eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:18
Alıntı yapılan KuRBaN

Engin Abi, bu yönetime karşı olan tutum malesef tamamiyle yönetimin suçudur. Taraftar her zaman Eses'in iyiliğini ister. Bundan şüphe duyandan ben bizzat şüphe duyarım. Transferler hakkında sadece umarım iyi olur temennisinden başka birşey söyleyemeyiz şimdilik. Sahaya çıkar, topunu  oynar, oynamaz ona göre yorum yapılır orası ayrı konu. Yalnız ne tesadüftür ki, Ümit, Ragıp ve Burak, üçü de geçen sene doğru düzgün top oynamamış futbolcular.
Haklısın... Bu ortamı tabiki yönetim yarattı... Ben de çok eleştirdim yönetimi... Sadece şu aşamada mevcut mali yapımıza bakarak alınan isimlerin iyi olduğunu düşünüyorum... Umarım bizi yanıltmazlar... Bizim taraftar azıcık içinde ruh barındıran futbolcuyu oynatır, canlandırır, umarım alınan futbolcularda ESESin büyüklüğünün farkına varıp top oynarlar... Yoksa bizans zihniyeti ve İstanbul şakşakçılığı halen akıllarındaysa zidane gelse barınamaz aramızda... Yıllardan beri gelen başarısızlıklar, kötü yönetimler, fos transferler hepimizi temkinli ve ümitsiz bir hale getirdi... Ama bu seneden itibaren üstümüzdeki ölü toprağımızı atıp özlenen ESES olacağımıza artık inanmak istiyorum... Elde kağıt kalem ligte kalma hesapları yapmaktan, Play-offlarda eli böğründe maç izlemekten, taraftarın itip kakarak sahamızda maç kazandırmasından yoruldum, sıkıldım... Arkamızı koltuğa yasladığımızda rahat rahat maç izleyeceğimiz yenilse bile alkışlanan korkutan ve korkulan  bir ESES dileğiyle...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:18
Halil Ünal transferde her zaman başarılı olmuştur. Ama onların parasını vermekte sıkıntı çekebilir.Kurumsal anlamda başarısızdır. Futbolu hala 30 sene önceki futbol sanmaktadır. Biz bir sene şampiyon oluruz ertesi sene  küme düşeriz bu zihniyetle. Olayın aslı bu.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:19

Transferler beğenilir veya beğenilmez herkes kendi fikrini söyler sahada da takımını destekler.Ben şahsen transferleri olumlu buluyorum,iş yönetime gelince değişir konu başka boyutlara taşınır,lige çıkalı 2 sene oldu naptı bu yönetim diye sorarlar adama krediyle,borçla,taraftarın sırtından klüp yönetilmez.Dua edelim hersene yaşadığımız krizi icraaları temlikleri yaşamayalım,bu sene takımımızı destekleyelim ama yönetimide protesto etmekten geri kalmayalım.Umarım yanılırım ama bunlar böyle kulüb yönetmeye devam ederlerse ağzımıza okuyacaklar iş işten geçmiş olucak

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:21
Malesef halktan topladığı vergiyle kalkınmaya çalışan bir ülke de, taraftarın sırtından ekonomisini geçindirmeye çalışan yönetimle yaşıyoruz. Acı ama bir o kadar da gerçek.
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:30
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Alıntı yapılan ekinoks_26

Güçlü bir kadro ile yola çıkacağız bu yıl.Yapılan transferler olumlu ve takımda forma savaşı başlatacak değerli oyuncular.Bu transferleri gerçekleştiren yönetime teşekkürler.Belki bazı arkadaşlar yönetimi eleştirip yanlışlarını arayacaktır;ama yönetim de mutlaka güçlü bir ESKİŞEHİRSPOR yaratma arzusunda.Gün artık birlik günü,bırakalım kırgınlıkları el ele eski büyük ESKİŞEHİRSPOR efsanesini geri getirelim.Dün ulusal basında Sivasspor T.D.Bülent Uygun'un açıklamasını okumuşsunuzdur.''Bu yıl işimiz daha zor.Anadoludan bizimle dahil 5 takım şampiyonluk kovalayacak düzeye geldi.Eskişehirspor,Bursaspor,Kayserispor ve Ankaragücü de bu yarışta olacaktır.''Haydi el ele gelsin o büyük gece.EN BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR...
Bazen yönetimin forumdan nick aldığını düşündürecek mesajlar görüyorum....Kusura bakmayın ama taraftar gaza gelip bu yönetime şak şak yapmayacak..önce geçen seneniin bilançosu açıklanacak...........Şahsım adına transferlerde tatmin edici değil.......
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:33

Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Güçlü bir kadro ile yola çıkacağız bu yıl.Yapılan transferler olumlu ve takımda forma savaşı başlatacak değerli oyuncular.Bu transferleri gerçekleştiren yönetime teşekkürler.Belki bazı arkadaşlar yönetimi eleştirip yanlışlarını arayacaktır;ama yönetim de mutlaka güçlü bir ESKİŞEHİRSPOR yaratma arzusunda.Gün artık birlik günü,bırakalım kırgınlıkları el ele eski büyük ESKİŞEHİRSPOR efsanesini geri getirelim.Dün ulusal basında Sivasspor T.D.Bülent Uygun'un açıklamasını okumuşsunuzdur.''Bu yıl işimiz daha zor.Anadoludan bizimle dahil 5 takım şampiyonluk kovalayacak düzeye geldi.Eskişehirspor,Bursaspor,Kayserispor ve Ankaragücü de bu yarışta olacaktır.''Haydi el ele gelsin o büyük gece.EN BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR...
Bazen yönetimin forumdan nick aldığını düşündürecek mesajlar görüyorum....Kusura bakmayın ama taraftar gaza gelip bu yönetime şak şak yapmayacak..önce geçen seneniin bilançosu açıklanacak...........Şahsım adına transferlerde tatmin edici değil.......
Bir yorumu kabul eder ya da etmeyebilirsin.Ama burada yorum yapan ben,kimsenin uşağı ya da satılmışı değilim.Sizler yokken biz bu takımla büyüdük.Eleştiriniz de saygılı olun,,,
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
abadim Liste gör
Yeni Yazar

kadir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:41
Biraz önce ligtv ana haberinde Batuhana bağlandı,Traneferini sordu oda beşiktaş olmazsa yurtdışına gideceğini eskişehirsporla görüştüğünü ve anlaşamadığını geçen sezondan da alacak parasının olduğunu söyledi
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:50
Kaleci : İvesa , Atilla , Kayacan
Sol bek : Murat Önür , TRANSFER
Stoper : El Saka , Vucko , Nadarevic , Sezgin
Sağ bek : Koray Arslan
Ön libero : Doğa Kaya , Bülent Ertuğrul , Ragıp Başdağ , Veysel Sarı
Sağ kanat : Serdar Özbayraktar , Burak Yılmaz , Özgür Öçal
Sol kanat : Bülent Kocabey , TRANSFER
Oyun kurucu : Selçuk Alibaz , Adem Sarı , TRANSFER
Forvet : Ümit Karan , Youla , TRANSFER

+ PAF'tan gelecek oyuncular da var Tarık Mayhoş , Alper Potuk gibi . Forvete alacağımız oyuncu pivot tipi olursa iyi olur. Oyun kurucumuz güçlü ve savaşçı olursa süper olur . Kocabey'e bir alternatifte lazım . Murat'tan başka gerçek anlamda sol bekimiz yok .

Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:56
Kadir bey güzel bir çalışma olmuş... Yalnız Burak Yılmaz !.90lık boyuyla pivot santrafor gibi de oynayabiliyor...
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:59

[QUOTE=ES_Kadir] Kaleci : İvesa , Atilla , Kayacan
Sol bek : Murat Önür , TRANSFER
Stoper : El Saka , Vucko , Nadarevic , Sezgin
Sağ bek : Koray Arslan  ,?????????
Ön libero : Doğa Kaya , Bülent Ertuğrul , Ragıp Başdağ , Veysel Sarı
Sağ kanat : Serdar Özbayraktar , Burak Yılmaz , Özgür Öçal
Sol kanat : Bülent Kocabey , TRANSFER
Oyun kurucu : Selçuk Alibaz , Adem Sarı , TRANSFER
Forvet : Ümit Karan , Youla , TRANSFER

Evet ama sanırım burda 4 veya 5 transfer gösteriyor.Yönetim bence 2 transferle,bu sene transfer sezonunu kapatıcak.

bi Oyun kurucu bi de sol kanat alıcak sanırım belki bi de bek alır.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,633 saniyede hazırlanmıştır