eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 19:35
Alıntı yapılan İzzet26

Kaç gündür satışların ne durumda olduğunu sorup duruyorum bilen biri varmı diye ama bir cevap veren olmadı bilgisi olan lütfen paylaşabilirmi acaba satışların son durumu nedir yada tahminen şuana dek nekadar satılmıştır ??

Tek bildiğim kombine aldığım gün 300 adet kombine alınmış olmasıydı. ETİ de çalışan bi abimde şimdilik, yaklaşık olarak 85 kişinin kombine için ismini yazdırdığını söyledi. Başka bi bilgim yok.
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:39
arkadaşlar bursada olduğum için bilmiyorum
kombinelerin satış noktaları nereler
bilgi alabilirmiyim
eskişehire gelicem yakın zamanda kombine için
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:49
Alıntı yapılan ekrem yetim

arkadaşlar bursada olduğum için bilmiyorum
kombinelerin satış noktaları nereler
bilgi alabilirmiyim
eskişehire gelicem yakın zamanda kombine için
aktif aş. (atatürk cad.iki eylül caddesi)
gökmeydanlı sarı
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:54
Geçen seneki sayıya ulaşılması imkansız.........çünkü kimse bu yönetime inanmıyor ve güvenmiyor.sayın Karacan ında otobüs olayında aynı güvensizlik yatıyor..eğer yönetim sağlam olsa şehrin dinamikleri Eskişehirspor için daha kolay harekete geçirilir.........Onun için
YÖNETİM İSTİFAAAAAAAA................
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:59
Ben kombine alamayacağım bunun iki sebebi var _;
1-Şu ana kadar işsizdim ayın 15 inde işe başlayacağım (asgari ücret-3aylık geçici)
2-Nasipse daha önce gidemediğim vatani görevimi yapacağım Aralıkta

Ama hafta tatilim veya vardiyam denk geldiği zaman kaçırmayacağıma emin olabilirsiniz... Zira daha önce çalıştığım yerde işten kaçmıştım İstanbul daki play-off lar için tabi iş yerinde olay olmuştu savunma falan yazdım sonra da şutladılar zaten :S
Neyse bizde biletlerle sıcak para sokarız kulübe =)
Bir de dikkatimi çekti forumda 1000 li rakamlarda kombine yok 1965 numaralı hariç :S  
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 23:03
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Geçen seneki sayıya ulaşılması imkansız.........çünkü kimse bu yönetime inanmıyor ve güvenmiyor.sayın Karacan ında otobüs olayında aynı güvensizlik yatıyor..eğer yönetim sağlam olsa şehrin dinamikleri Eskişehirspor için daha kolay harekete geçirilir.........Onun için
Eğer bu sitenin müdavimi olupta,yaklaşık 6000 kişilik aileden fert iseniz ve mabetde iseniz,ve durumunuz müsait olupta boş gürültü yapanlardansanız,sadece gölge olmayın...
Geçtiğimiz sezon çok yırtındık soyuluyoruz diye ama alanlar sanırım yine aynı kişilerdi.Kombinemizi alalım konuşmaya hakkımz olsun...
Eğerki sitemizde 100 lerde geziyorsa kombine adeti,sponsorların paralarıyla alıp dağıttğı yada sponsor olarak klübün o firmalara verdiği kombinelerden size neeOuch
Laf değil iş üretelimSmile

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 23:13
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Eğer bu sitenin müdavimi olupta,yaklaşık 6000 kişilik aileden fert iseniz ve mabetde iseniz,ve durumunuz müsait olupta boş gürültü yapanlardansanız,sadece gölge olmayın...
Geçtiğimiz sezon çok yırtındık soyuluyoruz diye ama alanlar sanırım yine aynı kişilerdi.Kombinemizi alalım konuşmaya hakkımz olsun...
Eğerki sitemizde 100 lerde geziyorsa kombine adeti,sponsorların paralarıyla alıp dağıttğı yada sponsor olarak klübün o firmalara verdiği kombinelerden size neeOuch
Laf değil iş üretelimSmile
 .........
..........
.............

..........

1) bu site 6000 olabilir ama aktif yazan 200-300 kişiyi geçmez.......yani bu site tüm taraftarı temsil etmez..Ama bu sitede yazan bazı kişiler tüm tarftar burada sanıyor....
2)Kombineciyim......geçen sene 1120 tl verdim 65 lilerdeydim.....
3)gözlemimi yazdım..çevremdeki insanların yoğunlukala görüşü bunlar..ki bence haklılar da.......
4)kombine almadan da konuşurum param yok kombine alamasam susacam mı
5) ben hiç sponsor kombinesi almaktan bahsetmedim ki..zaten kullanmayı bırakın görmedim bile
6) şehrin dinamikleri sadece  ve sadece bilançoyu açıklayamayan ve şaibe dolu yönetim kaynaklıdır..tüm bunlar nedenli YÖNETİM İSTAFAAAAAAA.

ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
ultras Liste gör
Yazar

şahin
Yer: Yıldıztepe
  Alıntı ultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 23:21
büyüksün ALİ abi agzımdan alıp yazmışsın.
geçen sene almıştım bu sene almıyorum
YÖNETİME GÜVENMİYORUM!...
dostmu dedin sen:@:@
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 23:23

Altı yıldır aldığım kombineyi bu yıl almayacağım,

Çünkü artık ne takım ne yönetim beni heyecanlandırmıyor ve inandırmıyor.
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
ultras Liste gör
Yazar

şahin
Yer: Yıldıztepe
  Alıntı ultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 23:24
Alıntı yapılan sam@

4 eziklerin maçlarını yapcan 100 tlden aslında varya  ne güzel olur diğer maçlarda 50 tl den millet alsın kombinesi...

böyle bi mantık dünyanın neresinde var acaba?
tamam çok pahalıda olmasın çok ucuzda olmasın
herkez zengin degil okuyanı var çalışanı var
sen babanın parasıyla kombıne alıyosan bizim günahımız ne?
bu ülkenın ekonomık durumu belli avrupa degil burası
altyapı olmadan asvalt atmaya çalışanlarıı kınıyorum
dostmu dedin sen:@:@
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,518 saniyede hazırlanmıştır