eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 11:13
  ETO başkanı ve yönetimi  işi uzattı şimdide ipe un sermeye çalışıyorlar.

Bu şehrin ekmeğini yiyip suyunu içiyorsun,Eskişehirlinin sırtından kasanı dolduruyorsun vermeye gelince yok.Üstelik yalanda hazır " YASALAR İZİN VERMİYOR "

İsteme şekli doğru veya yanlış olabilir ama hiç kimsenin kulübü dilenci pozisyonuna sokmasına gönlümüz razı olamaz.

ETO başkanı ve yönetimi otobüsü alsın kendileri kullansınlar.

kalender
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 11:28
ETO'da bu işe karşı çıkan çok kişi varmış.(Niye olduğuda tam belli değil.Belki de Harun Karacan'a mualifler ve onu zor durumda bırakmak istiyor olabilirler.)
Zaten ne kadar çok kişi bir işe bulaşırsa o kadar karışır bu işler.
1-2 kişinin karar vereceği bir işe 100-150 kişi muadil olursa o iş sarpa sarar.
Sonuçta direkt para vermiyorsun,otobüs senin malın.Bir sorun olursa otobüsün üstündeki giydirmeleri çıkarır Ticaret Odasının gezi otobüsü yaparsın.Sonra bol bol gezersiniz.
Zaten kimse sorguluyormu sizin yurt içi yurt dışı fuar gezilerinizi.Yurt dışına iş gezisi diye çıkıp yaptığınız diğer işleri!!!!!
İnşaat fuarına lokantacı,elektronik eşyacı,
Tekstil fuarına ise inşaatçı,kabzımal gidiyor.Ne alaka.Var bir alaka.Ama neyse yazmıyalım.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 11:42
Alıntı yapılan hunter_26

Alıntı yapılan iskures

yılmaz hoca söz verdi de ne oldu? iki durumda bence aynı hiç bir farkı yok.

haklısın hoca zaten çok uyanık baktı bir sürü insan var stadda küfür mü yiyeyim dedi sadece başını salladı geçiştirdi birde üstüne kendisine tezahurat yapıldı , karacanda tabi bu konularda acemi ama bana kalırsa doğrusunu yaptı küfür yeme  pahasınada olsa , hoca herkesi uyuttu orda ,  açığın üstü kapanma hikayesi bu sezonda yalan oldu ...

Hoca proje istiyor, yönetim proje götürmedikten sonra adam kendisi çıkıp tenekemi gersin...
Hocaya sallayacağınıza biraz gözünüzü açın.Yönetim 2 senedir açığın üstünü kapatıyor ama hala ellerinde projeleri yok.Bu işler tasarıyla başlar.Siz ilk adımı atamayan yönetime değil, B.Başkanına sallıyorsunuz.Yönetim proje hazırlayıp götürse de beraber eleştirsek hocayı yapmadı diye...

Not:Ben bu yönetimde ne açığın üstünü kapatacak ne de kale arkası yapacak vizyon göremiyorum.Zaten bunları yapmak için tek yaptıkları kameralar önünde vaad etmek.Keşke halil ağa açığın üstünü kapatacaaz, asansörlü loca yapacaaaz, kale arkası yapacaaaz deyince oluverse...
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 12:10
Alıntı yapılan hunter_26

Alıntı yapılan iskures

yılmaz hoca söz verdi de ne oldu? iki durumda bence aynı hiç bir farkı yok.
haklısın hoca zaten çok uyanık baktı bir sürü insan var stadda küfür mü yiyeyim dedi sadece başını salladı geçiştirdi birde üstüne kendisine tezahurat yapıldı , karacanda tabi bu konularda acemi ama bana kalırsa doğrusunu yaptı küfür yeme  pahasınada olsa , hoca herkesi uyuttu orda ,  açığın üstü kapanma hikayesi bu sezonda yalan oldu ...
Yalnız o gün başkan ne dedi? "Ben bütün projelerini çizdirdim. Her şey hazır" demedi mi? O zaman her şey hazırsa Yılmaz Büyükerşen'in eline o gün tutuştursaydı projeyi. "Al hocam bu projemiz. Yarın başlayalım" deseydi. Yılmaz Hoca yapmıyorum derse yine çıkar bağırırdı "Yılmaz yapmıyor büyük taraftar!" diye. O zaman "rezalet!" diye Büyükerşen'e de bağrılırdı.

O gün her şey hazırdı da niye imza töreninden günler sonra şirketlerden proje çizilmesi istendi? Yönetim görevini yapmıyor ve hep yeni hedefler buluyor.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 12:15
başkan geçen yıl hedefimiz ilk 5 demişti,söylemekle olmuyor götürsün b.erşene projeyi ha yapmazsa çıkar tv ye gösterir benim projem buydu b.erşen e sundum şimdi sıra onda diye...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 12:19

Anadaolu da belediyenin destegi olmadan yapılan stad var mı? Yok. Neden?

Bu iş hocaya sallama veya kulüp yönetimine sallama konusu degil ,Bizden başka Kendi belediyesinden destek göremeyen başka şehir(hatta ilçe ) takımı var mı?
Bu takım bu şehirin takımı ,belediyede bu şehirin belediyesi.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 12:34
Bu yönetim bunu yapamaz arkadaşlar on senede açığın üstü anca kapanır satadı sadece hayel kurmakla yetiniriz.Burda herkes çoz yazdı çizdi bunu herkes biliyorki yönetimde şuanki ekip bunu yapabilecek kapasitede değil.

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 12:54
Alıntı yapılan ES ES ES

Bu iş hocaya sallama veya kulüp yönetimine sallama konusu degil ,Bizden başka Kendi belediyesinden destek göremeyen başka şehir(hatta ilçe ) takımı var mı?

Biz anlatmaktan bıktık siz anlamamaktan bıkmadınız.Büyükerşen proje bekliyor,yönetim projeyle gitmiyor.Artık uzun uzadıya yazmayacağım.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 13:30
valla ben hiç sanmıyorum başkanın proje hazırladığını falan yalan söylemekten başka birşey yapmıyor bu adamAngry
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 14:29
Alıntı yapılan Sephodyrm

Alıntı yapılan ES ES ES

Biz anlatmaktan bıktık siz anlamamaktan bıkmadınız.Büyükerşen proje bekliyor,yönetim projeyle gitmiyor.Artık uzun uzadıya yazmayacağım.

mehmet kardeş seni tebrik ederim daha  16 yaşında,hemde  ta Dogu Türkistan dan gerçekleri görmüşsün ben 37 yıldır Eskişehir de yaşamama ragmen ve sizin o kadar anlatmanıza  hatta ve hatta anlata anlata bıkmanıza  ragmen  hala bir türlü anlayamamışım.Kusuruma bakma kardeşim herkes senin kadar zeki olamıyor.
Kesin sen biliyorsundur şu şeçimlerden önce anemon da yapılan taraftarlarla Yılmaz hoca nın toplantısı yarım kalmıştı galiba, neden yarım kalmıştı onuda anlatabilir misin bi zahmet .
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır