eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çocuklar Nasıl EsEsli Yapılır/Olur...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
canegemen Liste gör
Yazar

Egemen
Yer: ADANA
Online Durum: Offline
  Alıntı canegemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 09:59
24 yıl boyunca dile kolay;eskişehir dışında doğdum ve yaşadım.Bu 24 yıl boyunca beşiktaşı tuttum ama eskişehirli olmam nedeniyle ikinci takımım hep eses'ti.Bir ara,sanırım 1994 veya 1995 senesiydi.Eses'in düşmeden önce oynadığı son 1.ligti.Antalya da ikamet ediyorduk.O zamanlar liseye gidiyordum.Eskişehirspor antalyaya'ya geliyordu.Ben de merak ettim ve gidip memleketimin takımını bir göreyim dedim.
Eskişehir Atatürk stadındaki taraftar potansiyelini antalyadaki deplasman tribününde göremediğim için eses bana pek cazip gelmemişti.Eskişehire gelene kadar beşiktaşı tutmaya devam ettim.
Eskişehirspor taraftarı olmamada bir kinle başladı.O zamanlar trabzonda okuyordum.Trabzonlu arkadaşlarla anadolu futbolundan bahsediyorduk.Benim beşiktaşlı olduğumu bildikleri için bana üstün gelemiyorlardı futbol konusunda.Beni başka bir tarafımdan vurmak için eskişehirspordan konuyu açtılar.Biz anadolunun büyüğüyüz gibi laflar etmeye,eseste kimmiş diye laf ediyorlardı.O anda onlara o kadar kinlendim ki,hem aşırı trabzonspor düşmanı oldum hemde aşırı eses fanatiği oldum.Bıraktım eziştaş taraftarlığını.Şu anda eskişehirde yaşıyorum ve geçen sene 4-5 maça gittim.En son gittiğim maç ts maçıydı.Kahroldum maçta.
Çoluk çocuğum olursa doğuştan esesli olacaklar inşallah.
Yukarı
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı knighteses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 10:02
Ben Kendim Olarak Yollda Caddede İnternette Gs Fb Bjk Formalı Cocukları Dövüyorum

Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 10:03
Benim babam fener sempatizanıydı ve çocukluğumda eses neredeydi bilmiyorum :(liseye başlıyacağım sıralardı sanırım nefer grubu yeni kurulmuştu ve ersen arkadaşım (kuyubaşı) maça gidelim dedi o günden bugüne yaklaşık 6-7 yıl geçti ve benim içimdeki ateş gittikçe artıyor.Bir de içinde olacak insanın beni hiç yönlendiren olmadı eses ime bir atkı bir forma alan olmadı ilk kombine kartımı bu yıl düzenli bir işim olması sebebiyle alabildim bir nevi kendi imkanlarımla esesli oldum ama herkesin bu şekilde yönlenmesini beklememeliyiz.Çocukları maça götürüp o atmosferi yaşatmak gerekir forma atkı v.s. şeylerle ödüllendirmek gerekir eses i tutmalarının bir ayrıcalık bir gurur kaynağı olduğunu onlara hissettirmek gerekir. Saygılar vesselam....
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 10:05
Alıntı yapılan knighteses26

Ben Kendim Olarak Yollda Caddede İnternette Gs Fb Bjk Formalı Cocukları Dövüyorum

cok yapıcı bir cözüm olmaz gibi ama..:D

Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 10:12
Arkadaşlar benimki bir fikir; hem çocukları Esesli yapalım hem de çevremizde başka takımları tutan varsa onlarıda Eses li yapmak için uğraşalım.Ankara da bir şirkette çalışıyorum. şirketteki hatunların  hepsini Eses sempatizanı yaptım.Haftanın bir günü , biri giymezse öteki kırmızı siyah giyiniyor.Hatta bu gün bile sekreterimiz siyah kırmızı giyinmiş.Ancak,onları Esesli yapmak için çok uğraştım.Şimdi Eses'in haberlerini benden daha iyi takip ediyorlar.
Çay içtikleri büyük bardakların üstünde de Eses çıkartması yapıştırdım.Ellerinde Eses amblemli çay bardaklarıyla çay içtikçe benim de çok hoşuma gidiyor.Önceden İstanbul takımlarını tutuyorlardı şimdi şirkette herkez Eses li.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
esesliburak Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliburak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 10:15
bende görünce saldırasım geliyor istanbul takım formalıları ayrıca bazı öğrenciler var üni öğrencileri bi kaç defa bjk-fb-gs formalarıyla doslastıklarını gordum kımse bişe demiyordu bide bundan 2 ay kadar once esparkın çıkışında ultraaslan lar gelmiş 7-8 kişi çiçek dağıtıyorlardı bende bunların burda ne işi var dedim ama duymamazlıktan geldiler!! ŞEHRİMİZİN TAKIMINA SAHİP ÇIKALIM
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 10:27
Rahmetli dedem vardı.. Eses sevgisini o aşıladı bana 7-8 yaşlarındayken. Çevrenizdeki çocukları Eses li yapmak için stada 1 kere götürmeniz yeterlidir gerisini zaten efsane taraftar halledecektir LOL
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
esesliburak Liste gör
Yazar

burak
  Alıntı esesliburak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 10:30
küçük kuzenim var gs yi tutuyorum diyordu bu sezon yanımda stada bi soktum esesli oldu gs yi tamamen bıraksa bide süper olucak :)
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 11:22
ağaç yaşken eğilir 5/6 yaşlarında çocukları maçlara götürüp eses'in geçmiş başarılarını anlatmak lazım ben 6 yaşında Eses'li oldum ilk gittiğim deplasman ali samiyendeki şampiyonluk maçıdır
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
  Alıntı MoribunD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 11:32

Babam ve eniştem sağolsun iyi bi EsEs li olarak yetştirildikCool

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır