eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atilla Koca

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 13:45
adam sakat çıkmış arkadaslar 
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 13:52
Sakat haberini yerel basın yapınca biraz temkinli yaklaşmakta, hemen inanmamakta fayda var.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 14:12
sakat adam tüm sezon top oynarmı???
bizim yerel basının uydurması...yada konudan haberdar olmaması...
hem bizler bu yerel basına zaten inanmıyorduk...işte yine yalan yanlış bir haber...
zaten bende fazla birşey beklemiyordum...gayet normal bir haber...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
M.Hakan Liste gör
Yazar

M.Hakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı M.Hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 14:14

Ben yerel basının dediği hiç bişeye inanmıyorum arkadaşlar adamlar resmen halka karşı rıza hocayı dolduruyor takmışlar ağızlarına bi lovrek poljac lovrek in bu sene böyle oynıyabileceini kimbilebilirdi poljac bence bu takımın en teknik isimlerindendi ama olmadı işte,olmayınca olmuyo!.Şimdide bi menejer gösteriyolar sanki rıza hoca bu adamla ortak çalışıyo ihtiyacı var gibi,Bence bunlara engüzel cevabı takıma gelen arkadaşlar verecek!.

Ben sonuna kadar inanıyorum rıza hocaya,geçen sene inandık yüzümüzü kara çıkarmadı bu senede sezon başlayınce görücez!.

Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 14:26
Geçen yıl kaval kemiğinin yarısı platin olan Serhat Akın için transferi faydalı olur diyen bu zavallı basın tüm sezonu sahada geçirmiş kaleciyi sakat ilan etti.
Bu kadar göstere göstere yapmayın alicengiz oyunlarınızı...
Sizce bu taraftar bu kadar salak mı?

Atilla transferi gerçekleştimi bilmiyorum ama eğer imza atarsa onunda sonuna kadar arkasında oluruz.
Tüm ahlaklı,işini seven,aldığı parayı hak etmek için elinden gelen herşeyi yapan ve sahada formamızı terleten diğerlerinin olduğumuz gibi...

Hoşgeldin Atilla...Söylediklerimi yaptığında el üstünde tutlacağın bir camiaya hoşgeldin.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 18:53
Hayırlı olsun hoş geldin Atilla Koca  umarım sana güvenenlerin yüzünü kara çıkarmassın....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
eses_tatar_26 Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_tatar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:33

güzel bi transfer bence... bu seneye kadar kaleci transferlerinde yüzümüz asılmadı bunda da asılmaz umarım...

Başka Diye Soranlara İnat Sadece Eskişehirspor !!!
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:54
Eskişehirspor'umuzun Sakaryaspordan Transfer Ettiği Kaleci Atilla Koca Takımımızın Bolu Kampına Katılmış
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 20:01

Büyük ihtimal Atilla'nın transferini Rıza Çalımbay istedi, o yüzden yerel basın yükleniyor. En ufak bir hatada, hele ki; kaleci hatasından filan maç kaybedersek, basın Rıza Çalımbay'a yüklenecektir.

İnşallah başarılı bir sezon geçirirsin Atilla Koca.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 20:05
Bende bir taraftar olarak bu transferişn yanlış olduğunu düşünüyorum oysa sakat çıkmış bu adam neden daha kampa alınıyor anlamış değilim?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır