eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Saçların niye uzun?" deyip bıçakladılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 11:36
tüm yobaz şehirlerde olan bu ve benzeri olayların şehrimde olması beni üzdü, yapanın eskişehirli olduğuna inanmak istemiyorum, geçmiş olsun...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 11:52
Açık söylemek gerekirse inandırıcı değil, konu başkadır diye tahmin ediyorum...
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 12:09

Çarşıda saçı uzun olan çok kişi görüyorum. Kırk yılda bir böyle şeyler olmuş olabilir, abartmamak lazım ki daha olayın ne olduğu bile belli değil, sonuçta bıçaklanan kişi beni şu yüzden bıçakladılar demiş, belki olay daha farklı bir şekilde gelişmiştir. Ucuz atlatılmış yinede geçmiş olsun.

Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 12:42
    o kadar uzun saçlı adam varki eskişehirde.Bunu yapan adamın hergün adam dövmesi gerek.Ben inanmıyorum bu olaya.Vardır başka sebebi.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 13:04
Bence de altında farklı sebepler vardır.. Öncesinde herhangi bir olay olmuş, o olayda da bıçaklanan kişi suçlu olabilir, bıçaklandıktan sonra polis ne oldu diye sorunca da başına dert almamak için "saçın niye uzun diye saldırdılar"  demiş olabilir.. Tabi bu bi ihtimal. Belki gazetede anlatılanlar da doğru olabilir ama direk haberi okuyup inanmamak gerekir..
KoreoESES
Yukarı
esesliburak Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliburak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 13:06

benimde aklıma o geldi yoksa bunu bıçaklayan adamın hergün onlarca kişiyi bıçaklaması lazım! baska neden vardır Confused

Yukarı
emrahsarı Liste gör
Yazar

emrah
Yer: ızmır
  Alıntı emrahsarı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 13:20
Böyle konuları açmayın artık bu siteye kaşının altında neden gözün var gibi muhabbet olmus bu
(İZMİR-ESES)
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 13:28
geçmiş olsun inşallah bunu yapan eskişehirli değildir.böyle şeyleri eskişehire hiç yakıştıramıyorum..
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 13:51
Alıntı yapılan yenirakı 26

geçmiş olsun inşallah bunu yapan eskişehirli değildir.böyle şeyleri eskişehire hiç yakıştıramıyorum..
kesin eskişehirlidir:D eskişehir de kafası güzel olunca kendisi kral sanan bissürü dal... var :D
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 14:02
konu açmaya gerek yoktu bence,ayrıca birşeye değinmek istiyorum eğer bu kişiye yapılan gerçekten doğruysa yazık eskişehir de nadir rastlancak bir olay olmuş benim merak ettiğim konu gençler açıköğretim fakültesine yerleşiyor,samsundan malatyadan zonguldaktan vs...ailelerine üniversite kazandım diye buraya geliyor ailesi de zor şartlarda kendi imkanlarını zorlayarak çocuğum okusun diye fedakarlık yapıyor açıköğretim zaten insanlar dışardan okuyabilsin diye var buraya gelip napıyorlar onu merak ediyorum,zaten dersler internette mevcut ve çoğu şehirde kursları da var,onları çocuğum okuyor diye şartlarını zorlayan ailelere yazık...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır