eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 23:51
işte bende onu diyorum arkadaşım sol bek e oyuncu bakıldığını duymadım büyük ihtimal yine sezgin orada oynayacak
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 23:59
Önceki sayfalarda bahsi geçti mi bilmiyorum ama bizimle de ismi anılan FBli Gürhan Antalya ile anlaşmış.
KKŞ
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 00:03
Alıntı yapılan atilla

Rıza Çalımbay bahsettiğiniz Atilla transferi konusunda yönetimin elinden sakatlık kozunu almamıştır. Aksine "Doktor raporunu görmedim fakat sakatlık durumu varsa sözleşme imzalamayız." diyerek bu kozu daha da etkin bir biçimde kullanmıştır.

Futbolcu alacakları konusunda "yönetim üzerine düşeni yapmalı" diyerek kötü bir şey yapmamıştır bana göre. Çünkü o açıklamalar yapıldığında ligde kalmayı garantilemiştik. Devre arasına dönersek yönetim "çok iyi,kaliteli oyuncular alacağız" derken Rıza Hoca "İmkanlarımız ölçüsünde kadromuzu güçlendireceğiz" demişti. Yani Rıza Hoca parasal konuda sıkıntı yaşamak istemiyordu. Ama yaşandığında elinden geldiğince futbolculara yardımcı olduğu söyleniyor. "Futbolcuya harçlık vermek teknik direktörün görevi değil" demişsiniz. Yönetim görevini yerine getirmediğinde Rıza Çalımbay bu takımı "umursayarak" futbolcuları takımda tutmaya çalıştı. Belki de o harçlıklar verilmeseydi futbolcular Antalya, Konya gibi kritik maçlar öncesinde antremana çıkmayacaktı ve Bankasya yoluna düşecektik. Ayrıca bu durumu dışarıya duyuran kendisi değildir diye düşünüyorum. Eğer dışarıya "Ben futbolculara harçlık verdim." diyecek biri olsaydı bunu basın toplantılarında söylerdi ve ulusal basın yoluyla ülke çapında prim yapmaya çalışırdı.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 00:31
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ekrem yetim

burak'ta tamam aydın yılmaz ve fahri tatan kaldı benim favori isimlerim

Burak'ın alınması ile Aydın'a gerek kalmadı. İkisi de aynı mevkini adamı. Aynı mevkide iki adam lüks olmaz mı?

Ben de 2 sezondur yönetimin transfer politikasını çok beğeniyorum. Bu maddi şartlarda yapılabilecek en iyi transferler yapılıyor.

bu mesajı hiç unutma dostum.
aydın yılmaz parladığı zaman keşke onu da alsaydık diyeceksin
bu mesajımdan burak yılmaz'ı kötülediğim anlaşılmasın
ama aydın yılmaz gerçekten kaçırılmayacak topçu
bu sene veya en geç 2011 de türkiyenin en iyi sağ kanadı diye konuşulursa kimse şaşırmasın-üzülmesin

Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 00:35

Alıntı yapılan banner

burak'ta tamam aydın yılmaz ve fahri tatan kaldı benim favori isimlerim

Burak'ın alınması ile Aydın'a gerek kalmadı. İkisi de aynı mevkini adamı. Aynı mevkide iki adam lüks olmaz mı?

Ben de 2 sezondur yönetimin transfer politikasını çok beğeniyorum. Bu maddi şartlarda yapılabilecek en iyi transferler yapılıyor.

bu sene veya en geç 2011 de türkiyenin en iyi sağ kanadı diye konuşulursa kimse şaşırmasın-üzülmesin

Kesinlikle altına imzamı atarım. Aydın Yılmaz 2 seneye kalmaz Türkiyenin , milli takımımızın en iyi sağ açığı olacak.Ayrıca Burak kanat oyuncusu değil santrafor bir oyuncudur.Burakın Beşiktaş ve Fenerbahçe'de tutunamamasının sebebi de buralarda sağ açık oyuncusu olarak oynamış olmasıdır. Ne zaman ki Manisa ve Antalya'da santrafor olarak oynadı o zaman gollerini sıraladı.
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 00:48
son bir bomba kaldı O da İBRAHİM AKIN olsun sol kanata hem genç hemde süper yetenekli 
sağ kanat BURAK YILMAZ forvet ÜMİT KARAN -YOULA   sol kanat  İBRAHİM AKIN  bska takım varmı acaba böyle hücüm hattına sahip SERDAR ÖZBAYRAKTAR  BÜLENT KOCABEY BÜLENT ERTUĞRUL  RAGIP BASDAĞ da orta saha da gecen sene cok iyi maçlar cıkardılar bu sene daha fazlasını yapacaklardır  defansımızıda ele alırsak KORAY AVCI alternatigi ÖZGÜR BAYER
sol bek SEZGİN COŞKUN veya MURAT ÖNÜR  dfans orta NADAREVİÇ VE VUCKO belki bir oyuncu dha alınabilir VEYSEL SARI  yeterli olacaksa alınmayabilir  gerçekten cok mükembl bir kadro oluştu derim ben sol kantla belkı defans biraz eksi tarafımız
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 00:51
 Giani Stelian Kiriţă bizde olabilseydi güzel olurdu yaa.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 00:57
Eskişehirspor hem Aydın Yılmaz'ı hem de Burak Yılmaz'ı kadrosunda tutabilecek kadar çok parası olan bir takım değildir. Dediklerimden Aydın Yılmaz kötü futbolcudur anlamını çıkaranlara da diyecek birşey bulamıyorum. Biz Burak'ı sağ kanat için aldık ve bizde orada oynayacak.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 01:05
Alıntı yapılan banner

Eskişehirspor hem Aydın Yılmaz'ı hem de Burak Yılmaz'ı kadrosunda tutabilecek kadar çok parası olan bir takım değildir. Dediklerimden Aydın Yılmaz kötü futbolcudur anlamını çıkaranlara da diyecek birşey bulamıyorum. Biz Burak'ı sağ kanat için aldık ve bizde orada oynayacak.

İşte sağ kanatta oynarsa o zaman üzülerek söyleyim tarihimizin en kötü transferi olur Burak ,top sürmesi olmayan ,top geldiğinde diziyle kontrol eden bir adam Burak... Ancak Batu'nun yerine oynarsa iddia ediyorum sakatlık falan olmadığı sürece önümüzdeki sezon 15 golü var en az...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2009 saat 01:18

aydın yılmazı bonservisiyle alabiliyor olsaydık zaten burak kiralanmazdı. ha ikisinide kiralayalım diyorsanız israftan başka birşey olmaz.

ayrıca burak batu tipinde bir ileri uç oyuncusu değildir. ya ikili forvet arkası yada sağ açık olarak oynar. fenerdeki performansı pek iyi olmayabilir ama top sürmesi gayet başarılıdır ayrıca uzaktan attığı şutlarda etkilidir. sadece fiziksel olarak zayıf. kaldıki bizde çizgiye hapsolmuş sağ açık gibi oynamıyacaktır. büyük ihtimal orta sahaya daha yakın sağ iç konumunda olur. gençlerden burhanı alamadığımıza göre burak gibi bir oyuncuyu kiralamak en mantıklısıdır. antalya manisa ve belli bir süre beşiktaşta oynadığı oyunu oynarsa bize yeterli olur.

artık ben bir sol bek transferi istiyorum. ergün teber konusunda gençlerle görüşmek lazım. mutlaka bi bonservis bedeli isteyecekelrdir ama anlaşma yolu bulnabilir. sol açığada alternatif olarak ferdi elmas düşünülebilir ama maliyeti fazla olucaksa gerek yok.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır