eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 01:22
Çok iyi bir oyun kurucu ve defansın soluna yapılacak transferlerle bu takım ihya olur.Bu taraftarla iyi şeyler yapar.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 01:26

sıze bende katılıyorum.lovrek andersondan on gomlek ustun bır futbolcu belkı sans verılırse eskı formunu yakalar.manyıklı ama  rıza hoca elbette daha ıyı bılır.en azından denemelı

Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 01:32
Lovrek her bakımdan üstün bir futbolcu olabilir videolarda gördük ama hala lovrek için ''şans verilse'' kelimesi abes kaçmıyormu?Buna başka bir sebep bulun lütfen.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
esbilecik Liste gör
Yeni Yazar

eray
Yer: Bilecik
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 02:00
Alıntı yapılan hamdiozen

Lovrek her bakımdan üstün bir futbolcu olabilir videolarda gördük ama hala lovrek için ''şans verilse'' kelimesi abes kaçmıyormu?Buna başka bir sebep bulun lütfen.

dedikleriniz doğru şans verilse belki kendini gösterir bir patlama yapabilir ama arkadaşlar artık çok ama çok geç çünkü bu saatden sonra patlama yapsada kimi kesipde onu oynatabilirsin ki youla ve ümiti kesemessin bide batuhan alınırsa değil şans bulmak ilk 18 kişilik kadroya bile alınması zor
ona verilmesi gereken şans geçen sene verilmeliydi ama oda malesef olmadı ve rıza hocanın taktiridir ki geçen sene ona şans verilmedi . şimdi tek yol kaldı lovrekin başka kulübe satmak yada kiralamak bu yöntemlede yabancı kontenjanında da yer açmak ...
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 02:03
Yine duran top özürlüsü bir takım olacağız gibi gözüküyor 10 numara alınmazsa...Ölü topları canlandırcak bir oyuncuya sahip değiliz..Halbuki o kadar uzun adamımız varki iyi bir duran top ustası olursa yan toptan-frikikten-Kornerden çok goller bulabiliriz..
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
esbilecik Liste gör
Yeni Yazar

eray
Yer: Bilecik
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 02:07
bana göre takımızında oluşturulan iskelette bence bir orta saha elamanı (oyun kurucu 10 numara ) ve bir sol bek eksik bu bölgelerede yönetim kaliteli , yetenekli oyuncularla doldurursa işte ESESimin iskeleti kurulmuş olur. ozamanda şimşek çakmaya başlar ...
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 02:13
duran toplarda Burak oldukca iyi .. Antalya da iken forvet arkası oynuyordu yıldızı orda parlamıştı..  aradığımız 10 numara olabilir belki.. fakat sağ kanat olarak kullanılması da serdarın performansına bağlı bence.. bir sakatlık olursa ileri ikilide forvet oynayabilir cok yönlü bi oyuncu iyi oldu geldiği..
sevdan bir ateş...
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 02:21
Eldeki topculara baktıgımda bizim sistemimize klasik tarzda 10 numaranın uymıcagını dusunuyorum cunku Youla,Umit,Burak ve Bulent Kocabeyin defansa katkıları cok az olucak birde bunlara 10 numara eklenirse bizim kadromuz bunu kaldırmaz bunun yerine Fahri gibi daha geriden hem oyun kurup hemde top kesen 90 dk rakibe basan cift yonlu oyuncuya ihtiyacımız var.
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 02:29
Beyler batuhanın transferi ne durumda bilgisi olan varmı acaba?
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
iskoc26 Liste gör
Yazar

ismet koc
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 04:33
ilk 3 ilk 5 gibi sözler geciyor bende gercekten cok ümitliyim bu sene ama bekledigimiz kadar olurmu onu Allah bilir.. ama diyorsak ki sampiyonluk istiyoruz bu sekilde cok zor.. alınan futbolculardan bahsetmiyorum ama bir bakın hep transfer döneminin sonunu bekliyoruz gelisen durumlara bizans hocalarının istemediklerini kiralıyoruz.. batuhana da buraga da karsı degilim sözlerimden bu anlasılmasın keske batuhan da gelse diyenlerdenim ama sunu da biliyorum ki batuhan hep ne dedi ben esesi eses taraftarını cok seviyorum ama bejeke nin futbolcusuyum... ben artık ben gibi yaa su esesin sampiyonlugunu göreyim öleyim be kardesim öleyim dicek futbolcuların artmasını istiyorum.. altyapı cok önemli cıkmıyorsa da bir türlü alınanlar bonservisiyle alınsa onları bir eses asıgı yapmak bu muhtesem taraftar icin zor degil biz bunu basarırız yeterki artık yöneticilik yapılsın.. ümit geldi baskan iyi is yaptı denildi demiyorum abicim baskan hic bisey yapmadı gese ye para mı ödedik verebilirmiydi 2milyon gese bıraktı ümit inanınki bu güzel sehre bu muhtesem taraftara geldi baska hic birsey degil.. youla öyle taraftara sehre asık... artık akıllı politikalar istiyorum biz bunu hakettik yaa ben her maca geldim cogu deplasmana geldim ankarada ögrenciyim sırf icerdeki maclara baksan 30 yol parası 25 mac parası kimilerinde 50... 2 hafta macları kacırmadım 1 ay ac yattım ama bizansa karsı esesimi yanlız bırakmadım.. ben ögrenciyim abi yemedim icmedim yaptım bunları haketmiyormuyuz 30bin kisilik stadı 15ten 20den dolduralım cok iyi gelirimiz olsun hem, haketmiyormuyuz bu sezon ne kadar kar ettik adam gibi acıklansın, haketmiyormuyuz tabata gibi futbolcular bize de bulunsun gelsin sampiyonluga oynayalım... haketmiyormuyuz.. bizansın istemediklerini kiralamakla cebinden bir kurus vermekle yöneticilik baskanlık olmuyor böyle baskanlıgı bende yaparım 1kurus harcamadan yüregin varsa at ortaya su gün 10 trilyon zamanla forma gelirleri stad gelirleri al paranı yavas yavas hibe et demiyoruz.. yüregin varsa yaptır yap 30 bin kisilik stad akıllı bir anlasman olsun.. biraz aklı olan biraz parası olan bu kadar tribün reklam forma satısı lig iddaa tv gelirleriyle gercekten yapar bunları 5 sene sonra da adını yazdırır altın harflerle sampiyon ESES yazısının altına...
mecnun bileydi ESES sevgisini.. severmiydi leyla zillisini!! : ))
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,334 saniyede hazırlanmıştır