eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 19:35
Güçlü bir kadro ile yola çıkacağız bu yıl.Yapılan transferler olumlu ve takımda forma savaşı başlatacak değerli oyuncular.Bu transferleri gerçekleştiren yönetime teşekkürler.Belki bazı arkadaşlar yönetimi eleştirip yanlışlarını arayacaktır;ama yönetim de mutlaka güçlü bir ESKİŞEHİRSPOR yaratma arzusunda.Gün artık birlik günü,bırakalım kırgınlıkları el ele eski büyük ESKİŞEHİRSPOR efsanesini geri getirelim.Dün ulusal basında Sivasspor T.D.Bülent Uygun'un açıklamasını okumuşsunuzdur.''Bu yıl işimiz daha zor.Anadoludan bizimle dahil 5 takım şampiyonluk kovalayacak düzeye geldi.Eskişehirspor,Bursaspor,Kayserispor ve Ankaragücü de bu yarışta olacaktır.''Haydi el ele gelsin o büyük gece.EN BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR...
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
esesli26onair Liste gör
Yazar

burak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 19:40
Burhan batuhan ve  Özgür gelirse transfer sezonu kapatılmalıdır bence.
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 19:41
Alıntı yapılan ekinoks_26

Güçlü bir kadro ile yola çıkacağız bu yıl.Yapılan transferler olumlu ve takımda forma savaşı başlatacak değerli oyuncular.Bu transferleri gerçekleştiren yönetime teşekkürler.Belki bazı arkadaşlar yönetimi eleştirip yanlışlarını arayacaktır;ama yönetim de mutlaka güçlü bir ESKİŞEHİRSPOR yaratma arzusunda.Gün artık birlik günü,bırakalım kırgınlıkları el ele eski büyük ESKİŞEHİRSPOR efsanesini geri getirelim.Dün ulusal basında Sivasspor T.D.Bülent Uygun'un açıklamasını okumuşsunuzdur.''Bu yıl işimiz daha zor.Anadoludan bizimle dahil 5 takım şampiyonluk kovalayacak düzeye geldi.Eskişehirspor,Bursaspor,Kayserispor ve Ankaragücü de bu yarışta olacaktır.''Haydi el ele gelsin o büyük gece.EN BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR...
Bazen yönetimin forumdan nick aldığını düşündürecek mesajlar görüyorum....Kusura bakmayın ama taraftar gaza gelip bu yönetime şak şak yapmayacak..önce geçen seneniin bilançosu açıklanacak...........Şahsım adına transferlerde tatmin edici değil.......
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 19:50
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Bazen yönetimin forumdan nick aldığını düşündürecek mesajlar görüyorum....Kusura bakmayın ama taraftar gaza gelip bu yönetime şak şak yapmayacak..önce geçen seneniin bilançosu açıklanacak...........Şahsım adına transferlerde tatmin edici değil.......
  yönetim konusunda şüpeleriniz olabilir bunları zaten çoğu forum kullanıcısı taşıyor ama hangi transferleri yapsaydık sizin için daha iyi olurdu merak ettim.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 19:58
Messi var ister misiniz?Yanında da bonus olarak Bojan Krkic'i veriyorlar.

Ronaldinho'dan memnun değil Milan,onu alalım ister misiniz?Lütfen ama,burada zaten kimse yönetime iyi demiyor.BET konusunda demediğimiz kalmadı.Biraz mantıklı yazalım,birbirimizi tahrik etmeyelim.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:02
Kusura bakmasın ben yönetimden memnun değilim kendi fikrim hiçbir zamanda güvenmem takımıma destek olurum,yönetimede protestomu yapar giderim
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:02
Yönetimin bir  takım yanlışlarını zaman zaman bu  forumdan biz de dile getiriyoruz ancak bazı arkadaşlar at gözlüğü takmış yönetim ne yaparsa beğenmemek üzerine kurulmuşlar... Şu ana kadar yapılan transferler gayet başarılı... Ragıp iyi bir orta saha, Ümit tartışılmaz... Atilla yedek bir kaleci için iyi... Veysel ve Adem geleceğe yatırım... Burak da genç yaşına rağmen kalitesini kanıtlamış bir futbolcu...
Bazı arkadaşlar lovrek ve poljak konusunda trilyonlar harcandı diyor... Müjdat bey (Banner) maliyetlerini yazmış bu oyuncuların ikisi toplamda 1 trilyona bile alınmamış Bakarsanız Her takımda bu tip yanlış transferler vardır... Bizle çıkıp transfere trilyonlar harcayan Kocaelinin hali ortada... 
Geçen senenin başında hemen hemen her yorumcu ESESi düşecek takımların başında gösterdi... Ama ne oldu... Hakem hatalarına rağmen ligi 11. tamamladık... Tabiki bu başarının 1. mimarı Rıza Hocadır ve taraftarımızdır...  ve sonra futbolcular.... ama yönetimde hatalarıyla sevaplarıyla bu sezonu başarılı atlatmıştır... Halil Ünal beyi tanımam, Avukatı da değilim geçmiş mesajlarıma bakarsanız zaman zaman ben de çok eleştirdim kendisini... Ama Sezarın hakkı da Sezar'a... Şu ana kadar aldığımız oyuncular gerçekten ilk 11'de Direkt oynayacak(Ragıp, Ümit, Burak) transferler... geçen sene başarılı performans gösteren oyuncularımız da halen bizimle( Youla, Kocabey, Nadareviç, Koray...) takımın iskeletini bozmadan yeni takviyelerle güçlendik... Felaket tamtamlarını çıkarmaya gerek yok... Ben bu transferleri gördükten sonra... iyi bir orta saha alacağımıza inanıyorum... Tabiki herkesin görüşü makbüldür, kendine göre doğrudur ancak...  Lütfen arkadaşlar eleştri yaparken dozu kaçırmayalım... Gönül isterdi ki tRilyonlarımız havada uçuşsun ama ne yazık ki yok... Bu sene hem borçları temizleyip hem de iyi bir kadro kurarsak eminim ki 2 sene sonra en üst sıraları hedefleyen bir ESESimiz olacaktır... Hep destek... Tam destektir bize yakışan....   
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:06
Engin Abi, bu yönetime karşı olan tutum malesef tamamiyle yönetimin suçudur. Taraftar her zaman Eses'in iyiliğini ister. Bundan şüphe duyandan ben bizzat şüphe duyarım. Transferler hakkında sadece umarım iyi olur temennisinden başka birşey söyleyemeyiz şimdilik. Sahaya çıkar, topunu  oynar, oynamaz ona göre yorum yapılır orası ayrı konu. Yalnız ne tesadüftür ki, Ümit, Ragıp ve Burak, üçü de geçen sene doğru düzgün top oynamamış futbolcular.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:13

Yiğidi öldürüp hakkını vermek lazım.Sadece eleştirmiyoruz.Doğrularını da söylüyoruz.Gerçekten transferde oldukça başarılı yöneticilerimiz.Umarım bu başarılarını diğer bir çok alana da yayarlar

Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 20:17

Transferler beğenilir veya beğenilmez herkes kendi fikrini söyler sahada da takımını destekler.Ben şahsen transferleri olumlu buluyorum,iş yönetime gelince değişir konu başka boyutlara taşınır,lige çıkalı 2 sene oldu naptı bu yönetim diye sorarlar adama krediyle,borçla,taraftarın sırtından klüp yönetilmez.Dua edelim hersene yaşadığımız krizi icraaları temlikleri yaşamayalım,bu sene takımımızı destekleyelim ama yönetimide protesto etmekten geri kalmayalım.Umarım yanılırım ama bunlar böyle kulüb yönetmeye devam ederlerse ağzımıza okuyacaklar iş işten geçmiş olucak

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır