eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Online Durum: Offline
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 18:46
Alıntı yapılan neferozkan

Alıntı yapılan KaRa

Kim görürse taksit imkanı sundular, bu defa da vade farkı koyuyor. Şu işi ehline vermediler, Aktif A.Ş.'yi ihya edecekler. Bitmedi gitti, şu ikili-samimi ilişkiler!

biletix ihya olacağına şehrimin bir ticari işletmesi ihya olsun.
Şehrimin işletmesi de bana kolaylık göstersin o zaman. Biz onları şehrimizin işletmesi diye savunuyorsak, onlarda biraz bu işin üstüne eğilsinler, biraz taraftarı memnun etmeye çalışsınlar. Onlar ihya olurken taraftar mağdur oluyorsa, öyle şehir işletmesini savunmanın anlamı yok. İş ehline verilmeli. Becerebilseler Aktif A.Ş. yapsın bu işi ama beceremiyorlar. Tam bilmiyorum vade farkını kim koyuyor ancak şayet vade farkını işletme koyuyorsa, siz savunmaya devam edin! Biz de kaç taksit alsak diye düşünür dururuz!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 18:51

Takıma sahip çıkalım kombinemizi alalım...

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:06
şu siteyi takip etmesem , ya da bu site olmasa , ne kombinelerin çıktığından haberim olacak nede fiyatından , yazılı yerel basın olmak üzere hiç bir şekilde reklam vede kombine kart alımını özendirici girişimde bulunulmuyor . yada ben şahit olamadım ancak bu kadar pasif bir pazarlama şekli  olmamalıdır .

kombine kartların çıktığı günden itibaren bütün eskişehir halkının bundan haberi olmalı hatta satışa çıkmadan haftalar öncesi satış tarihi ve fiyatları halkımıza bildirilmeli yerel basın kullanılmalı ve her türlü reklam aracı kullanılmalıdır .
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:08
Alıntı yapılan zawur

şu siteyi takip etmesem , ya da bu site olmasa , ne kombinelerin çıktığından haberim olacak nede fiyatından , yazılı yerel basın olmak üzere hiç bir şekilde reklam vede kombine kart alımını özendirici girişimde bulunulmuyor . yada ben şahit olamadım ancak bu kadar pasif bir pazarlama şekli  olmamalıdır .

kombine kartların çıktığı günden itibaren bütün eskişehir halkının bundan haberi olmalı hatta satışa çıkmadan haftalar öncesi satış tarihi ve fiyatları halkımıza bildirilmeli yerel basın kullanılmalı ve her türlü reklam aracı kullanılmalıdır .

Malesef sonuna kadar haklısın. Etrafımda bilgisayar kullanmasını bilmeyen, emekli olduğu için gazeteye para vermek istemeyen bir çok insan kombine çıktı mı fiyatları ne kadar diye soruyor.
Yukarı
merveses Liste gör
Yeni Yazar

Merve
Yer: Estanbul
  Alıntı merveses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:20
Alıntı yapılan inadına_eses

Alıntı yapılan eses şahin

Geçen sezonu hatırlayalım ''şu kombineler ucuz olsa, herkes alır karaborsaya düşer''diyen arkadaşlar nerede?Şimdi uyduruk bir bahane şuna kızmış,buna kızmış kombine almıyacakmış.Hadi parası olmayan arkadaşlara,öğrencilere hak veriyorum,ama her fırsatta yönetimi eleştirenler ve imkanı olanlar eğer kombine almıyorlarsa beğenmedikleri yönetimden daha çok eleştiriyi hak ediyorlar demektir.''Dağ dağa küsmüş,dağın haberi olmamış''misali.
ClapClapClap
Şak-şak-şak
Kırmızı
Şak-şak-şak
Şimşekler...
LayLayLayLaaaaayyyyyyyyy
EEEESSSKKİİŞEEEEHİİİRRRRRR!!
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:51
dün akşam antalyaspora ait bir taraktör römorku gördüm sırf merakımı gidermek için kombine kart fiyatlarını sordum. kale arkaları 60 açık 175 lira dedi. heralde taraftarı olmayan veya az olan takımların fiyatları da az oluyor.
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 00:40
Kombine kartlar ilgi bekliyor
280 TL´den satışı devam eden Açık Tribün Kombine Kartları, 26 Temmuz´dan itibaren zamlanacak.

Eskişehirspor Kulübü Sezonluk Kombine Bilet satışlarını gerçekleştiren AKTİF A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emin Çokaygil, taraftarların biran önce indirimli kombine kartlarını alarak kulübe destek olmaları çağrısında bulundu. 26 Temmuz tarihine kadar indirimli kombine kart satışlarının devam edeceğini belirten Çokaygil, bu tarihten sonra ise kombine fiyatlarının artacağını söyledi. 280 TL.´den satılan açık tribün kombine kartlarının kredi kartı ile banka komisyonu eklenerek 12 ay´a kadar taksitle de satıldığını sözlerine ekleyen Çokaygil, "Yeni sezonda derbi maçların bilet ücretleri 50, diğer maçlar 25 TL. olacak. Toplamda 525 TL. tutan sezonluk bilet ücreti yerine 280 TL.´den satılan sezonluk kombine kartlar çok hesaplıya geliyor. Ayrıca yeni sezonda Vip Tribünü kombine kartları da 750 ile 2000 TL. arasında satılıyor. Vip kombine almak isteyenlerde biran önce kartını alarak maçları en iyi yerden izleme imkanı bulacak" dedi.   

Sakarya
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 00:41
15 temmuz değilmiydi ?
26 temmuzmu oldu şimdi
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 11:20
Daha iyi olur valla :)
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
mlhkrcy Liste gör
Yazar

melih karaçay
  Alıntı mlhkrcy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 11:40
Evet indirimli kombine kart satışı 26 Temmuza kadar uzatıldı. Almayan arkadaşlar biraz acele edelim.
KARACAY 26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır