eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 11:22

Alıntı yapılan İzzet26

sivas ilk hazırlık maçında hollanda 1. lig takımı hereneven den 5 yemiş.Hollanda ligini az çok takip edenler bilir bu takımı aham şaham bi takım değil.Sivas ŞL de oynayacak olmasına rağmen böyle bir takımdan 5 yiyorsa başına daha neler gelecek izleyip görmek lazım.Önemli oyuncularını sattılar iskelet kadroyu bozdular ben de bu yıl sivasın düşüşe geçeceğini düşünüyorum...

Maçta birde olay oldu. Ts li bir abi bülent uyguna bikaç tavsiyede bulundu. Sonra bülent uygun s.git burdan diye tepki verdi. Arkasından kaleci ant. ü saldırdı. 5 tane acı geldi herhalde sivasa dayanamadılar. Haksız galibiyetlerle oralara geldin. Biz büyüğüz dedin. Ama bizim başarımızın YARISINI YAKALAYAMADIN (!)

Bu sene hesap görüşür Bay Sivas Wink

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
  Alıntı kızılcıklıugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 11:53
sivastan bu sene bişey olmaz.. ortalrda bitiri ligi 6. 7.
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Yer: eskişehir
  Alıntı ESESLİTURGUT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 12:22
düşerler bu sene inşallah
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 12:30
anadoludan bizden başka şampiyon çıkacaksa bursa gibi takımlar olsun 3 4 yıllık bi geçmişle olmasın hemen havalara girdiler herkes eses taraftarına şapka çıkartıyo ama onlar internet sayfalarında bizi küçük görüyolar ajansspoor v.b sayfalarda havalarından geçilmiyo.ben geçen sene söyledim sivasın son senesi artık bu sene 7 8  bitiriler.birdahaki sene seyircide gelmez zaten yokta ondan sonra takım dağılır arkasında seyirci desteği olmadan olmaz bu işler en fazla 3 4 sene bişeyler yapmaya çalışırsın ve bitersin
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 13:12
Taraftarı olmayan şehirleri oldum olası sevmemişimdir zaten .. Ayrıca şu Bülent Uygun'a acayip sinir oluyorum. Çok antipatik adam. 1- Jose Mourinho, 2- Bülent uygun resmen.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 13:17
Sivasspor'un elemeleri geçeceğine inanan var mı?Keşke geçse ama çok zor... Bülent Uygun sadece konuşan ama boş konuşan biri.İstanbul'da gece kulüpleri var ama Sivas'ta yok.

Ne yani,olunca futbolcular her akşam oraya mı gidiyorlar?Balonsun Bülent Uygun umarım patlatırlar.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 13:21
Ne Sivas tan ne de Uygun dan bir çaçık olmaz. Tesadüflerle oraya gelmiş camiası olmayan sıradan bir takım ve şehirdir benim için. Bu sene şampiyonlar ligi sevdasıyla yanıp tutuşurken ilk turda elenip sözde avrupa defterinide kapatmış olacaklar.
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
  Alıntı MoribunD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 13:23
Taraftarlarının tek yaptığı şey balon uçurmak.Big%20smile Ön elemelerde yiyin 10-20 tanede sussn şu artist hocanız sonsuza kadar..
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 13:27
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Sivasspor'un elemeleri geçeceğine inanan var mı?Keşke geçse ama çok zor... Bülent Uygun sadece konuşan ama boş konuşan biri.İstanbul'da gece kulüpleri var ama Sivas'ta yok.

Ne yani,olunca futbolcular her akşam oraya mı gidiyorlar?Balonsun Bülent Uygun umarım patlatırlar.

Aman kardeşim geçmesinler turu. Sakın geçmesinler. Bjk 8 ye di. bunlar 80 yer. Rezil oluruz Rezil (!)

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 13:32
Haklısın hocam ama bir yerde Türk takımıdır diye öyle söylemiştim.

Heerenveen,Sivasspor'u resmen kevgire çevirdi ki eski gücünde olmayan bir takımdı rakip.Böyle bir açıklama var mı?

-Biz ya 7 yeriz ya da 9 yeriz ama hayatta 8 yemeyiz...

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır