eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 12:42
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan kadirgulen

Zapo, sözleşmesine göre Beşiktaş'tan senelik 1.5-1.75 m euro civarı bir rakam alıyor. Yorumlarımızı buna göre yapalım.
  kiralık olarak gideceği takım zaten yıllık alacağı paranın bir kısmını vericek. geri kalan kısmını gene beşiktaştan almaya devam edicek. süper ligte hiç bir takım ona o parayı vermez. beşiktaşın amacı yabancı kontejanını boşaltmak olduğu için bunu göze almış durumdalar.

Onur,
Kiralama bedelini ve futbolcunun alacağı rakamı (indirim yapılmış hali) alt alta koyarsan aşağı yukarı benim belirttiğim rakama denk gelir zaten.
KKŞ
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 12:45
Alıntı yapılan kadirgulen

Onur,
Kiralama bedelini ve futbolcunun alacağı rakamı (indirim yapılmış hali) alt alta koyarsan aşağı yukarı benim belirttiğim rakama denk gelir zaten.
  hocam zapo nun durumu biraz daha farklı. beşiktaş aldığı yabancı oyuncularla sözleşme imzalayamaz konumda. bu yüzden dertleri zaponun sözleşmesini başka bir klüpte göstermek bir an önce. fazladan bir kiralama bedeli vereceğimizi sanmıyorum bu yüzden. hatta madem batuyu istiyorsunuz zapoyuda alın bile demiş olabilirler. yıllık ücretide sanırım yarı yarıya paylaşılabilir. tabi bunlar kesin bilgi değil benim tahminlerim olayları takip ettiğim kadarıyla.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 12:46
Alıntı yapılan güven

[QUOTE=LeeSuger]
Hasan abi youla başlığına eklemiş ;

[QUOTE=KuRBaN]http://www.facebook.com/video/video.php?v=100991284626&saved#/video/video.php?v=100991284626&ref=nf

Kaçıranlar Youla ile ilgili kısmı buradan izleyebilirler.

Ya arakdaşlar videonun Tam 31. Saniyesinde Youla'nın arkadaşı çıkıyo videoda Cisseydi Sanırım Üstünde Eskişehirspor Eşofmanı Gibi bişi var Youlanın arkadaşını aldıkta benimmi haberim yokLOLConfused
KaanOZTRK
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 12:50
Kamptaydı zaten kendisi denenmek için katıldı ama beğenilmemiş. Sinan'da dün kamptan ayrılmış
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 13:46
Alıntı yapılan esk165

Eğer gelirse yine kiralık gelecek ve yine bizim futbolcumuz olmayacak. Bu sene yine kiralık futbolcularala oynayacağız.

emlakçının birine git elinde kaç tane kiralık var? diye sor bizim takımdaki kiralık futbolcu sayısından azdır eminim..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 13:47
Zapo çok büyük olasılıkla Kasımpaşa'da arkadaşlar. İstanbul dışına gitmek istemiyor kendisi. Zaten gitse G.Antep'e gidecekmişti. Menejeri bekleniyormuş. Menejeri geldikten sonra imzalar Kasımpaşa'ya...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 14:04
yaptığımız taransferler ragıp, ümit ,burak geçen sezon fazla forma şansı bulamayan futbolcular..inşallah bi aksilik olmazda burda oynarlar.
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 15:21
Vucko-Nadareviç-El Saka-Sezgin dört tane stoperimiz var zaten zapo çok iyi bir stoper ama maliyeti yüksek... Onun yerine ilgimizi (sol bek- Oyun kurucu - sol kanada Kocabey'e alternatif)
bu 3 mevkiye yoğunlaştırsak daha iyi olur diye düşünüyorum... Son durumu bilmemekle beraber Ferdi Elmas şu anda serbest sol kanat için iyi bir alternatif olur... keza çok para istimiyorsa Fahri Tatan da orta sahamız için iyi olur... Tabi yine de ümidim poljak- lovrek ve andersonun kontenjanı boşaltması ve bu mevkilere kaliteli yabancılar alınması...

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 15:34
Alıntı yapılan tepebaşılı26

emlakçının birine git elinde kaç tane kiralık var? diye sor bizim takımdaki kiralık futbolcu sayısından azdır eminim..
Yani bu emlakçının hiç kiralık dairesi yok muymuş? Takımımızdaki kiralık futbolcu sayısı 1 tanedir. O da Burak Yılmaz'dır.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ultras Liste gör
Yazar

şahin
Yer: Yıldıztepe
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 15:41
tepebaşılı abi orada Espiri yapmış ama herkez herkeze bi agız payı vermek istiyo bu sitede nedir bu hırs hepimiz Eskişehir liyiz herkez birbirine muhalefet anlamış değilim..
dostmu dedin sen:@:@
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır