eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:00
transferde yavaşız demek biraz ağır olmuş degerli renktaşım bu sözünüzü eshefle karşılıyorum geçen sezon maçlara bir bakalım.Hakem hataları önlememiş.Ligde gs& konya maçından birini alamasaydık.Puanımız 37 kalıyordu düşen takım 38 puanla düştü,Biz birazda şansın yardımıyla kaldık.Eksik mevkilere hala trasnfer yapılmadı.Solbek, solaçık,Forvet arkası beyin.Üstalik bu yıl ligler erken başlayacak.eksik mevkiler doldurulacaksa bir an önce yapılmalı, takıma alıcak oyuncu ne zaman adapte olupta yarar sağayabilecek.Eksik mevkilere üst kalite oyuncu alınmazsa ilk beşe 6 ya oynamak hayal den öte olmaz.Bu takım bu şekilde 7. le 12 arasında oynar tabii her hangi bir sakatlık sorun ve hakem hatası yaşanmazsa geçen yıl ki gibi şansı tutarsa 6. olur olmayabilirde.Approve
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:02
Takım Çarşamba günü Almanyaya gideceğine göre 1-2 futbolcu ile bugün ve yarın transfer edilir diye düşünüyorum. Hadi inşallah bakalım.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:04
NTV Spor gündemi biraz önden takip ediyor galiba. ESES in Almanyaya 2. kamp dönemi için gittiğini alt yazı olarak geçiyor. Birde alacağımız futbolcuları yazsalar LOLLOLLOL
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:05
Görüşmeler sürüyor

Eskişehirspor’da transfer çalışmalarını sürdüren Başkan Halil Ünal Beşiktaşlı Zapotocny için girişimlerin devam ettiğini ve bu transferin de birkaç gün içinde netlik kazanacağını söyledi. Burak Yılmaz’ı alarak güçlerine güç kattıklarını belirten Ünal Zapotocny konusunda Beşiktaş yönetiminden indirim beklediklerini dile getirdi. Çek futbolcunun transferi için hatırı sayılır kişileri de devreye sokan Eskişehirspor bu transferi de yaparak savunmayı takviye etmek istiyor. Orta sahadaki sıkıntı için de Kırmızı Siyahlı takımın birkaç isim üzerinde durduğu belirtildi.

12.07.2009

Son haber..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:08
tomas gelse de defans sağlam olsaLOL bide sola birini aldıkmı bu sene inş. cok iş yapcaz
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:12
Sezgin sağ bek olarak düşünülse anlarım çünkü sağ ayağını iyi kullanıyor ama sol ayağı zayıf olan bir stoperden sol bek olarak yararlanmak doğru değil . GS Volkan Yaman'ı yollayacakmış maliyeti uygun olursa alınabilir aslında .

Zapo'nun ismide hergün yerel basında çıkıyor . Gerçek olma ihtimali yüksek gibi geliyor bana . Bana göre kaliteli bir sol bek alsak yeter ama Zapo'yu alacaksak bu kiralık olmamalı , olursa da satın alma opsiyonu ile kiralanmalı yoksa hiç bir anlam ifade etmez .
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:30
Sağ bek için Koray'ı keseceğini sanmam Rıza hocanın zaten üst düzey performans sergiliyor.Sezgin oynatılacaksa stoperde oynatılmalı
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:34
Alıntı yapılan ES_Kadir

Sezgin sağ bek olarak düşünülse anlarım çünkü sağ ayağını iyi kullanıyor ama sol ayağı zayıf olan bir stoperden sol bek olarak yararlanmak doğru değil . GS Volkan Yaman'ı yollayacakmış maliyeti uygun olursa alınabilir aslında .

Zapo'nun ismide hergün yerel basında çıkıyor . Gerçek olma ihtimali yüksek gibi geliyor bana . Bana göre kaliteli bir sol bek alsak yeter ama Zapo'yu alacaksak bu kiralık olmamalı , olursa da satın alma opsiyonu ile kiralanmalı yoksa hiç bir anlam ifade etmez .

volkan yaman cok yerinde bir transfer olur bence.
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:36
bazı arkadaslar yazmıs... bazı takımlar bizim 3 katımız transfer yapmıs diye cok transfer yapmak mı iyidir sizce yoksa iskeleti koruyup az ama nokta transferler yapmak mı? gecmiste surulerle oyuncu aldık ne oldu... Bunların sıkıntısını hep cekmedik mi? az ama adam gibi adam alsınlar
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:42
benim düşüncem transferde youla nın kalması bizim ligde kalma sigortamız oldu, üstüne alınan her futbolcu bizi daha üst sıralara tırmandıracaktır..
düşüncem alınan futbolcular tam kapasite oynarsa UEFA hedefi olan bir takım halinde ligte başarılı bir grafiğimiz olur..
bir endişem var o da youla nın geçen dönem oynarken kiralık konumundaydı ve kendinide göstermek için yüksek performansta oynadı, bu sene 3 yıllık kontratı olan rahat konumda bir youla olacak bu inşallah youlanın performansını düşürmez.
kale konusundada inşallah ivesa beni yanıltır ve başarılı bir sezona imza atar.
yönetimim başarılı transfer politikasının aynısını açık tribünün kapatılması içinde bekliyor umut ediyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır