eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliburak Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliburak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 13:55
bi ara nuri alço gazozları çıkıcak diyorlardı çıktımı doğrumu LOL
Yukarı
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı knighteses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 14:11
atv avrupada cıkıcak herhalde
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
  Alıntı kızılcıklıugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 14:23
Alıntı yapılan esesliburak

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan esesliburak

ya arkadaslar bu dizinin eskişehirsporla bi alakası yok bence Smile 
Doğrudan olmasada dolaylı yoldan elbet olucaktır.İlla bizi koymazlarsa zorla seti basarız yine bizimle alakalı yaparız biz onu LOL
evet bizle alakalı olması lazım eskişehirspor eskişehirin simgesidir ayrıca bu sadece atv avrupadamı yayınlanıcak ????Confused

dizinin bir bölümünü stadta maç zamanında cekilsinLOLLOL bizde olalımLOLLOL
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
Yer: Turkey
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 16:33
Alıntı yapılan erman_26

"Adını Sen Koy" olabilir mi çekimi olan film? Şu linkten aşağıdaki bilgileri buldum. Yazan ve yöneten Eskişehirli Tuna Kiremitçi. Oyuncular da sizin söylediklerinizle uyuyor.

http://mk-mk.facebook.com/pages/ADINI-SEN-KOY/85442214004?v=info

Oynayan:Melis Birkan, Cemal Toptaş, Ahmet Mumtaz Taylan, Ali iL, Itır Esen, Burhan şeşen
Senaryo:Tuna Kiremitçi
Yöneten:Tuna Kiremitçi

Fırsat ayağımıza gelmiş, Tuna Kiremitçi memleketin iyi yazarlarından, birde hemşerimiz diye biliyorum.
Şu tatil günlerinde aylak aylak gezenLOL arkadaşlarımızın bir kaçı bir araya gelse film setini ziyaret edip, başarı dilekleriyle birlikte forma hediye etse hiç fena olmaz  diye düşünüyorumWink
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 16:49
Muhtemelen " ES ES Kampüs " dizisi  yayınlanmayacak...Bu proje gerçekleşmiyor diye duyumlar aldım...Fakat bir yandan da ünlülerin şehrimizde olduğunu biliyorum...Acaba bu dizide İlhan ŞEŞEN rol alıyor mu..?? Eğer rol alıyor diyorsanız yayınlanır...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 17:34

Suat abi şuanda başka bir başka dizi/film şehrimizde çekiliyor. İsmi "Adını sen koy". İki gündür Adalar da film ekibinin çekimlerini görüyorum. Sanırım şehrimiz de bu sebepten epey bir ünlü var.

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 17:50

int. te şöyle bişey buldum dizinin adı eses kampüs
Anadolu ünv. bir grup genci analtacak herhalde,
dizi yaz dizisi olduğundan esesle ilgili fazla birşey olmaz

'Es-Es Kampus', sıkı ve sert bir gençlik dizisi... Konusu şöyle: Uras sabıkalı bir gençtir. En kötü anında tesadüf eseri tanıştığı Işık Hoca sayesinde yeni bir başlangıç yapmak ister ve üniversiteye kaydolur. Yeni hayat, yeni şehir, yeni arkadaşlar, kampus hayatı, okul masrafları için çalışmak... Hele bir de aşık olursa...
Ama hapisten kaçan ağabeyi Tercan, izini bulur ve geçmişi yine Ufuk'un yakasına yapışır

- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı esesulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 18:42
ilhan şeşen adının sen koy filminde oynuyor.ve aynı zamanda ıssız adamda oynamış ada karakteriyle melis birkan bu filmde de başrol oyuncusu olarak oynuyor hatta köprü dizisinde de oynamış.aynı zamanda büyük bi hayranıyım:D:D:D:D
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
Sonunda_kaydoldum Liste gör
Yazar

gökhan sezer
Yer: Mersin
  Alıntı Sonunda_kaydoldum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 18:55
Alıntı yapılan Qwerty

valla bugün kanatlının önünde böle kameralarla perdelerle felan uraşıyolardı ama... xD

Yazdıklarına dikkat et msn de değilsin.
Rüzgarlara yön veren, kelebeklerin kanat çırpışıdır.
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:05
Alıntı yapılan Sonunda_kaydoldum

Alıntı yapılan Qwerty

valla bugün kanatlının önünde böle kameralarla perdelerle felan uraşıyolardı ama... xD

Yazdıklarına dikkat et msn de değilsin.

Bide biz aileyiz diye konu açtık öylemi ? Madem yanlışı var düzgünce uyar arkadaşım yav ? Ne var yani tatlı dille söylesen ne olacak? Bu uyarma meselesi iyice abartılmaya başlandı kanımca. Tamam Türkçe yazıyorum bende. Bugüne kadar her seferinde uydum ama diğer kardeşlerimizin arkadaşlarımızın yazılarına da tatlı bir dille uyarı verelim.

Ayrıca o kardeş 15 yaşında. Bu yaşlarda ona tatlı dille öğretmek şart. Gitmişsin 1. sayfadaki ufacık şeyi buraya alıntı yapıp uyarmışsın. onun yaptığından çok senin yaptığın yanlış bence.

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır