ilk iç saha maçımıza 1 ay kadar bir zaman var . Bilbordlar , basın ve çeşitli yöntemlerle hızlandırmak lazım . 10 binin altında satmak bize yakışmaz .
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 21:02
5-6 bin satılması imkansız listeyi ben gördüm köprübaşındaki aktif mağazasında 4 sayfa dolmuş her sayfada 25 kişi vardı. kombineyi veren kişide 100 kişi oldu buradan şuana kadar verdiğimiz dedi.. (olay saati bugün saat 19:00 )
Yukarı
ultras Liste gör
Yazar

şahin
Yer: Yıldıztepe
  Alıntı ultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 21:07

yonetıme kımse guvenmıyor kolay kolay 5 6 bın kombıne bu sene satılmaz takım ıyı olur yönetım bırakırsa seneye kombınede patlama olur. 5 6 bin dediginiz 500 600 olmasın melih abi Big%20smilebu yönetim yaş yere yatmaz satışlar iyi olsa ucuz kombıne kampanyasını niye uzatsınlar?

dostmu dedin sen:@:@
Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı SeLcuk_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 21:14

birde milletin ağzında 200tl ye satılan kombineler var onları kim ne maksatla satıyolar fabrikalar toplu alım yapmış olsa kendi personeline 200emi veriyolar ki...

Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 21:34
Mümkün değil 5000 kombine toplamda 2000 satsınlar şapkayı havaya atsınlar......Kimse bu yönetime güvenmiyor, şehir heyecanını kaybetti...........Bilanço hesabını veremeyen yönetim nasıl o koltukta oturur ya...............
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 21:39
Ben kombinemi gene alırım.Ha bu amatör ruhlu yönetim için mi hayır.Eskişehirspor sevdası için.O yönetimin çıkardığı kombineylede maça girer takımımı destekler,yeri geldiğinde de yönetimi protesto ederim.Bu şehir,bu takım kimseye yar olmaz.Aslolan Büyük Eskişehirspor'dur...
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 22:29
Bu konuda bile yönetimi ağzına dolayıp kara bulutlar dolaştırmaya çalışanlar asıl ruh ve heyecan eksiği olanlardır.
Geçen senenin aksine kombineye ilgi daha fazla.
Rakam telaffuz etmek doğru değil ama burada konuşulunların hiçbiri doğruyu yansıtmıyor.

Şehir yönetimin yaptıklarıyla çok ilgilenmez.Bu sitede 500 kişi,dışarda 1000 kişi konuları yakın takip eder gerisi sezonu bekler maçı seyreder ve kararını verir.Heyecan kaybedildi lafı bu yüzden havada kalıyor.

“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 22:41
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Bu konuda bile yönetimi ağzına dolayıp kara bulutlar dolaştırmaya çalışanlar asıl ruh ve heyecan eksiği olanlardır.
Geçen senenin aksine kombineye ilgi daha fazla.
Rakam telaffuz etmek doğru değil ama burada konuşulunların hiçbiri doğruyu yansıtmıyor.

Şehir yönetimin yaptıklarıyla çok ilgilenmez.Bu sitede 500 kişi,dışarda 1000 kişi konuları yakın takip eder gerisi sezonu bekler maçı seyreder ve kararını verir.Heyecan kaybedildi lafı bu yüzden havada kalıyor.

sizin yazdıklarınız kayseride rizede manisada denizlide olur ama Eskişehir de olmaz herkes 7- den 70 e olayları yakın takip eder sessizlik ikrardan değil..sezon başlasın görürsünüz..
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı mak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 22:42
Kombine satışları yakın çevremden tesbit ettiğime göre geçen sezondan daha fazla...Heyecana gelince; bu şehir ve bu taraftar,nice zor şartlara rağmen asla ve asla heyecanını kaybetmemiştir ve bundan sonra da inanıyorum ki kaybetmeyecektir...3'üncü liglerde bile daima takımının yanında olmuştur..Daha da ötesi sevinerek izliyorum ki yeni jenerasyonda Eskişehirspor'luluk ruhu çok kuvvetli geliyor...Bu çok ama çok önemli...Çünkü takımımızı daha üst mertebelere taşıyacak olan kuvvet, tamamen bu ruh'tur..............
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır