eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çocuklar Nasıl EsEsli Yapılır/Olur...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AsosyaL Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert VARİŞ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı AsosyaL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 11:32
Benim de 9 yaşında bir yiğenim var, Ümit KARAN Eses'e geLince çocuk Eses'Li oLdu LOL
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Turkey
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 11:37
Beş altı yaşlarındaydım. Babam zaten Eskişehirspor kulübü üyesiydi. O zamanlar İstiklal mahallesinde otururduk. Evimiz Şair Fuzuli Caddesine çok yakındı. Caddenin köşesine kadar gitme iznim vardı. Maç çıkışı Efsane taraftarın bir kısmı o caddeden gelirdi. Hepsinde siyah kırmızı çubuklu kağıt şapkalar olurdu. ve şapkaları gördükleri küçük çoçukların başlarına takarlardı. İşte bende böyle çok şapka alırdım. Bugün EsEs li oldu isek bunu gerçekten o zamanların bilinçli taraftarlarına borçluyuz. Şimsi ise o şapkalar maçtan çıkmadan yırtılıp atılıyor. 

Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
Yer: eskişehir
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 19:08

Muhakkak bando eses imizin maç performansını yakından izlemeliler çok etkileneceklerinden eminim o andan sonra eses li oldu sayarız ClapClap,  ayrıca bol bol küfürlü tezahürat yapalım sayıp sövelim ki eses taraftarının ne kadar centilmen olduğunu görsünler Angry eses sevgileri artsın özellikle de bayan miniklerimizin yakınında AngryAngry
biz eski-şehirliyiz oleyyy
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 19:41

...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 19:49

konuyla ilgili olarak yazmak için fırsat kolluyordum. tam sırası ;

ilkokul yıllarımda etrafımdaki bütün büyüklerim esesliydi. hala öyleler, o yyıllarda komşu oğluyla benden 4 yaş büyük ayder tribününe kaçak olarak girerdim. o dönemde başka takım bilmezken biz ligden düştük, ve sonrasında tüm arkadaş çevrem ya gsliydi yada bjk liydi, bende sırf muhalefet olmak için fb li oldum.  ama bir gerçek var ki son 6-7 senedir sadece geçen sene hariç kombinemi alırım.  sanırım 3 sene önce duyduğum bir söz üzerine bende fb ile ilgili hiçbirşey kalmadı.  ''' tuttuğun takımın maçını stat da izlemeden taraftar olunmaz'''' solagana dikkat lüttfen bu söz üzerine benim kafama taş düştü. ama dediğim gibi 6-7 senedir kombine alırım.

OH BEEE RAHATLADIM 
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 20:12
@redES, Erdinç abi bilgi için teşekkürler bahsettiğin konuyu buldum,resimlerde Allahtan silinmemiş.Faydalanmak isteyenler için buraya aktarıyorum.
farklı modeller varsa acilen bekliyoruz :)

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 20:31
ESES li olmayı babam aşıladı ama bir ESES li olarak yaşamayı ise AYDER tribünü öğretti o tribünden kimseleri tanımam ama kutsal topraklarda kaldığımız sürece her maça gidişimde o tribünden başka yere girmezdim ve ilk koreomuzu dün gibi hatırlıyorum Tercüman gazetesinin 8 sütuna manşeti "Burası ne River Plate ne Maracana stadı burası Eskişehir Atatürk stadı" idi.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 12:14
Bir başka örnek:

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 12:18
Tüm kücük yavrularimizi allah bagislasin hepsi birbirinden sirin......Big%20smile
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 12:31
Benimde 8 ve 12 yaşında iki yeğenim var.Birisi beşiktaşlı diğeri fenebahçeli fakat bize geldiklerinde soruyorum hangi takımlısınız diye Esesliyiz diyorlar. Big%20smile Şampiyonluk kutlamalarında kendi arabaları sallanmış bide ondan korkuyorlar bizlerden. LOL Ama yenicekler korkularını sezon açılışıyla başlıycak inşallah buda.
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır