eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 172173174175176 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Online Durum: Offline
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 13:25
Alıntı yapılan eseskolik

Alıntı yapılan yenirakı 26

arkadaşlar olayı abartmayalım bence üstünde her forma olana haddini bildirmeye kalkarsak,buna ne vaktimiz ne de ömrümüz yeter.eskişehir üniversite şehri bir sürü öğrenci var,o formalı dediğimiz kısmın çoğunluğunu bunlar oluşturuyor.bence toplu bi aktivite yapılmadıktan  sonra bir problem yok(zaten böyle bir şey yapılamıyorBig%20smile)biz bundan soraki nesile nasıl eses forması giydiririz diye düşünmemiz lazım.

ClapClap Evet evet yaz sezonu zaten liglerde başlamadı , o yüzden fazla abartmamak lazım zaten gezemezler normal şartlarda , minik eseslileri arttırmamız lazım geleceğin tribünleri onlar , küçük akrabalarımıza mümkün olduğunca eses muhabbeti yapıp ürünlerinden hediye edelim ki , onların hafızasında ilk esesimiz yer etsin Clap bi de araçlarımıza evlerimize eses ürünleri asalım ki görsünler gözleri alışsın Wink

Ne kadar güzel. İnsan okudukça içine huzur doluyor.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 01:51

su yeni ürünler cıksın bi dayı oğlunun (oğluna) yeni doğu bide arkadaşın kızına es es forması alıcam 

bu arada yeğenimin adı    ENES   Wink  VALLA COK BEĞENDİM aslında babası dan okadar akıllı bi hareket bekmezdim ama olsun 

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
26 YK 222 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Karaburun
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26 YK 222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 11:08
en büyük sıkıntımız orjinal ürünleri satın almıyor olmamız,esstore un ve sponsor markamızında bunda eksikliği var elbette diğer takımların store anlayışı bizden ilerde değil bu da ayrı bir gerçek maddi anlamdada rahat olmak gerekiyor ürünlerimize ulaşmak için ama bu sene talebin geçen sezonkinden farklı olacağına inanıyorum
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 11:11
Alıntı yapılan estuna

su yeni ürünler cıksın bi dayı oğlunun (oğluna) yeni doğu bide arkadaşın kızına es es forması alıcam 

bu arada yeğenimin adı    ENES   Wink  VALLA COK BEĞENDİM aslında babası dan okadar akıllı bi hareket bekmezdim ama olsun 

İlk defa dikkatimi çekti ENES (Erkek) - ESEN (KIZ) bundan sonra erkek yada kız herkes bu 2 ismi koysun torununa,çocuğuna Big%20smileÇok hoş valla.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 11:11
hepberaber bıgun lısanslı urun almaya gıtsek cok ıyı olur
hem katılım hem bırlıkberaberlık olur

Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 11:17
Benim Oğlumun Adı da dEStan hem Es var Hemde DESTANWink
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 11:40
kombine almayan taraftardan orjinal ürün almayı beklemek HAYALCİLİK tir.
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2009 saat 12:12
Ben öğrenci olduğum için kombine alamayacağım çünkü yılın 8 ayını Kıbrısta geçiriyorum.Orjinal ürünü çıktığı gün alıcam onu heryerde giyebilirim forma yada bayrak olsun.Ama kombineyi nasıl kullanayım.Şu anda orjinal 3 formam,anahtarlığım,sayısını bilmediğim atkılarım,bayrağım,kavatım,heşeyim Esstore orjinal,göğsümü gere gere kullanıyorum hepsinide.Kıbrısta kombineyi ne yapacağım.Biraz insaflı olupda bizlerede hak verin.Neden kombine almamak bu takımı tutmadığımız veya hiçbir ürününü almadığımız anlamına geliyor.Sayın abim.Yada yazınızın altına ÖĞRENCİLER MUAFTIR. yazabilirsiniz.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 00:42
Arkadaşlar yönetimden bilgisi olan var mı yada bir duyum alan,ürünlerimiz ne zaman geliyor ve bu sezon bu nevresim takımı ezikliğini inşallah atarız üstümüzden..Nevresim takımı çıkmadan ölücem sanırım.Sonrada ESES Mezar taşı beklerim artık.Tongue
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
  Alıntı chapman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2009 saat 01:16
ya nevresim takımı şart ben çocukken gsli almıştım hala onu kullanıyorum eziklik :(x( eses aşkı var içimde yanlış anlaşılmasın çocukken eses sevgisini öğretmediler tam anlamıyla bize
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 172173174175176 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır