eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
electric26 Liste gör
Yazar

haLiL
Online Durum: Offline
  Alıntı electric26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:19
Alıntı yapılan esesulan

ilhan şeşen adının sen koy filminde oynuyor.ve aynı zamanda ıssız adamda oynamış ada karakteriyle melis birkan bu filmde de başrol oyuncusu olarak oynuyor hatta köprü dizisinde de oynamış.aynı zamanda büyük bi hayranıyım:D:D:D:D

ve melis birkan aynı zamanda hemşehrimizzzSmile
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:58
Alıntı yapılan electric26

Alıntı yapılan esesulan

ilhan şeşen adının sen koy filminde oynuyor.ve aynı zamanda ıssız adamda oynamış ada karakteriyle melis birkan bu filmde de başrol oyuncusu olarak oynuyor hatta köprü dizisinde de oynamış.aynı zamanda büyük bi hayranıyım:D:D:D:D

ve melis birkan aynı zamanda hemşehrimizzzSmile
eed sette herkese anlatılardı yönetmenle yok adalar böle diildi söyledi falan süleyman cakır mezunuymus:D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 20:50
Hehey harika ya Big%20smile Sehrimize hayirli olsun Clap
Yukarı
canegemen Liste gör
Yazar

Egemen
Yer: ADANA
  Alıntı canegemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 08:48
O linki oraya ben koydum.Dün sanah saatlerinde perşembe günü yayın akışında 19:20'de eses kampüs vardı.Bugün baktım değiştirmişler.
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 20:42
Anlamadım gitti ya Es-Es ismini dğeiştirmişler Efes yapmışlar diziyi ne alakaysa. Sinir oldum. Sanki İzmir'de çekiliyor dizi. Bence topluca ATV ye mail atalım tepkimizi dile getirmek için.
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 03:23

yazık oldu ne güzel Adanalı gibi bizim de dizimiz çıkıyor demiştim. Ama yanılmışı(m)z

Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
Yer: Turkey
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 03:48
bende gecen gun baglarda gordum bi film cekiodular ama ne oldugunu bilmiyorum Smile
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 05:45
Alıntı yapılan Sonunda_kaydoldum

Alıntı yapılan Qwerty

valla bugün kanatlının önünde böle kameralarla perdelerle felan uraşıyolardı ama... xD

Yazdıklarına dikkat et msn de değilsin.

Sen önce insanlarla nasıl konuşacağını öğren ondan sonra uyarılacak bi durum varsa adam gibi uyarırsın ..''Centilmen Eskişehirspor Taraftarları '' bumuymuş ? Daha birbirimize hitab etme şeklini kavrayamadık ki ne centilmenliği yapacaz.
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 15:16

Dizi muhabbeti ilk başlarda Eskişehirli bir kenar mahalle çocuğunu anlatıyor şeklinde ortaya çıkmıştı.. Sonrası ünili gence döndü son tufa adıda efes olmuş diyolar.. anlamadım ne iş artık..

Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 15:20
Bize acilen "Green Street Holigans" tarzında bir film lazım. Yapılsa çok büyük gurur kaynağımız olur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır